Końska Rewia Mody XVI (2022)

infantil, royal blue? Np. z eskadrona.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2022 19:16
infantil, ciemno brązowe (np standardy Eskadrona albo Climatexy, acz to mało budżetowe ;p) do lamówki 😍
wątek zamknięty
infantil, o mamuniu, ten niebieski!
wątek zamknięty
O mamusiu chce ten czaprak! Do dostania jeszcze? 😍infantil,
wątek zamknięty
Mam takie nietypowe pytanie - czy gdzieś stacjonarnie w Warszawie można zobaczyć próbki kolorów mattesa? Chodzi mi o kolory czapraków.
I druga kwestia - czy ktoś już prał swojego mattesa velvet i może się wypowiedzieć o jego jakości po wyjęciu z pralki? Bez zmian czy coś tam się dzieje?
wątek zamknięty
xxagaxx aj noł! Myślałam, że nigdy niebieskiego na Dżonsa nie wrzucę, ale jak go zobaczyłam, to przepadłam 🙈

bajahorses ja kupiłam stacjonarnie w Pasi Koniku 5 dni temu, więc chyba jest do dostania jeszcze 😁

To dorzucam od razu na modelu! 😎
4A188748-5C58-4FF6-97F0-346747CE5861.jpeg 4A188748-5C58-4FF6-97F0-346747CE5861.jpeg
wątek zamknięty
Da się gdzieś dostać ps of sweden emerald full dressage? Najlepiej z owijkami
wątek zamknięty
infantil, - chwaliłam już na ig, ale no pięknie mu pasuje ta niebieskość 😍

Tymczasem ja: "oszczędzam, nie kupuję szmatek"
Też ja:

20221013_140700.jpg 20221013_140700.jpg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 października 2022 15:40
keirashara, piękny!
I dopisuje się do tematu "nie wydawać kasy na głupoty" 😆
IMG_20221012_172707.jpg IMG_20221012_172707.jpg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 października 2022 08:30
Przychodzę z poważnym problemem pierwszego świata
Jak układacie derkę na koniu, żeby ładnie wyglądała do zdjęć? 😁 mam na myśli opcje poza normalnym ułożeniem i zapięciem oczywiście
wątek zamknięty
Pati2012,
Flizelina (taka do wprasowywania), żelazko, tektura (albo koc) i małe agrafki i nitka z igłą.
Nie ma bata- tył miękkich, lekkich derek trzeba usztywnić.

Przód składamy w harmonijkę. ... i spinamy albo zszywamy 🙁
Tektura jest po to aby wyprasować na koniu i go nie poparzyć. Żelazko przenośne parowe...
Takie same niestety zasady jak przy ciuchowych sesjach zdjęciowych. Niewykonalne prawie jak się nie pracuje z profesjonalnymi modelami🙁

Jeden cały dzień zdjęciowy i niestety dobrych tylko kilka ujęć. oby kilka.

Robienie top fotek i top rolek jest baaardzo trudne- bo czasochłonne i wymaga godzin obróbki. Z mojego doświadczenia- jedną osobą (samym fotografem) na planie nie do wykonania. Trzeba mieć zespół osób zaangażowanych:
- trzymacz i ustawiacz konia i jego pomocnik- szeleści, odtwarza rżenie itd.
- układacz ciuchów na koniu (ten od żelazka itd.)
- osoba od światła ewentualnie- ale blenda itd się przydaje
- fotograf
- osoba, która podaje rzeczy im i pilnuje żeby przechodnie nie wchodzili w kadr.
wątek zamknięty
Helloł, gdzie teraz można zrobić czaprak na zamówienie oprócz caball? Chciałabym z logo swoim, a nie tylko sam napis.
wątek zamknięty
Monny, mattes
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
18 października 2022 13:58
wątek zamknięty
Proszę powiedźcie, że equestrian stockholm dusty pink i lemieux truffle to zupełnie inne kolory. Bo na ten pierwszy się czaję a ten drugi mam🤦
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 października 2022 21:12
Monny, Caball z logiem też robi napisz na fb, a tak to Jarpol, Torpol, Equishade
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 października 2022 21:09

