Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Pursat   Абсолют чистой крови
01 sierpnia 2022 19:04
Epikea, dziękuję!
Hej 😁
Jak cenowo stoją Szarzy teraz i czy ktoś się może orientuje czy mają wolne boksy?
Mały off bo widzę, żę wątek sklepów stacjonarnych zdechł.

Który sklep stacjonarny (w Krakowie) polecacie ?
Na dziś! głównie chodzi o dostępność rzeczy dla dzieci (sztyblety, oficerki, sztylpy/czapsy, rękawiczki)
Amigo chyba największy.
Horse Trade
KAL, horse trade
Dziękuję 🌸
Na olx jest takie ogłoszenie pensjonatu w Bukownie:
https://www.olx.pl/d/oferta/pensjonat-dla-koni-wolne-boksy-CID619-IDOrUFj.html
Ktoś zna to miejsce?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 października 2022 11:40
izydorex, Straszna tragedia... 2 konie spłonęły wg doniesień... https://tarnow.naszemiasto.pl/proszowki-pozar-w-osrodku-jezdzieckim-w-proszowkach/ar/c8-9058991
Cześć, czy miałby ktoś pożyczyć maszynkę do golenia Kraków i okolice? Potrzebuje wygolic koniowi samą szyje. Ozłocę 😩
Poszukuje pensjonatu w okolicy Wieliczki. Możecie coś polecić ? 🙏
Apollo80 KJ Balios w Łężkowicach
Janeway, brak miejsc
Kj Balios to nie tylko brak miejsc ale i długa kolejka. Zapomnij...
A coś godnego polecenia innego? Gdzie nie jest problemem ,ze koń jest podkuty i można po wilgotnym piasku jeździć 😂
Kj Balios to nie tylko brak miejsc ale i długa kolejka. Zapomnij...
Amber77, obecnie to ogólnie zapomnijcie
Zawaliła się tam hala pod ciężarem śniegu
Izkadul, akurat mnie niestety nie musisz o tym informować
Łosiowa, 1950zł dzwoniłam na początku grudnia
Szukam stajni w Krakowie, okolicach z dojazdem komunikacją miejską, halą i padokami- na które konie naprawdę są wypuszczane. (Szarzy odpadają, bo nie mogę trenować z własnym trenerem) Jest coś poza Santosem?
Karaczi, jest Sentio tylko 2 km z buta od przystanku mpk, Cheval ale tam kupa rekreacji, mpk też dojeżdża do Starego Młyna, to dwa przystanki za Szarymi o ile dobrze pamiętam
Izkadul, akurat mnie niestety nie musisz o tym informować
Amber77, współczuję 😔
karaczi, do Niepołomic jest dojazd MPK, tylko słyszałam że mają full ale zawsze można zapytać.
Amber77, Dziękuje! Wiesz może jak cenowo wychodzi Sentio? Bo oglądając ich stronę to trochę boje się nawet zadzwonić i spytać o cene :O
mindgame, Dziękuje, ale stąd akurat chce się przenieść 🙈
Karaczi, jak pytałam w Sentio z ciekawości rok temu to było 1800. Teraz pewnie się podnieśli to myślę że ponad 2 tyś. Miejsc brak i nieprędko będą. Dzwoniłam kilka dni temu ale o cenę nie pytałam ponieważ w mojej obecnej sytuacji pieniądze nie mają znaczenia
Amber77, dzięki
Hej mam pytanie, do kogo z wetow i przewoźników można dzwonić w środku nocy z nagłymi sytuacjami ?
Z jakąś większą szansa że odbiorą przykładowo o 3 nad ranem 😉
dumkowa ja w awaryjnych sytuacjach, w nocy o północy i w święta zawsze dzwonię do kliniki doktora Pędziwiatra, tam zawsze jakiś lekarz ma dyżur i w razie czego dojeżdża o każdej porze.
Mały OT ... czy ktoś słyszał o jakimś siedlisku, działce w lesie, działce siedliskowej, działce rolno - leśnej, stajni lub uroczysku na sprzedaż w okolicy Krakowa ? 🙂

Mile widziana strona Liszki / Zabierzów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się