Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ok, czyli to powszechna praktyka, tylko ja po prostu nie mam do czynienia ani z kucami, ani z dziećmi. Człowiek uczy się całe życie 😜
infantil, jak wyżej, myślę że za małe dziecko na samodzielną jazdę. W UK częsty obrazek, tak samo jak dzieci jeżdżące na koniu prowadzonym w ręku w 3 chodach - mama ma dobre cardio przy okazji
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 września 2022 15:00
dziunka, ja bym nie dała nawet 2 na sobie 😉 Czy tylko ja mam wizję, że koń to szurnie nogami, to leci jak ściana, nie spada jak drąg, wpada koniowi pod nogi itd... Jeszcze z dzieckiem na grzbiecie. Hmm.... 🙄
Nie końskie, ale nieruchomościowe ogłoszenie, przeczytajcie sami, trafiłam na nie bo sama szukam domu w tej okolicy. Powiem krótko czasami ludzie to ch*je...
https://www.olx.pl/d/oferta/dom-w-stanie-surowym-otwartym-144mkw-sprzedaz-z-bolem-serca-CID3-IDR7xqE.html
MATRIX69, zamiast ogłoszenia to autorka powinna chyba iść do psychologa. Kto takie rzeczy wywleka na olx ?
MATRIX69, Noooo, smutne to bardzo :/
xxagaxx, autorka powinna raczej pójść do prawnika...
Moon   #kulistyzajebisty
29 września 2022 08:04
MATRIX69, powiem nawet, że ludzie bardzo często to ch*je...
I nie bardzo rozumiem, kto chciałby dom z takim towarzystwem obok kupić? Na zasadzie "chwalisz się, czy żalisz?" Krzywe bardzo...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 września 2022 08:09
Moon, Dokładnie takie mam odczucia, kurczę nic nie napisane o domu, żadnej specyfikacji poza metrażem. No i zniechęcanie kupca opowieściami o sąsiadach. Ja takie osoby wywlekające swoje żale publicznie omijam z daleka.
I początek: „powodem nie są pieniądze”
A później brak kasy na wykończenie.
Życie
Z takim ogłoszeniem to się zbyt prędko nie sprzeda 😂
Albo w ogóle 😉
Moon, pewnie domu szybko nie sprzeda bo cena nie jest okazyjna a sąsiedztwo to jednak ważny czynnik dla kupującego. Tyle dobrze, że potencjalny nabywca ma świadomość na co się pisze. Jakiś czas temu znalazłam fajny dom, ale w ostatniej chwili okazało się, że właścicielka chce służebność przejazdu do swojej drugiej działki, niby gmina już robi tam drogę, której nie robi bo nie chce od jednego Pana odkupić jego działki na tą drogę, 😉 W ogłoszeniu oczywiście ani słowa o tym, dopiero mocno pociągnięta za język agentka coś powiedziała, resztę dowiedziałam się w gminie. Ile czasu i nerwów bym zaoszczędziła gdyby takie informacje, nawet napisane emocjonalnie były zawarte w ogłoszeniu.

Natomiast somsiad z linku, cóż... jak nie chciał mieć nikogo za płotem to mógł sam tą działkę kupić.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 września 2022 08:43
Wiecie co, ludzie potrafią być walnieci. Moja babcia od lat mieszka koło takich "somsiadow" którzy się wprowadzili w latach 80. A że to wiecie, dom rodzinny, z dziada pradziada to dziadkowie swojego domu nie sprzedadzą.

Tam były akcje przeróżne, wymyślali nie tylko jakieś kontrole z tyłka i wzywanie policji bo np. malują elewacje (wg. sąsiada to nielegalne i trzeba pozwolenie) ale też grubsze sprawy typu że babcia się niby nad psem znęca - oczywiście się nie znęca - więc zanim komukolwiek zgłosił to żeby było do czego się przyczepić to wlazł na podwórko i psa dotkliwie pobił.

Już nie wspomnę że były akcje że syn sąsiada z nożem w ręku latał i groził cioci.

Także ludzie potrafią być pier*olnieci i mając taki przykład z pierwszej ręki nie dziwi mnie takie ogłoszenie bo u babci policja nie zrobiła praktycznie nic poza tym że przyjeżdżają, upominają sąsiada że np. nie, na malowanie elewacji nie trzeba mieć pozwolenia i nie trzeba wzywać policji 🙄 i tyle (btw koleś to emerytowany milicjant więc nie wiem czy też za jego czasów się dzwoniło na milicję po takie bzdury xD). Nawet za to grożenie z nożem w ręku nic nie zrobili bo przecież słowo przeciwko słowu. Jedyne co policja doradziła to zainstalować kamery i może wtedy jeśli się da udowodnić że gościu jest niestabilny psychicznie i niebezpieczny dla społeczeństwa to może będą mogli coś zrobić.

