Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 października 2022 12:40
Sorki za post pod postem, ale już ogarnęłam. Kod aron10 nie wchodził mi po prostu z jakiegoś powodu, użyłam innego.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 października 2022 18:15
Aleks, jak coś ja mogę Ci zamówić przez konto stajni, mam większy rabat wtedy 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 października 2022 21:28
Hermes, Dzięki serdeczne za propozycje 🌷, ale pośpieszyłam się i już zamówiłam na kod i zapłaciłam. Jednak na pewno będę kupować jeszcze to samo to chętnie się zgłoszę na pw 🙂💐 .
Słuchajcie - ja z pytaniem w stylu "rynku rekonesans". Czy jeżeli byłaby w sklepie/sklepach opcja "pakowanie na prezent" w cenie, dla wybranych marek to byście korzystały?

... albo na cavaliadzie na stoiskach?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 października 2022 10:58
kotbury, w sephorze jest takie coś na święta, ja sobie bardzo chwale 😁
Myślę, że spoko pomysł
kotbury, - ja zależy jak to pakowanie wygląda. Są firmy, które pakują pięknie i są takie, które mają ta usługę "byle było". Jak ma być byle jak to wolę sama spakować, szczególnie, że to lubię. Za to jak pakują ładnie, to chętnie skorzystam.
Natomiast np. mój chlop by brał w ciemno, bo on jak ma coś spakować to jest chory 😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 października 2022 11:21
kotbury, Stacjonarnie, pewnie bym skorzystała, wysyłkowo nie, bo nie ma możliwości weryfikacji zawartości. Wiadomo, że pomyłki się zdarzają przecież, zły rozmiar, czy kolor itp.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
13 października 2022 13:06
kotbury ja podobnie jak wyżej, stacjonarnie chętnie (on line nie) tym bardziej jeśli przedmiot byłby z tych problematycznych do zapakowania np; czaprak na prezent by pakowali bez zginania go na pół to jak najbardziej.

edit: jakby ktos potrzebował to kody do Bergo obowiązujące do 06.11.2022 :
- autumn10 - 10% taniej za zakupy do 299 zł,
- autumn15 - 15% taniej za zakupy od 300zł.

Kody nie łączą się z innymi promocjami, wyprzedażami, nie dotycza pasz Pro Linen, Nuba i Nuvena.
na www.loft-hr.pl -15% na wszystko 👌💗
kotbury ja podobnie jak wyżej, stacjonarnie chętnie (on line nie) tym bardziej jeśli przedmiot byłby z tych problematycznych do zapakowania np; czaprak na prezent by pakowali bez zginania go na pół to jak najbardziej.


Aleks, .. czapraki zwijane na tubie?
... z czaprakami o tyle jest problematycznie zawsze, że w całości się nie mieszczą do paczkomatu, czy przekraczają rozmiar "małej paczki". I robi się drogo w transporcie.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 października 2022 10:26
kotbury, myślę, że jest to jakaś lepsza opcja niż składany. Kłopot z wysyłką czapraka na płasko rozumiem i wiem, że robi się drogo w transporcie.
Aleks, ze sztywną tubą jest ten problem, że ona sama w sobie jest droga też.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 października 2022 12:03
kotbury, Dlatego opcja stacjonarna jeśli chodzi o pakowanie jest dla mnie bardziej do przyjęcia niż wysyłkowa pomijając możliwość sprawdzenia takiej przesyłki. Wysyłkowo, pakowanie na prezent wychodzi po prostu drożej ogólnie.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 października 2022 12:24
Już nie mogę edytować, ale pisząc "drożej ogólnie" mam na myśli, że trzeba dopłacić za zapakowanie na prezent (specjalne pudełko, wstążki czy ozdoby i czyjaś praca) i to jest ok dla mnie (stacjonarnie) plus przesyłka specjalna bo gabaryt niestandardowy itd ... co już znacznie potrafi zwiększyć koszty.
Reasumując, chętnie skorzystałabym z takiej opcji stacjonarnie, ale nie wysyłkowo bo nie mogę sprawdzić co jest w środku, a koszt przesyłki może być znacznie większy, a nawet jeśli w danych przypadku nie wzrasta to wciąż nie mogę sprawdzić co jest w środku.
Hej, czy znajdę gdzieś jakąś promkę na suple od Naf?
Czy ma ktoś jakiś rabat do www.loft-hr.pl ? Oczywiście nie załapałam się na ten teraz, myślałam że jeszcze dzisiaj też będzie 🙁
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 października 2022 12:58
Kayraa, KOD SANTI
Kojarzycie jakiś kod do Nu Embassy (Nuembassy)?
Sivrite, - sandraNU 🙂 ale nie wiem ile daje.
Keirashara, dziękować. <3
Sivrite, karmisz tą pasza ?
Aga, przyjaciółka karmi swojego molocha 180, o coś zapytać?
Sivrite, a jest świadoma ze to agrovital w ładniejszym worku? 😀
Aga, pewnie nie. 🤣 No to leci screenik do niej. 😀
Sivrite xxagaxx ma rację przepakowany w ładniejszy i większy worek :P.
Jak patrzyłam to jest Caroot i chyba Control.
W Tackshopie halloweenowa promocja od 20.10 do 31.10 😅
karolciaequilano   marzenia się spełniają
20 października 2022 12:15
Czy jest może jakiś kod do Gnl🙂?
karolciaequilano, spróbuj: wracamdognl, ewentualnie agatagnl
Do konika kod Jesień - 15% od dzis do niedzieli
W HORSS promocja z okazji Halloween, do -40%
28-31.10.2022 🐎🐎🐎
hallo.jpg hallo.jpg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się