sklepy internetowe

Zamawiał ktoś z arcus konie? Metoda płatności tylko przelew, więc wolę się upewnić, że wszystko jest okey 😅
Doniaa, tak, wszystko bezproblemowo. Zamawiałam kilka razy.
Doniaa, jak najbardziej na plus. Odpisują szybko na maile. Wysyłka terminowo.
Doniaa, ja kupowałam już kilka razy - zawsze ok. Teraz mam mały problem z zamówieniem (najprawdopodobniej pomyłka producenta) i kontakt top.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
20 października 2022 18:16
Doniaa, ja wielokrotnie od lat, także spokojnie, można kupować 🙂
Loft-hr i Hippovet oficjalnie pobiły rekord szybkości dostawy - chylę czoła 😍
Doniaa, jest ok 😁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 października 2022 20:05
Plus dla horse tacka. Zamówienie miało czas do 14 dni przyszło po 7. Brak jednej wcierki u producenta , telefon czy może być zmieniona na inną nawet ciut droższa a bez dopłaty.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 października 2022 08:38
Ja z zaległymi plusami dla:
Bergo
hippovet
horselinepro
Fokusowa,siwaaa, epk, Aleks, maluda, bardzo dziękuję za opinie! Pozdrawiam!
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
21 października 2022 20:34
Mega plus dla Bergo, od momentu kliknięcia zakupu na ich stronie do dostarczenia paczki do domu minęło 26 godzin 😀

Czy ktoś zamawiał coś kiedyś z horsebrands ? Czekam na zamówienie, cały czas status widnieje jako processing, a kontaktu ze sklepem nie ma...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 października 2022 09:08
Plus dla Horsetack o dziwo, derki na zamówienie z terminem 14 dni dotarły o czasie 😉
Plus dla horze.pl
Zamówienie przyszło z wyprzedzeniem ponad tydzień, a w dodatku na tych ich ostatnich promkach kurtka którą zamawiałam wyszła prawie 25% taniej niż w innych sklepach (265 zł w kieszeni 😉 )
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 listopada 2022 11:05
Plus dla
Horse&pony
pasikonik
Oba sklepy szybko ogarnęły zamówienie i dobry kontakt 😁
Plus dla Cavalloshop za wysyłkę, pakowanie i haloweenową naklejkę (tak, cieszyłam się jak dziecko z konika z dyniami 🤣 )
plus dla Dobry Koń, zamówienie złożone we wtorek a dzisiaj już w paczkomacie 🙂
W GNL bez zmian. Na stronie towar, który (jak się później okazuje) nie jest już nigdzie dostępny.
Zamawiasz, by po tygodniu się dowiedzieć, że nie dostaniesz tego, co zamawiasz xD
Potwierdzam minus z GNL

tez zlozylam zamowienie po czym 3 tyg pozniej email ze nie ma towaru... 🙄
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
09 listopada 2022 06:58
Czy ktoś już może korzystał z www.equusvitalis.pl ?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
09 listopada 2022 08:35
-Alvika-, z ciekawości weszłam na ten sklep i nigdzie nie widzę ani regulaminu, który jest obowiązkowy, w zakładce kontakt jest tylko mail. Nie wiem, dziwne mam doczucia, ale chyba wolałabym wiedzieć skąd ten sklep i jak się z nimi inaczej kontaktować niż przez email, z którym bywa różnie w wielu sklepach ;P
nektarynka13, istnieje
rybka   Różowe okulary..
09 listopada 2022 18:24
Mozii,
Też weszłam na stronę, regulamin jest na dole zakładka, ale fakt tylko mail to słaby kontakt.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 listopada 2022 08:10
rybka, Regulamin jest, ale twórcy sklepu internetowego, a nie samego sklepu 😀 ten w stopce
Czy ktoś zna i kupowal w sklepie edaga.pl ?
Natrafiłam na interesująca mnie rzecz w super cenie tylko nie wiem czy rzeczywiście warto...
Jakieś opinie ?
😉
MINUS dla NTB - pasza zamówiona 17.10 ( zamawiam od nich wiele razy ) zdzwoniłam w poniedziałek że 14 dni mieli na realizacje, a mija prawie miesiąc i cisza - usłyszałam że mają adnotacje że brak w magazynie.... świetnie że dali znać telefon/ mail.. 14 dni po terminie realizacji świetnie bo ja już praktycznie mam puste pojemniki.
" Może w przyszłym tygodniu...."
Moon   #kulistyzajebisty
16 listopada 2022 07:31
Kuniaa, w NTB zamawiałam tylko dwa razy, dawno temu, gdy Kentucky było dostępne tylko u nich. Generalnie kontakt, taki jak opisujesz - totalne zero, dopiero jak się któryś raz upomniałam telefonicznie to raczono mi odpisać. Plus, miałam akcję, że zamówiłam podkładkę, w wersji grubej (która wg strony sklepu była dostępna na stanie), zamówiłam, opłaciłam, czekam. Po 4 dniach ciszy, wchodzę w zamówienie, patrzę a tam... status "oczekiwanie na dostawę". 😑
Na fakturę za każde z zamówień musiałam czekać i dopraszać się ponad miesiąc, także... Na szczęście Kentucky jest obecnie dostępne w innych sklepach, więc u nich na pewno już nic nie kupię.
Hej, ile czekaliście na odpowiedź od equigrav?

Plus dla pegaza, błyskawiczna wysyłka
Moon   #kulistyzajebisty
17 listopada 2022 19:44
Ode mnie plus dla GNL’a i sklepu PS of Sweden 😍
moon widzę, że poczyniłyśmy podobne zakupy, bo ode mnie plusy dla tych samych sklepów 😅
Tilitula, ja czekałam po złożeniu zamówienia jakieś dwa tygodnie na projekt
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się