Nigdy bym się w coś takiego nie wpakowała, przynajmniej szczere ogłoszenie bo tak jak już wyżej wspomniano czasem się człowiek dowiaduje po fakcie i już jest za późno a naprawdę uprzykrza to życie.
<b>Moon,</b> Dokładnie takie mam odczucia, kurczę nic nie napisane o domu, żadnej specyfikacji poza metrażem. No i zniechęcanie kupca opowieściami o sąsiadach. Ja takie osoby wywlekające swoje żale publicznie omijam z daleka.
zembria,

dokładnie moje wrażenie. Ja wiem ze sąsiedzi bywają tragiczni, ale takie ogłoszenie nie najlepiej świadczy o samej sprzedającej.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 września 2022 09:09
Napisane jest że jest niepełnosprawna, niekoniecznie musi to oznaczać że jest niepełnosprawna fizycznie, więc może dlatego takie rzeczy wypisuje (?)

Niektórzy ludzie jak mają taki mętlik to też czasem w emocjach czy z "prania mózgu" robią różne rzeczy, nie do końca logiczne bo robią to w desperacji.

Można było to zamknąć w jednym zdaniu ze zwykłym "więcej na priv" ale też odnoszę wrażenie że ogłoszenie jest pewnego rodzaju hmmm autoterapią. A może nawet celowo takie żeby dopiec bądź się nawet wybielić. W sumie nigdy nie wiadomo jaka jest druga strona medalu... Może dlatego inna osoba by wprowadziła się i "dała radę" bo sama pisze że "ci sąsiedzi już są do nas zbyt negatywnie nastawieni"
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 września 2022 09:51
Nie neguję sytuacji z ogłoszenia, ale pytanie czy to sąsiedzi są problemem czy sąsiadka 😉
Moon   #kulistyzajebisty
29 września 2022 10:09
Pati2012, o to to!
Po takim opisie to bym się zastanowiła, czy to jednak sąsiadka nie była problemem... 😉
Wiecie co, ludzie potrafią być yebnięci. I nie mówię tu o autorce posta. Starczy, że wejdziesz w bardzo hermetyczne, niewyedukowane, za to podszyte podejrzliwością i nieprzychylne towarzystwo, w którym będzie się znacząco innym niż reszta.
No, wiadomo, pytanie też w jaki sposób się w nowe towarzystwo wchodzi.....
Jejku bardzo smutne ogłoszenie ale... kurczę co Ci sąsiedzi mają za kosę - tam przecież jeszcze nikt nie mieszka, więc zastanawiam mnie jak można mówić o takim "piekle". Chyba, że coś im non stop niszczą lub chodzi o głównie o te kontrole... ?

Jakby mi za płotem budowa miała trwać kolejne 4-5lat to w sumie też bym się wściekła..
Myślicie że to się nada jako film sprzedażowy?
:P
Z dźwiękiem!
O bozzziuuuu jakie odgłosy zrebaczkowe 💖💖
jabooshko, to kobyła tak kwiczy 😂
Post został usunięty przez autora
Niedługo źrebaki będą zajeżdżać byle szybciej szprzedać 🤐
https://ogloszenia.re-volta.pl/klacz-do-rekreacji-typ-szlachetny/o/472519/
Koń ładny. Sprzedałby się i surowy. Tylko pewnie nie w takiej cenie jakby sprzedający chciał. W końcu, podjeżdżony może być droższy.
Szkoda dwulatka już brać...
Wycieczka dla miłośników kłusownictwa😀

https://landioustravel.com/pl/shop/wycieczka-konna-hurghadzie/
rudziczek, i pomyśleć, że sztuczna inteligencja nas obsługuje na infoliniach itd...
Swoją drogą w tej wycieczce zastanawia mnie mocno cena. Jaki jest poziom dbania o dobrostan koni w stajni, która udostępnia konie za taką małą kwotę, w której jest zawarty jeszcze transport z hotelu na miejsce. Kurde, ile te konie muszą przetyrać "pełzając" i uprawiając "kłusownictwo", żeby zarobić na siebie, swoich opiekunów, kierowcę, administratora strony www i ch... raczy wiedzieć kogo jeszcze. (Tłumacz na 100% nie jest w to zamieszany😉
rudziczek, dla nas to mała kwota, tam to sporo. W Tunezji za jazdę po plaży płaciłam 15-20 zł...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się