Ochraniacze

Perlica,
Dzięki wielkie! Biere L 🤣
Czy jakaś inna firma robi takie ochraniacze?
Screenshot_20220906-224234_Samsung Internet.jpg Screenshot_20220906-224234_Samsung Internet.jpg
Jeśli chodzi o wysokość to Kentaur.
Czardasz, dzięki, tak chodzi mi o tą przedłużona część u góry 😉
xxagaxx, tak, jak pisze Czardasz - Kentaur takie robi
I Zandona
_Gaga, zandona to już cenowo jak Veredus, a własnie mi się kojarzyło, że jest tansza opcja 😀
Czy istnieją kaloszki nie gumowe, które w okresie jesiennym nie wciągają błota? Albo zapinane na coś innego niż rzep? Raczej w zakresie ekonomicznym, bo to na padok. Plus musi być rozmiar XL/XXL i to rzeczywiste XL.
Rozpoczęliśmy serię gubienia bucików, bo popadało i rzep nie trzyma 🙄
keirashara kaloszki na kołki
adriena, - znalazłam tylko takie za 200zł, także nie kalukuje mi się to kompletnie. Za tą cenę kupię 5 kompletów naszych zwykłych 😅
No cóż, tak to wygląda niestety
keirashara, gumowe wciągane?
keirashara, kup mustanga na rzep, ich rzepa nic nie rusza
Nique, - gumowe go po pierwsze zapewne obetrą, po drugie żaden stajenny nie będzie się pierniczyć z wciąganymi 😓
Perlica, - właśnie mustanga ostatnio posiał, stąd desperacja 😂 Zwykle dobijałam na padoku yorka, ale ostatnio miał mustangi i wrócił z jednym 🤦 Znalazł się na drugi dzień na szczęście, ale przy dużym blocie i szybkich ciemnościach to różnie może być.

Ewentualnie coś innego niż kaloszki, co zapobiegnie obijaniu koronki z boku? On jest kuty tak, że ramię podkowy wystaje na zewnątrz i przez to robi sobie siniaki na koronce od wewnątrz, najbardziej się w stępie obija.
keirashara, może ochraniacze padokowe combo (te z PE są super i niedrogie)? Ich się nijak nie ściągnie przypadkiem...
_Gaga, - a to może być niegłupie. Nie żebym takie z 3 lata temu sprzedała, bo "tylko leżą i się kurzą" 🙈
czy ktoś korzystał z ochraniaczy na stawy skokowe z Back on Track? Czy ma sens kupowanie tego, czy to coś daje? Kuca jest mocno limfatycznym przypadkiem i potrafią jej wychodzić opoje na stawach skokowych.
dairoxroxi, Ja mam na staw nadgarstowy i puki zwyrodnienie się nie rozhulało to było mam wrażenie lepiej-mniej problemu z obciążeniem nogi. Przeważnie zakładałam na czas kolacji i śniadania, a i czasem jak w teren jechałam to też zakładałam.
Czy istnieją kaloszki nie gumowe, które w okresie jesiennym nie wciągają błota? Albo zapinane na coś innego niż rzep? Raczej w zakresie ekonomicznym, bo to na padok. Plus musi być rozmiar XL/XXL i to rzeczywiste XL.
Rozpoczęliśmy serię gubienia bucików, bo popadało i rzep nie trzyma 🙄

