Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

u mnie pani Biazik była 25.08 a też jestem z mazowieckiego. Dzwoń, może się wstrzelisz 🙂
Dziękuję za polecenie 🌻
Rude dwie, bardzo chętnie się do Dra Hecolda podłączę. Niestety, Dr Radwańska nie ma pomysłu, leczy go już 5 mc
A jakieś ooinie nt Dr Adamowicz-Różyckiej z Leszna? Podobno kiedyś leczyła wkkwistów, bardzo dobry diagnosta- ktoś, coś słyszał, albo ma własne doświadczenia?
Marianka125, ja słyszałam o niej same pozytywy, że nie naciąga, jak nie wie to mówi, że nie wie i sugeruje do kogo można się odezwać. Osobiście tylko z nią konsultowałam przez telefon i mówiła sensownie.
Marianka125, z tym, że doktor Hecold u nas był tydzień temu. Nie wiem kiedy będzie znów.
Ale próbuj, bo wiem, że bywa czasem w pobliżu.

Dr Adamowicz wyleczyła nam paskudną grudę. Dostałam bardzo precyzyjne instrukcje na piśmie - jak dla blondynki (szacun, bo to rzadkie a ważne!). Tylko potem miałam problem z kontaktem z panią doktor jak rzeczywistość trochę rozeszła się z planem i zastanawiałam się jak dalej działać.
Wiem że takie pytania powtarzają się ciągle i padają z grubsza te same nazwiska, ale wypadłam z obiegu na długo i przyda mi się pomoc.

Wet, który zrobi przegląd stomatologiczny i tarnikowanie, a stacjonuje gdzieś między Warszawą, Olsztynem a Bydgoszczą? Najlepiej taki, żeby nie celować armatą w muchę 😉

Ile teraz orientacyjnie płacicie za taką usługę (bez dojazdu)?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2022 09:36
Kogo najlepiej wziąć do TUV’a w okolicach Poznania?
Oprócz teamu dr Przewoźnego
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 września 2022 09:52
Bartka Antczaka ?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2022 10:39
Aleks, przyznam, że słyszałam o nim, ale nie znam. Czy jest to wet obiektywny i mimo, że może się znać ze sprzedającym nie podrasuje badań? Mam już straszny uraz do takich akcji 😓
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 września 2022 11:07
Hermes myślę, że na jego uczciwość można liczyć i szczerze wątpię by był skłonny podrasować badanie pomimo ewentualnej znajomości ze sprzedającym.
Robił TUV dla mojej znajomej bez jej obecności na miejscu (nie mogła zgrać terminów, jest z pomorskiego, a konia wybrała z Wielkopolski). Wyniki badania zachował dla siebie i dla niej (ona płaciła więc ona była jego zleceniodawcą) do tego stopnia, że nie ujawnił ich, ani nie zostawił żadnego komentarza właścicielowi konia. Ja osobiście znam go długo jako bardzo dobrego ortopedę i gdybym miała komuś zlecać sama TUV w tamtych rejonach, to jemu.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2022 11:32
Aleks, bomba, umawiam w takim razie. Dziękuje😀
Kolejny raz 😩 wet ortopeda dojeżdżający do Krakowa? Był już u nas Golonka, Henklewski, Maj (jeju chyba, od dr Szpotańskiego?) chyba każdy wet z małopolski, Marta Rykała... Kogo jeszcze warto ściągnąć do problemów z nogą? Dodam, że koń był w trzech klinikach 😓 czy do dr Kalinowskiego da się dodzwonić?
Oglądał go Janek Trela?
Nawet operował... Generalnie szukam jeszcze kogoś do konsultacji, miało być lepiej a nie jest ani troszke
RobaczekM, a co mówi fizjoterapeuta?
RobaczekM, mojego też operował Trela, na nogi go postawiła Karolina Radwańska.
Iskra de Baleron fizjo była ostatni raz trzy tygodnie temu, jej zdaniem koń kuleje przez napięcia, przez blizne po operacji. Zaliczyła masaż, pijawki na blizne i jeszcze w inne miejsca (dwa razy) i jej zdaniem jest lepiej niż było. Ja szczerze nie widzę zmiany, ja już jestem chora przez tą nogę. Kucyk ogólnie jest bardzo chętny do ruchu, wdrażamy od nowa ruch wymuszony (spacery bo to to malutkie) bo mieliśmy przerwe spowodowane ochwatem 😐 ale widze, że nie używa tej nogi tak jak powinna (np jak staje to zwykle tą operowana noge odciąża) no i skraca nią fest w kłusie. No i co najgorsze, rzepka w kolanie nadal jest niestabilna, przeskakuje a dźwięk przy tym jest okrutny, psychicznie wysiadam jak to słyszę 🙄
Fokusowa a orientujesz się czy jeździ w inne rejony niż swoje?
RobaczekM, na razie to chyba w ogóle nie jeździ, bo ma niemowlaka, ale na pewno warto przedzwonić.
Fokusowa dziękuje, spróbuje przedzwonić.

Jeśli jeszcze komuś przyjdzie ktoś do głowy to bede bardzo wdzięczna 🙂
dr. Rojek. jakieś opinie? Chodzi mi przede wszystkim o ortopedię.
trelemorele, polecam, u nas raz jeździ raz nie, więc bywa problem z dostępnością, ale w rejonie gdzie jest regularnie to bardzo dobra opcja
trelemorele, - polecam, bardzo fajny wet, uczciwy, szczery, z podejściem 🙂
trelemorele, ja bardzo polecam. Nie kręci, wszystko jasno tłumaczy i podchodzi do konia całościowo. Pamiętam jak przyjechał do mnie pierwszy raz i po obejrzeniu konia na prostych i na lonży kazał osiodłać i pokazać konia pod siodłem. Z 20 minut jeździłam w 3 chodach kręcąc ósemki itp. Pamiętam, że był u mnie serio długo i bardzo dokładnie zbadał konia. Bardzo pomógł nam w wyjściu z kontuzji. Bardzo ufam jego ocenie choć obecnie trudno u niego z dostępnością w mojej okolicy.
Ja nie wiedziałam ze dr. Rojek bywa na Pomorzu. Tez udało mi się z nim spotkać i bardzo pozytywne wrażenia. Nie wiem czy uda się dłuższą współpraca ale naprawdę jestem zadowolona z wizyty.
Czy orientujecie się może kto w Polsce przeprowadza badanie cystoskopowe poza kliniką? Oprócz doktor Biazik, bo odmówiła z uwagi na zbyt dużo pacjentów.
Hej słuchajcie może jest ktoś z Wawy czy okolic kto chce korzystać z wizyt Dr. Henklewskiego? Wtedy dojazd policzyło by się na liczbę pacjentów i zawsze korzystnie to wyjdzie 🙂 my jesteśmy po 1 wizycie i przed końcem roku lub na początku nowego szykuje nam się druga konsultacja z nim więc proszę o kontakt osoby zainteresowane🙂 pozdrawiam !
RobaczekM, Myślę, że warto poprosić o konsultację dr Kalinowskiego. Wielu moich znajomych korzysta właśnie z jego usług.
mindgame tylko jak oni to robią, że udaje im się dodzwonić? 🤷 Od kilku lat próbuje i jeszcze ani raz mi się nie udało 🤐
Czardasz, może warto poprosić dobrego weta od rozwodu o wstępne ogarnięcie i potem czekać na kogoś kto zrobi cystoskopie? Chyba że to wałach to może niekoniecznie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się