Stajnie: kujawsko-pomorskie

domcia406 chyba nie ma niestety sensownej opcji bez rekreacji bliżej Bydgoszczy. 😵
UWAGA!
W Czernikowie pod Toruniem znaleziono karego konia!
Moze ktos wie komu uciekl?  👀
Hejka, jest ktoś z okolic Iławy, kto wie gdzie mogłabym dostać lekcje jazdy albo teren? Chcialam pojeździć po dłuższej przerwie:-))?
Stajnia Koni Wyjątkowych!
Siemiany 🙂 Polecam 🙂
Znajdziesz na Fb kontakt do właścicielki. Jeśli nie to mogę podesłać 🙂
Czy w okolicach Bydgoszczy mamy jakąś kameralną stajnie, która nie prowadzi rekreacji?


Dawno się w tamtych okolicach nie kręciłam, ale były w Marcelewie i w Magdalence - może warto sprawdzić.
Hej, szukam stajni z halą, między Toruniem a Bydgoszczą. Wiem o stajni w Czarnym Błocie i stajni Witkowia.  Czy gdzieś jeszcze?
vissenna   Turecki niewolnik
16 stycznia 2021 15:42
Jest jeszcze Solec Kujawski.
Hej, czy ktoś ma kontakt z weterynarz Anna Nowakowska?
Witam. Kogo polecacie do badania kupno-sprzedaż z okolic Włocławka?
Laxi, Anna Nowakowska (Toruń) lub Gabinet Weterynaryjny Equimed lek. wet. Łukasz Łukaszczyk
Okolice Golubia-Dobrzynia/Toruń - polecacie jakąś stajnie z na prawdę dobrze wyszkolonymi trenerami? Zależy mi na lekkich oraz sportowych jazdach. Mile widziana hala.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 lutego 2023 16:14
Odkopuję. czy w okolicach Inowrocławia, będzie w najbliższym czasie jakiś lekarz wet, specjalista od chorób układu oddechowego? 👀
Szukam miejsca dla konia w stajni w okolicy Bydgoszczy lub pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem, chociażby plus minus. Zależy mi na dobrych warunkach dla konia- minimum to siano i woda 24h i cały dzień lub chociaż pół dnia na dworze. Może być stajnia przydomowa, byleby był jakiś przyzwoity plac do jazdy.
Nie zależy mi na hali czy karuzeli, tylko na tym sianie 24h i byciu na dworze.
Sprawdzałaś Podlaski?
patrycjasz, Pierwsze słyszę, już patrzę ^^ A wiesz może czy są miejsca ?
PannaDziewanna, nie wiem. Stoję teraz pod Warszawą ale gdybym miała wracać do Bydgoszczy, to sprawdziłabym właśnie to miejsce.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 kwietnia 2023 19:59
PannaDziewanna, Stajnia Morgan w Balczewie 🙂
Byłam ostatnio w Podlaskach, to dość blisko mojego rodzinnego domu i stajnia zrobiła na mnie dobre wrażenie. Moze nie jakieś złote klamki, ale czysto, porządnie, konie miały siana full, przepiękne wielkie pastwiska z opcja wolnowybiegowa i super tereny do jazdy. Chyba nawet hala jest nowo pobudowana. Jakbym miała wracać z ES do Polski to tam by mój bombelek trafił na bank.
Wpisałam się na listę rezerwową w Podlaskach ^^
Cześć, czy ktoś z Was nie kojarzy, czy w okolicy Bydgoszczy nie ma stajni z wolnymi boksami (min. 10) albo stajni na wynajem?
Equitrade, swojego czasu w Solcu Kujawskim było sporo wolnych boksów, nie wiem jak to wygląda teraz. Kjclassic.
PannaDziewanna o to super! Dobrze wiedzieć że jest takie zainteresowanie ze az listę rezerwowa zrobili, bo jak rozmyslalam o przeprowadzce do Polski to automatycznie już "wstawiłam" mentalnie konia do tej stajni, ładna by była heca jakbym w końcu zdobyła tą pracę zdalna w PL i się okazało że upsik, nie ma miejsc 😅
feno, Noo szczerze mówiąc, to bardzo ciężko jest o miejsce w stajni, która ma dobre warunki dla konia- tutaj moje kryteria to siano 24h i większość dnia na dworze. Stajnie może i gdzieś są, ale na prawdę nie ma miejsc i to jest największy problem 🙁
Czy wiecie, co dzieje się w Serocku? Znajomy wspominał, ze powstał jakiś nowoczesny ośrodek, ale w sieci cisza.
Czy w okolicach Nakła/ Kcyni jest stajnia, gdzie mogłabym się umówić w teren? A może ma ktoś konie i chciałby mnie zaprosić? To moje rodzinne tereny 🙂
Dzień dobry, mam pytanie do osób które jeździły lata temu w Toruniu. Chodzi o stajnię na wrzosach, jeśli mnie pamięć nie myli przy Jaskółczej. Ja niestety nie pamiętam zbyt wiele, ale może ktoś tutaj się znajdzie. W jakich latach działała ta stajnia, ile tam mniej więcej stało koni? Co doprowadziło do jej zamknięcia i gdzie trafiły konie stamtąd? Co się dzieje z terenem po tej stajni teraz, czy coś tam w ogóle jest? Może ktoś ma stare zdjęcia?
PannaDziewanna, udało Wam się przeprowadzić? Gdzie stoicie?
patrycjasz, Udało ! Stoimy w Stajni Nutka, miejscowość Jeżewice. Jest idealnie 😀
PannaDziewanna, cieszę się, że udało się Wam znaleźć odpowiednie miejsce. Szkoda, że to nie moje rejony.

Powoli rozglądam się za pensjonatem w okolicy Nakła nad Notecią. Mój target to kameralna stajnia z bardzo dobrą opieką, stałym dostępem do siana i wody, czysto, codzienne padokowanie. Ktoś, coś?
Gdyby ktoś szukał spokojnej, przydomowej stajenki dla wałaszka, to polecam boks u mojej przyjaciółki. Poszukiwany spokojny towarzysz dla super miłego i przyjacielskiego 17 letniego wałacha. Miejsce stworzone zupełnie nie w celach komercyjnych, za to z super opieką i empatycznym okiem opiekunów. Wszystko po to, żeby koniom żyło się lepiej, a właścicielom spokojniej, nawet jeśli są daleko. Duże pastwisko 2,5 ha, angielska, czyściutka stajnia, boksy codziennie sprzątane, padoki zresztą też regularnie. Siano i słoma pierwsza klasa. Lokalizacja, gm. Baruchowo, wieś Lubaty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się