Końska Rewia Mody XVI (2022)

Jeśli to ma być świąteczna kolekcja limitowana to na pewno drożej niż najnowsze czapraki... Obstawiam coś ok. 500zł 😭
wątek zamknięty
Czy jest szansa, że Eskadron Essence wejdzie gdzieś na promocje black week? Czy to raczej złudne liczyć na to? 😅
wątek zamknięty
Fokusowa, - hmm, mocno wątpię, ale chyba w cavalloshopie wchodzą na niego kody od ambasadorek.
Jak coś będzie to pewnie i tak max 5-10%.
wątek zamknięty
Fokusowa, zapewne na gnl będzie działać na niego kod ambasadorski 😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 listopada 2022 12:16
jabooshko, Nagle ni stąd, ni z owąd, jakiś taki brzydki mi się wydał 🤔🤣
wątek zamknięty
azazu93, ok, to poczekam chwile, bo jeszcze tej kolekcji nie ma w gnl.
Dzięki dziewczyny 😊
wątek zamknięty
By to dunder jasny swisnal, najpierw tu mi mignął ten brokatowy PS a teraz jeszcze sklep z którego czasem zamawiam dodał kilka fotek tych zestawów z bliska (@elcorcelequitacion na insta) i ten bling do mnie przemawia... Złoty czaprak na złotym koniu to by było tak jakby luksusowo 😭
Screenshot_2022-11-17-19-14-52-443_com.instagram.android.jpg Screenshot_2022-11-17-19-14-52-443_com.instagram.android.jpg
Screenshot_2022-11-17-19-14-48-556_com.instagram.android.jpg Screenshot_2022-11-17-19-14-48-556_com.instagram.android.jpg
wątek zamknięty
Złote a skrome! 🤣😜😜
wątek zamknięty
feno, omg. Cudne. Złoty na złotego-💎💎💎 😁
wątek zamknięty
feno, - perfekcyjne zgranie z maścią 😁

Tak w temacie... HKM puścił takie kantarki i nie wierzę, ale chcę 😂 Do tego czerwonego kusi mnie jeszcze kupić białe futro i set na święta jak znalazł 👌
wątek zamknięty
no i się nie dodał screen 🙄
Screenshot_20221117-233541_Facebook.jpg Screenshot_20221117-233541_Facebook.jpg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 listopada 2022 07:50
feno, Nie rób mi tak! Wmawiam sobie, że to nie jest ładne. Bezskutecznie puki co, ale się staram.
wątek zamknięty
Keirashara, one są już dostępne? Podasz nazwę modelu lub ten link? Wiesz, dla koleżanki pytam... 😅
wątek zamknięty
Sivrite, to są chyba HKM ANNI
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 listopada 2022 09:58
A w gnl jest teraz promka na hkm 😆
wątek zamknięty
Pati, dokładnie tam miałam je nadzieję znaleźć. xD Znaczy koleżanka... 😅
Matrix, fenk ju.

Kurde, na zdjęciu wyżej widzę czerwony, a chyba tylko ciemnoróżowy jest... Chyba zaryzykuję anyway.
wątek zamknięty
Sivrite, - no też myślałam, że to czerwony, a w opisie ciemny róż. Liczę na taki kolor pomiędzy, żeby podszedł pod święta... nie, żeby kolejny kantar był mi jakkolwiek potrzebny 🙈
zembria, - to złotko na Twoim Blondynie też byłoby piękne, just sayin 😜

Mnie trochę to, że mam brokatowego nude już, więc złotko trochę go powtórzy, a kształtem mi PS średnio leży, mam za małego kucyka na ich DL 😂 Jasny czerwony na karym wydaje mi się zbyt mocno odpustowy... ale te ciemne, mhmmmmm...
wątek zamknięty
Czy ktoś z Was posiada tą absolutnie niepraktyczną derkę Kentucky całą ze sztucznego futra?
Że się tak zapytam jak rozmiarówka... 😅
wątek zamknięty
Kuniaa akurat tej nie mam, ale mam 4 inne różne modele i każdy jest skrojony tak samo. Na moją mam 140 rozmiar, bo niżej jest 130 i już w klacie nie wchodzi. Ale powiedziałabym ze rozmiaru raczej standardowo. Na klacie są wysoko skrojone jedynie ze mocno na szyje nachodzą już derki
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 listopada 2022 16:38
Dzięki Bogu, że takie brokaty to nie moje klimaty 😅 .
wątek zamknięty
dairoxroxi, Mam inne Kentucky i na moja też biorę 140,i tak jakoś wisi mi w głowie do świątecznych zdjęć... więc wolałam się podpytać 😉
wątek zamknięty
O mamo to ta moja kucyna to jednak mutant, ze taki sam rozmiar.. albo kiełbasek 😅
wątek zamknięty
Czy ktoś z Was posiada tą absolutnie niepraktyczną derkę Kentucky całą ze sztucznego futra?
Że się tak zapytam jak rozmiarówka... 😅

Kuniaa, powiem Ci ze to moje marzenie 😍 tylko się zastanawiam czy mój łoś dałby radę w 155 wejść. Bo w febro nie widzę 160.
wątek zamknięty
O tej mówicie? 🤣 ja mam! Kocham! Niepraktyczna jak 150 😅 w sensie - do boksu szkoda. Używam jej na transport na zawody i do lansowania się na zawodach 🙈

Co do rozmiarówki - jest ciasna moim zdaniem. To jest 145, Corin nosi 145 wszystkie derki i raczej są luźne, a na pewno nie wystają jej pośladki nigdzie, a w tej ciutkę tak.


Aaa widzę, że pytacie o tą jeszcze bardziej fency, też jest absolutnie boska 😅 i też by mogła wylądować w mojej kolekcji derek do lansu 🙊
4FDC24B0-7DDC-4FB7-8696-83A28152248C.jpeg 4FDC24B0-7DDC-4FB7-8696-83A28152248C.jpeg
wątek zamknięty
To idealna okazja będzie żeby ją zakupić na BF z 30% do kolekcji, zawsze mniej portfel będzie bolec 🤣 ja chyba się skuszę na ten czarny pearls w poziome paski. Marzy mi się od dawna 🙈
wątek zamknięty
Ja na pewno w końcu upoluję różowego velveta czaprak i myślę o derce, ale jak one małe w klacie to może być kicha 😓
wątek zamknięty
Ja tam wszystko tylko zielone 😜
wątek zamknięty
Zielone rzeczy też są 😝 i to całkiem sporo...
wątek zamknięty
Ja mam tylko w sumie dwie must have 😉
wątek zamknięty
Czekam jeszcze na dwa czapraki w pepitke z Kentucky zamówione na początku listopada, ciekawa jestem czy będzie oczopląs na koniu 🙈
Martrix zielony velvet ta droższa wersja jest przepiękny!! Chociaż ten nowy z biała lamowka tez mi się podoba. Ale pozostaje wierna team black 😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.