Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Rudzielc_23, już było to tu kiedyś 😀
Rudzielc_23, ale że co w tym dziwnego? Cena normalna, opis adekwatny
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 października 2022 09:00
Rudzielc_23, Też nie kumam?
zapewne "ratuje życie" 😅
tak chodziło mi o "ratuje życie"
tak chodziło mi o "ratuje życie"
Rudzielc_23, a nie ratuje? XD czepianie się
Ej no zluzujcie trochę, ogłoszenie zapewne zostało wrzucone przez Rudzielc_23, jako forma pozytywnego humoru i dobrego marketingu 😉
A nie, że jest dziwne i się czepia 🙂
Rudzielc pewnie chodziło o dość ekspresyjny marketing w tym ogłoszeniu. I jej się nie dziwię, bo też ilekroć widzę to ogłoszenie, to mój mózg czyta je pompatycznym tonem. :P
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
05 października 2022 13:09
E tam, quanta ma lekkie pióro, mnie się podoba opis 🙂 i tak trochę z sentymentem czytam bo lubiłam jej bloga.
Rudzielc_23, kiedyś wstawiłam to samo ogłoszenie, mnie rozbawiło "zdradzę Wam tajemnice" co do patentu starego jak świat, 20 lat temu to miałam na młodych koniach wpięte 😉 I abstrahując od treści ogłoszenia, taki pasek to jest złoto
karolina_ patent jest mi też długo znany 😉

Ale mam do niego dość ambiwalentny stosunek, pewnie dlatego iż miałam Panią która przychodziła do mnie na jazdy i notorycznie mimo próśb wpinała to swoje cudo w siodło. Niestety nigdy nie nauczyła się przez to jeździć. Nie neguję przydatności na młodych lub szalonych koniach 🙂
Ja tam wolę, żeby jeździec w razie W łapał się za rączkę, a nie za wodze. Na niektórych taka rączka ma też silne działanie psychologiczne, a to w ręce pozorom dużo daje.
A bloga i merytoryczne posty quanty na starej volcie z sentymentem wspominam. Zawsze pisała tak, że się fajnie czytało. Jakby napisała instrukcje użytkowania pralki, to podejrzewam, że równie dobra byłaby to lektura.
Aleks, też mi tęskno do bloga 🙂
U nas na ten pasek mówi się "panikarz", myślę że trafnie oddaje okoliczności w których paseczek ten się przydaje 😅 oczywiście chodzi mi o nasze stosunkowo grzeczne koniczki rekreacyjne, a nie szalone sportowe młodziaki 😉
Jenyyy... Tyle razy widziałam ten pasek w siodle, ale jak przychodzilo do awaryjnej sytuacji to o nim zapominałam 🤣
Jest ktoś w stanie wycofać się i usiąść , trzymając ten pasek? Ja tam na młodziku wolę pasek na szyi. Lapiąc się "przedniego łęku" skulę się i zamknę górą, przyjmując bryki na kręgosłup, zamiast na biodra...
Ale kaażdy ma swoje sposoby 😉
_Gaga, to jest chyba dobre dla dzieci uczących się jeździć. Osobiście też mam ten pasek przy siodle, ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek z niego skorzystała w takich ekstremalnych warunkach (a mój kobył raczy być niełaskaw brykać praktycznie na każdej jeździe). Za to jak sadzam na nią dzieciaki mojego brata, to zazwyczaj trzymają się rączki, kiedy ja trzymam wodze i prowadzę konia.
_Gaga, bez problemu, ten pasek jest dość długi, spokojnie można się wycofać. Na szyi też fajny patent, bo jest niezależny od tego co robi siodło, tylko pasek dotykający po szyi niektóre konie wkurza.
Długo mi to zajęło :P lepsze z pasztetem niż bez haha
Sprzedający Juzef xD
Haha kupiłam niegdyś konika polskiego od tego Juzefa¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 października 2022 12:59
https://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-kucyka/o/473846/ Początek opisu 🤣🤣 Uśmiałam się!
Przejechany kucyk, pracuje z dziećmi, robi z nimi prace plastyczne i szydełkuje... 😉

A tak na serio, to wrzuciłabym tu każde ogłoszenie ze sklepów z paszami. Ceny są zadziwiające 😩
tajnaa, eeeee pasze. Ja wymiękam przy cennikach nawozów 400% w górę od zeszłego roku i to są na dodatek wirtualne nawozy bo mocznika do tej pory brak :/
anetakajper, kolega mi mówił że mocznika nie będzie 🤔
Może to „wiejskie plotki” nie umiem zweryfikować.
Iskra de Baleron, my na mocznik czekamy już 4ty miesiąc.
Musieliśmy się podratować RSMem za 5tysi 😖 rok temu 1,5tysia, a były lata 2017-2020 że kosztował 650-800 zł
Ceny gazu z księżyca to i ceny nawozów poszybowały w kosmos 🙁
Ja na szczęście nie kupuję nawozów, ale w tym roku staram się zaopatrzyć w paszę na rok w przód. Patrząc co się dzieje, nie widzę tendencji spadkowej. Przeciwnie... Ale to nie en wątek.
Mimo, ze spekulacja nawozowao, węglowa jest zadziwiająca.
tajnaa, dlaczego spekulacja? Na węglu się nie znam, ale przy nawozach: jeśli ceny wszystkich surowców poszybowały w krótkim czasie o kilkaset procent w górę, to nijak nie da rady sprzedawać nawozów w starych cenach 🙁 chyba, że po to aby położyć producentów. Ceny nawozów poszybowały w górę na całym świecie. Część producentów zatrzymała instalacje wiedząc, że przy takich kalkulacjach ceny produktów są nierealne dla rolnika... dupa dupa dupa i tyle 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się