keirashara,

jak reklama to proszę usunąć:
My mamy na rzep ale za to z materiału niegumowanego i nie wciągającego błota- czyli z takiej substancji, z której zrobione są oryginalne crocksy (tylko na kaloszki większa gęstość).
Amortyzują, są ultra lekkie, totalnie nie piją wody i nie obcierają. I na razie trwałe. Na razie bo od roku są dostępne i nie ma reklamacji.
Są w kilku wariantach - typowe kalosze i np. takie typowe zapiętki i ochraniacze na pęcinę.
kotbury, GATUSOS? czy coś innego?
kotbury, - odezwę się na początku listopada, bo darmozjad jest po fizjo, dentyście, dostawie żarcia, supli, za chwilę kowal i jak dla mnie w tym miesiącu już przewalił swój budżet 😂💰
On się tłucze od boku po koronce, więc raczej kalosze. Najlepiej takie, co się kręcą w około nogi, bo wtedy dłużej żyją, takie nieprzekręcane i ponoć pancerne zamordował w trzy tygodnie 👌 Plus jak z rozmiarami? Potrzebuję XL/XXL. Mogą być krótkie, byle były szerokie i zasłoniły koronkę.
keirashara, jak chcesz to mam PE na sprzedaż w symbolicznej cenie, bo nie używam ich i sobie leżą od roku w pace.
Perlica, - ja na razie mam jeszcze, po prostu wiem, że jak zacznie się etap dużego błota to może być różnie. I jak na początku pisałam szukam grala, czasem już tu wyszły rzeczy, których nijak bym sama nie znalazła 😉
Mamy jeszcze 6 sztuk, powinien trochę wytrzymać 😂 Wiadomo, źe jak trzeba to kupię, ale jak człowiek musi wszystko na raz kupić to się odpala tryb cebuli.
any, tak- są dwa modele kaloszy: całe i zapiętki.

My będziemy na wszystkich cavaliadach (poza Lublinem chyba) - można przyjść, pomacać, popytać. Jak ktoś nie chce kupić w danym dniu to mu w zasadzie do każdego sklepu jeździeckiego dostarczymy i kupi tam, gdzie kupuje normalnie sprzęt.
Można nawet przynieść wiaderko wody (albo pożyczyć te kalosze i je zabrać do toalety😉 i zobaczyć jak się zachowują w zetknięciu z wodą. Serio.

My ogólnie nie sprzedajemy w detalu i na cavaliadach jesteśmy po to, aby pokazywać rzeczy i więcej o nich opowiedzieć.
keirashara, może ochraniacze padokowe combo (te z PE są super i niedrogie)? Ich się nijak nie ściągnie przypadkiem...
_Gaga, jak z trwałością tych ochraniaczy? Właśnie rozglądam się za padokowymi, na konia który chodzi jak fleja i mocno niszczy kaloszki, ochraniacze. Ktoś mógłby coś polecić? Może być też z takich tańszych, przynajmniej nie będzie szkoda.
patat, ciężko powiedzieć przy koniach, które nie niszczą ochraniaczy... ale generalnie PE ma top jakość, sądzę zatem że są trwałe.
Ooo kotbury jesteś przedstawicielka Gatusos? U nas w Hiszpanii jakiś czas temu co druga influencerka je promowała, myślałam ostatnio o zakupie tych z dziurami dla mojego bombelka bo mają genialna wentylację i są leciutkie. Jedyne co to właśnie się zastanawiam jak z trwałością tego materiału?
feno, hurtownia jeździecka, z którą współpracuję jest przedstawicielem.

Ja użytkuję już od ponad pół roku (a może i za chwilę to już rok będzie) ujeżdżeniowe z tego materiału i są piko bello- nic się nie przetarło, a moja kobyła straszliwe się tyłami strychuje. Też chciałam te wentylowane- airy, ale mój koń ma za duże kończyny na nie.

Ja airy mam od kwietnia i się sprawdzają ok. Może nie używałam ich wybitnie często(użytkowniczka źrebna) ale do tej pory ok. Jedynie w tereny ich nie zakładałam, bo nigdy nie wiedziałam jakie krzaki będę zwiedzać(po wiatrołomach ścieżek szukam nowych)
Mam wrażenie, że te ochry są za duże... co o tym myślicie? Nie zsuwają się podczas treningu, a nie zapinam mocno. Jednak są bardzo zabudowane - czy może mi się wydaje?
received_883863336320865.jpeg received_883863336320865.jpeg
received_1174886636572062.jpeg received_1174886636572062.jpeg
amanda666, no moje oko to leżą idealnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się