SmartWatch

patat, ja Szajsunga ładuję co wieczór. Ale włączone mam wszystko: Bt, GPS, NFC... i sporo korzystam z w.w. albo jestem za leniwa, aby to wyłączyć 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2022 14:52
Mam Garmina Venu, dużo sportów do wyboru, ładnie wygląda. 😉
20220731_145137.jpg 20220731_145137.jpg
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
31 lipca 2022 15:23
Ja do stajni latam z szajsungiem active 2, ładowany raz dziennie. Dość dokładny w GPS, wystarczająco głośny w terenie, żeby odebrać telefon na szybko bez rozbrajania zamków kurtek/kamizelek/nerek itp. i bez konieczności zabierania telefonu że sobą - zakładam, że kolejne wersje są tylko lepsze, więc szczerze polecam.
Ja mam jakieś badziewie za 110 pln, ale więcej mi nie potrzeba, bo z funckji sportowych sie wyleczyłam dawno już ( podjarkę miałam w telefonie i uż mi przeszła bo zżera baterię, a generalnie po co mi wiedzięc ile spałam i jaki mam puls itp.).
Chciałam właśnie smartwatch takim na jakim można odebrać połączenie na koniu, no ale doczytałąm że to nawet dnia nie wytrzymuje i trzeba ładować non stop.
Więc kupiłam badziew i się mega cieszę, bo właśnie odszuka mi telefon, pokaże sms czy połączenie. No i ma stoper , co też się przydaje przy koniach.
Ma dwa paski, taki zwykły i cygański Rose gold.
Bateria trzyma miesiąc.
20220804_151054.jpg 20220804_151054.jpg
20220804_151048.jpg 20220804_151048.jpg
Samsung był super do czasu aż się nie odkleiła osłonka od czujników.
Cała koperta była do wymiany a koszt prawie jak nowy Samsung więc się wkurzyłam i
teraz mam dużo tańszego huaweia watch fit.
Spełnia oczekiwania.
A może mi ktoś podpowie jaki pasek kupić do dziecięcej ręki? Ten oryginalny jest za duży, córka ma 6 lat i chciałaby taki zegarek. Czy są zegarki typowo dla dzieci ? Ale.zeby miały zwykle funkcje jak xiaomi band 4/5 ? Zależy nam na godzinie i krokach oczywiście 🙂
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 sierpnia 2022 17:11
nokia6002, moje szaleją z Garmin vivofit jr 2 - wersja gwiezdne wojny dla 8latka i jakieś księżniczki dla 9.5latki.
Są kroki, zegarek, stoper, alarmy, przypomnienia o wykonaniu ustalonych obowiązków (za punkty!!! Dla mnie strzał w 10: umyj zęby, pościel łóżko, wynieś śmieci, nakarm psa itd.) - a zdobyte punkty dają możliwość ruchu w gierce powiązanej z apką do ustawień zegarka. Paski są regulowane sprzączką, pasują na chude patyki vel dziecięce ręce w tej grupie wiekowej (vivofit jr zwykły ma opaski bez zapięcia, pasują na obwód ręki 4-5latka góra!).
Jak zasłużą, to pod choinkę dostaną kolejne vivofity jr 3 czy 4, cokolwiek tam już wyszło.
Przymierzam się do zakupu smartwatcha. Ale to będzie mój pierwszy i w zasadzie nawet nie wiem z czego będę korzystać. I szukam jakiejś informacji które ze smartwatchy ogarniają jazdę konną? I w zasadzie co w związku z tym pokazują? Dystans? Szybkość? Czy jest coś jeszcze co można kontrolować w tych trybach sportowych jeśli chodzi o jazdę konną? Do czego ich używacie (oczywiście podczas jazdy)?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 października 2022 19:25
Garmin ma jazdę konna, ale nie w opcji z zegarka tylko po zapisaniu aktywnosci z poziomu aplikacji się zmienia.

Na pewno tetno, tempa itp.
Szukam smartwatcha dla starszej osoby. Zależy mi najbardziej na tym żebym mogła tą osobę łatwo zlokalizować i żeby ta osoba mogła do mnie zadzwonić i ja do niej też. Najlepiej żeby to było jakieś mega proste w obsłudze, że wystarczy wcisnąć jeden przycisk żeby się połączyć, a drugi żeby odebrać połączenie. No i żeby lokalizator był dokładny. Jest coś wartego uwagi, pomożecie ?

