Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

W GNL -17% , w horsetown -15% kod Halloween
Bergo kod DYNIA -20%
Horseandpony tez DYNIA -20%
Czy ktoś mi doradzi gdzie najfajniejszy rabat (dostane najtaniej) w syropie kerabol equistro? 💕
W loft-hr.pl na hasło duszek może być od -15 nawet do -50 % rabatu 🙂
A jakieś promocje na pasze/suple się znajdą? Mogą być nawet o koszta dostawy
Kraska, optifeed ma jeszcze do wtorku chyba darmową dostawę 😉
Kraska, w Dobry-koniu jest rabat na prawie cały asortyment w tym na żywienie, może coś Ci to pomoże 🙂
Hej, czy jest jakiś kod do Horse Trade?
Czy do True Rider bywają jakieś kody?
Jakiś kod do cortaflexu? 🙏 Chodzi mi o oficjalną stronę polskiego dystrybutora, tam najszybciej mam rzecz która mi potrzebna w innych sklepach około 30-42 dni oczekiwań
Edit. już widzę że tam nie ma kodów - albo ja nie widzę okienka na kody 😅
W Animavecie:
63B58821-AF5F-45F2-9F9C-472212D8BA1B.png 63B58821-AF5F-45F2-9F9C-472212D8BA1B.png
Ktoś wie jak wyglądają ceny na Cavaliadzie? Są jakieś fajne promocje czy lepiej jednak przez internet się zaopatrzyć? 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 listopada 2022 13:16
saniluap, moim zdaniem od kilku lat już nie ma szału cenowego
Rzeczywiście konkurencyjne okazję były z 10 lat temu jak nie było tylu sklepów internetowych 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 listopada 2022 13:18
saniluap, Jak byłam w ubiegłym sezonie, to ceny były jak w sklepach. Tyle, że masz możliwość pomacać i przymierzyć, a w necie nie.
Mam to samo odczucie co Pati2012, kiedyś faktycznie były fajne promki, jakieś outlletowe rzeczy za grosze, wyprzedaże, można się było potargować przy większych zakupach, a obecnie ceny takie same jak w necie. Plusem jest na pewno możliwość przymiarki - różne kaski, fraki, wiele marek w jednym miejscu, czy zebrania miary na oficerki u przedstawiciela. Natomiast na promki to lepiej poczekać teraz do Black Friday 😉
ma ktoś jakieś info o kodzie do konika? 🙏
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
04 listopada 2022 17:31
Rudzielc_23, się spóźniłaś, do 1.11 był kod na 15% , ale już nie działa.
Czy ma ktoś jakiś kod do equishopu?
Czy ma ktoś kod do Febro?
Czy jest jakiś kod do bergo?
Kazimierz, BergoNK15
Doniaa, dzięki bardzo! 😉
jest jakiś kod do konika?
znaczy, wiem że był ale czy jakiś będzie w najbliższym czasie? ma ktoś takie informacje?
dziewczyny proszę o pomoc 🙂 gdzie znajdę jeszcze mattesa z korektą tyłu, DR rozmiar L? podobno już nie produkują takich, jedynie te, z wymiennymi wkładkami 🙁 wolę starą wersję...
Pro-line, tylko dziś - 30% na wszystko. Nie dotyczy big bagów i innych promocji, jak dobrze pamiętam.
rivik, Mam koleżankę która z nimi współpracuje, jeżeli byłabyś zainteresowana to pisz priv, może akurat uda się ogarnąć
Gdzie aktualnie najkorzystniej kupić popręg Mattesa? Ktoś się wypowie przy okazji jaka jest różnica między zwykłym a tym w wersji slim?
Moon   #kulistyzajebisty
10 listopada 2022 13:58
Renobiusz, nie wiem jakie są różnice między popręgami, o których piszesz, ale mi Mattes zawsze najkorzystniej wychodził w Bergo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się