sklepy internetowe

Moon   #kulistyzajebisty
12 sierpnia 2022 07:10
Plus dla konika 👌
Plus dla
Fundis Reitsport GmbH
We wtorek zamówiłam, a dziś już paczka u mnie. DHL się w tym przypadku też postarał.
Natomiast zawiedziona jestem trochę spooksem, bo składałam zamówienie w poprzednią sobotę i jeszcze się nie doczekałam paczki 🙁
Plus dla :
Konika, sieczka kupiona przez shopee.pl, z promką, wysłana tego samego dnia 😎
Plus i minus dla Pegazshop - plus za czas wysyłki, minus za politykę wymian. Nie można po prostu wymienić rozmiaru, produkt trzeba zwrócić i kupić jeszcze raz, więc de facto kasę trzeba wyłożyć dwa razy i poczekać na jej zwrot na konto. Słabe, bardzo słabe.
keirashara, equishop ma to samo 😑
plusy dla pegazshop, tackshop, horseandpony i dla spooksa
Minus dla HorseTack!
Zamówienie złożone 16czerwca. Zamówienie to 3 uwiązy, czas oczekiwania do 2tygodni. Po miesiącu oczekiwania napisałam co z zamówieniem, mają opóźnienie w ciągu paru dni powinno być wszystko wysłane, rekompensata to smaczki i kod rabatowy. 2 uwiązy przyszły, na ostatni czekam do dnia dzisiejszego. Pierwsze moje zakupy tam i raczej ostatnie. Do tego w chwili obecnej nie dostałam rekompensaty. Mail napisany ponownie, co z ostatnim uwiązem, więc czekam na odpowiedź.
Plusik dla hubertuskielce, szybka wysyłka. Brak milionów plastiku, karton "z odzysku" jak najbardziej na plus. Ogłowie przyszło nienaruszone 😁
Minus dla HorseTack!

Doniaa,

Niestety, ale ten sklep ma sporo takich negatywnych komentarzy tu na forum...
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
plus dla dlakoni.pl zamówienie wysłane o czasie.
Naliczył mi się koszt transportu, jak za dwie paczki, a zamówienie przyszło w jednej.
Napisałam maila z prośbą o wyjaśnienie. Dostałam szybką odpowiedź i info, że zwrot za jedną paczkę został już zlecony i jeszcze tego samego dnia pieniądze miałam na koncie.
Przy okazji jeszcze plus dla horseandpony za ekspresową realizację i miłą obsługę.
Mega plus dla sklepu Equishop. Zamówiłam podkładkę i kilka innych akcesoriów w sumie ponad 600zl
Ogólnie na paczkę czekałam 7 dni roboczych.
Zadzwoniłam po 3 dniach zaniepokojona gdzie moja paczka… okazało się ze nie doczytałam pod produktem wybor koloru rozmiaru etc pisze ze towar dostępny w 7 dni roboczych. Pani z obsługi telefonicznej wszystko wyjaśniła i uspokoiła. Bardzo miła obsługa, przeprosiłam za moje niedopatrzenie, trochę mi teraz głupio haha paczka dotarła cała skompletowana, bardzo dobrze zapakowana. Sklep działa sprawnie, nie zawsze można się dodzwonić ale wcale sie nie dziwie, bylam tam kilka razy i Ruch maja jak w młynie, wybor ogromny mimo tego ze nie wszystko jest na stanie 🙂 polecam
plus dla cavalloshop i dla horsetown za ekspresową realizację
dla konika plus/minus, bo wystawili towar na stronie, którego jednak nie było na stanie, ale za to sprawny zwrot środków
Plusy dla GNL i Pasikonika za szybką wysyłkę 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
08 września 2022 12:46
Plus, dla dawno nie odwiedzanej przeze mnie Animalii 😁
Plusy dla GNL i Loft H&R 🤠
Ogromny plus dla HappyHorse - poprosiłam o rozłożenie zamówienia na dwie wysyłki bo potrzebowałam supli dla kontuzjowanego konia na już, nie dość ze wysłali ekspresowo to wzięli koszty wysyłki na siebie �

I niestety minus dla zamówienia z Equinella - na zamówienie czas oczekiwania miał być 2 miesiące, mijają już 3 i nie zapowiada się żebym dostała przesyłkę, bardzo słaby kontakt.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 września 2022 19:56
Jak wygląda i ile kosztuje wysyłka z horsebrands do pl?
Czy tylko ja od wczoraj mam problem z dokończeniem składania zamówienia na gnl? 🙈
Niestety minus dla sklepu Rymarz Piotr Konieczny. Koszmarna polityka zwrotu. Towar odesłany 31 sierpnia i do tej pory brak zwrotu pieniędzy. Trzy dni temu już zasiadali do przelewu właśnie. Dzisiaj telefon i dokładnie ta sama śpiewka... pani przy telefonie opryskliwa. 🙁
Ogromny minus dla HorseTack! Czekam na uwiąz od czerwca, dalej do mnie nie dotarł! Wysyłane maile, w odpowiedzi problem z wysyłką od producenta... Czas oczekiwania miał być 2tygodnie, mamy już praktycznie koniec września
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 października 2022 10:24
Dwa plusy dla Horse Tack. Oba zamówienia zrealizowane w terminie.
Constantia, to miałaś wyjątkowe szczęście 😅
Czy ktoś wie czy Obiegły jeszcze istnieje? Od wczoraj dzwonie na wszystkie 3 numery i zero odzewu, chciałam zapytać o dostępność meszu
Zaległe plusy dla Konika. Paczek już sporo przyszlo. Wysyłka na czas, raz bylo opóźnienie bo brak szałwi ale mega dobry kontakt i sprawa załatwiona. Tylko kurier "zły"😉, że musi takie ciężkie paczki nosić z paszami 🤣stwierdził, że te "konie" go wykończą 🤣
nektarynka13 zamówienia i pieniądze przyjmują, nawet coś wysyłają ale bardzo często nie to co się zamawiało (sieczka to sieczka a że kompletnie nie taka co klient chciał? czepialstwo), kontaktu brak - telefony milczą, mail milczy. Także dużo się ryzykuje zamawiając u nich.
Minus dla konik.com. Zamówienie zgodnie z planem.
Za to na FV czekam od 21.09 -pisałam 2x i 2x dostałam odp. że na dniach dostanę FV
Ciekawe czy tak samo jest u nich z paragonami :/
W sumie mają jeszcze czas na wystawienie faktury:
" Zgodnie z art. 106i ust. 1 ustawy o VAT fakturę należy wystawić nie później niż 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano dostawy towaru lub wykonano usługę. "
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
13 października 2022 16:58
Czy coś się zmieniło w obsłudze zamówień w Zdrowym Koniu?
Nie zapłacę w ciemno za kilkanaście worków, a na maile nie odpisują (o dodzwonieniubsie nie marzę, chociaż hobbystycznie dalej próbuję w stosownych godzinach)
Ogromny + dla Animalia za ekspresowe dostarczenie pasz 🌸
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się