Edit
I jeszcze ważne, żeby do działania tego smartwatcha wystarczyło żebym ja miała jakąś aplikację i żeby osoba nosząca smartwatcha nie musiała nosić do kompletu smartphona.
Były/są takie zegarki dla dzieci. Moje nigdy nie miały więc nie znam szczegółów, ale dokładnie taki był zamysł. Że można zadzwonić do osoby z zegarkiem, ona może zadzwonić do 5 wpisanych na stałe numerów - łatwo wybierane oraz lokalizacja.
Może poszukaj jako telefon/zegarek dla dziecka? Łatwiej znajdziesz w necie
EMS, dzięki. Myślałam, że może ktoś ma już jakiś sprzęt przetestowany. Faktycznie pozostaje mi szukać w necie.
Moja córka ma zegarek Xplora. Może z niego dzwonić na wgrane przez nas numery. My w aplikacji widzimy gdzie jest zegarek, jeśli jest naładowany. Jak bateria się rozładowuje to przychodzi powiadomienie na nasze telefony. Można ustawiać alerty informujące, kiedy zegarek znajdzie się poza określoną przez nas strefą. Wyświetlacz jest dosyć duży i można dodać zdjęcia osób, wiec dla osoby starszej też powinien być Ok.
Briliante, a lokalizuje dobrze ? I czy dzwonienie jest łatwe na tyle żeby mocno starsza osoba to ogarnęła? Klikanie na małym ekranie może być trudne, więc dobrze żeby dało się to zrobić wciśnięciem jednego przycisku czy ikony na ekranie. Z tą baterią to widać w aplikacji jaki jest % naładowania ?
Lokalizuje dobrze, aplikacja pokazuje stan naładowania baterii, można tez sprawdzić historie przemieszczania z ostatnich 3 dni.
Dzwonienie sprawdzę jutro.
Briliante, bardzo dziękuję 🙂.
Tylko pewnie karta sim musi być włożona do zegarka. Mój syn miał kiedyś taki.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 czerwca 2023 08:38
Potrzebuję rady. Chcę kupić siostrzeńcowi opaskę sportową, ma telefon Redmi, jakąś w miarę prostą, ale żeby jednak podstawowe funkcje miała. Totalnie nie mam pojęcia w którą stronę patrzeć. Jakieś polecajki?
zembria, ja miałam MiBanda, pokazywał kto dzwoni i można było połączenie odrzucić, pokazywał wiadomości, mierzył tętno, kroki. Chyba spoko dla młodziaka. Teraz używa jej moja mama i co chwile dzwoni zajarana ile dzisiaj kroków nabiła 😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 czerwca 2023 10:10
Fokusowa, Ja mam mibanda 5, ale kupowałam już dawno temu wiec zupełnie się nie orientuje, czy nie pojawiło się cos fajnego przez ostatnie kilka lat. Wiesz, może się okazć, że taki MiBand to wstyd na mieście 😅
zembria, a do jakiej kwoty?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 czerwca 2023 10:18
Ramirezowa, No tak 300 myślałam dać maksymalnie, ale nie wykluczam coś wiecej jeśli warto. Patrzyłam teraz na MiBand 7, bo w sumie z tej swojej 5tki zadowolona jestem.
ze swojej strony mogę polecić może nie opaskę bo SmartWatch, tez nie wiem w jakim wieku jest siostrzeniec. Ale kupiłam w zeszłym roku mężowi AMAZFIT GTR 2 Sport i jest bardzo zadowolony. Ma dużo funkcji, jest się czym bawić no i wygląda już konkretnie 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 czerwca 2023 10:42
Ramirezowa, Właśnie skończył podstawówkę i to ma być prezent z tej okazji. Już sobie patrzę na to 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 czerwca 2023 07:58
Wzięłam ten w końcu https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-xiaomi-redmi-watch-2-lite-gl-black Taki kompromis myślę, między prostą opaską, a dużym zegarkiem.
Jakieś opinie o Huawei Watch Fit 2 Active? Pytam o wszystko. Wady, zalety. Jak z baterią? Czy ekran w słoneczny dzień jest wyraźny? Czy nadaje się do biegania? Pomiary okrążenia czy po prostu przebyty dystans i tempo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się