I dopisuje się do tematu "nie wydawać kasy na głupoty" 😆

Pati2012, no coś Ty. Popatrz jaki zacny, potem jeszcze dokupiłam na tyły, żeby by cały komplet.
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 października 2022 21:12
Nie dodało się zdjecie
20221020_211216.jpg 20221020_211216.jpg
wątek zamknięty
Constantia, granat zawsze klasa, ponadczasowa elegancja …

keirashara, w końcu uległaś 😅

infantil, w ostatnim czasie jeden z moich ulubionych odcieni niebieskiego😍

anp, raczej marne szanse
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
04 listopada 2022 18:03
z cyklu "kiedy słyszę promocja moim zadaniem jest walka" 🤣

nie wiem czy są tu fani lemieux ale jak ktoś szuka tego koloru (bluebell) bądź papaya albo watermelon (czyli ss22) to można wyrwać w niezłej promce w UK teraz, w wielu sklepach mają wyprzedaże - mi się udało wyrwać czaprak za pół ceny więc jakieś £30, no aż grzech nie kupić 🙈🙉 więc jak kogoś nie przeraża zakup z kraju "trzeciego świata" to polecam

czekam teraz aż jesienna kolekcja będzie na wyprzedaży bo teraz się na Fig i Marine z aw22 czaje 🤣🤣🤣
IMG_20221104_165156.jpg IMG_20221104_165156.jpg
wątek zamknięty
donkeyboy, linka daj 🙏
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
04 listopada 2022 19:18
wątek zamknięty
donkeyboy, czy ty mieszkasz w UK? zamówienie ostatnio czegokolwiek z UK graniczy z cudem, przynajmniej te sklepy, z którymi miałam kontakt miały niesamowity problem z wysyłką do UE
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
04 listopada 2022 21:10
kamcia665, tak. Ale są sklepy które wysyłają do EU tak samo jak i takie z EU wysyłające tutaj, tak jak np. equiflair który powyżej podałam w jednym z linków ma Polskę w tabelce na ich stronie kosztów dostawy.

Też pewnie zależało kiedy próbowałaś kupować bo był pewien moment że firmy po prostu nie wiedziały co robić, w sensie jak sprzedawać, jak naliczać VAT itd., teraz już jest to bardziej jasne.
wątek zamknięty
donkeyboy, to są najlepsze czapraki ale jak z wysyłką do pl?
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
05 listopada 2022 11:48
Kuniaa, nie wiem jak to wygląda w drugą stronę ale jak kupuję z PL to sklepy odejmują VAT od ceny i obowiązek opłacenia VAT spada na mnie plus ewentualne opłaty celne jest po mojej stronie jeśli wartość zakupu przekracza 150 euro. Podejrzewam że jest podobnie jeśli chodzi o zakupy w drugą stronę.

Powlazilam na różne strony sklepów jeździeckich i praktycznie każdy sredni-duzy sklep jak Hope Valley, Redpost, Discount Equestrian czy wcześniej wspomniany Equiflair oferuje wysyłkę do EU.
wątek zamknięty
donkeyboy, oni nie wysyłają do Polski🙂.
Nie da się tych artykułów włożonych do koszyka zaadresować na Polskę. nie mają takiego kraju w liście wyboru🙂
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
06 listopada 2022 13:02
kotbury, nie wiem w którym sklepie patrzyłaś ale weszłam na Hope Valley i Redpost i mój polski adres wszedł bez problemu po wybraniu Polski z listy
wątek zamknięty
[quote]Iskra de Baleron, tam gdzie kupowałam to się te akurat wyprzedały (albo promka skończyła?) ale są też np. tutaj https://www.equiflairsaddlery.com/saddlery-tack/numnahs-saddlecloths/lemieux-loire-memory-dressage-square-bluebell__1195?currency=GBP&chosenAttribute=HH-2384-BLUEBELL-L&gclid=CjwKCAjw8JKbBhBYEiwAs3sxN60ijnTaTfGIHeclWx6xll8ETTTRQ3hkI0EYVEkiIaMnNr9Q8Zqf9BoCdVwQAvD_BwE
donkeyboy, tu - mi z polskiej lokacji nie wchodzi.
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
06 listopada 2022 20:17
kotbury, hmmm mi wchodzi tak samo jak na innych sklepach, z polskim adresem mi wszystko gładko przechodzi przez adresy dostawy i bilingowe aż do platnosci.

Może napisz do nich, oni są dość responsywni przez maila - dużo razy już u nich zamawiałam i zawsze byli pomocni. Mogą nawet nie wiedzieć że jest jakiś problem bo kojarzę że przemigrowali ten sklep na inną platformę e-commerce jakoś miesiąc temu.

W ogóle możliwe że jest problem właśnie z locale przeglądarki bądź sama przeglądarka. Albo może spróbuj przez VPN obejrzeć tę stronę? Są darmowe wtyczki na chrome na 100%
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.