Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Elegancko ta promka z Salon Koński Świat weszła mi na wszystko co chciałam 570 zł rabatu 🙈💥 tak to można robić zakupy!
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 listopada 2022 19:30
Właśnie kupiłam bryczesy Pikeura za 260 zł 😆 dziękuję za info o tej zniżce!
Mój koszyk też pękł 😅 ale no taka promocja... a ktos wie czego dotycza dwa kolejne kody?
Kazimierz, wszystkie kody dotyczą działu KOLEKCJE 🙂
Właśnie kupiłam bryczesy Pikeura za 260 zł 😆 dziękuję za info o tej zniżce!
Pati2012, to samo! A akurat szukałam zimowych 💘
donkeyboy, Dzięki ci!
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2022 20:32
Hejt ju 🤐 właśnie kupiłam wodze i puśliska, za całe 150zl 😁
Ma ktoś może kod rabatowy do Equishopu? Albo wie gdzie dostanę derkę na mamuta 165cm padokową z kapturem 150/200g do 350zł? 😀 Przerażają mnie te ceny derek 🙄
Moon, przeglądam dział kolekcje i nie pokazuje mi żadnych takich rzeczy, gdzie to znalazłaś ?
No nieeeee, ja już naprawdę zbankrutowałam w tym miesiącu, a wy tu takie rzeczy! No nic, wpadły zimowe bregginsy i zimowe rękawiczki, więc to inwestycja w zdrowie 😅😅
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2022 21:29
pszczolka90, nie przeglądaj kolekcji tylko cały sklep, normalnie. Kod działa na (chyba) wszystko :p
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
18 listopada 2022 21:53
Moon, nie wszystko nie wszystko, próbowałam przeczołgać ze zniżką oficerki deniro ale nie pykło 🙈😂
Sadpepe.png Sadpepe.png
Rolia, a horze pl nic?
Moon, oby Wam nie anulowali tych zamówień, bo w newsletterze zaznaczone, że tylko dział kolekcje 😱
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2022 22:35
Fokusowa, a to ciekawe. Anyway dostałam maila ze zamówienie potwierdzone, wiec mniemam ze jest Ok. Chyba ;p
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
19 listopada 2022 11:09
Potrzebuję jakieś mega promki na derkę padokową, przeciwdeszczową w rozm. 155, bo mój gamoń swoją rozdarł :'😉 helpunku!
Powinien być zakaz wchodzenia w ten wątek dla zakupocholików
Też kupiłam Pikeury, zimowe, tanio... miałam nie brać, ale śnieg za oknem mnie natchnął 😉
Niestety już przyszedł mail o brakach. Nigdy nie mam szczęścia 😕
Moje zakupy w salonie anulowane. Błąd systemu, brak towaru.
Moon   #kulistyzajebisty
19 listopada 2022 13:35
A moje wysłane - właśnie maila dostałam 😀
#grażynapromocji
U mnie brak jednej rzeczy, choć oczywiście z moim szczęściem, tej najważniejszej 😅 ale mail miły, zapewne system nie wytrzymał natarcia.
Całe szczęście (dla mojego portfela) na moje grube doope nic nie ma😝
Moje jest potwierdzone. Patrząc po tym, że Moon, potwierdzili i wysłali, mam nadzieję pozostać w teamie #grazynapromocji 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 listopada 2022 18:12
_Gaga, ja od maja nie mam paczki
Arimona,

Nie ma w tej cenie niestety nic 🙁 Najtaniej znalazłam na Equishopie za 351zł
lusia722, i żadnego kontaktu / wyjaśnienia?
Trochę mnie zmartwiłaś 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 listopada 2022 18:51
_Gaga, ja nawet zapomniałam o tym, ale dzisiaj tu zajrzałam i mi przypomnieliście tą promką, że ja chyba kiedyś tam zamówienie składałam.
Nie było żadnego kontaktu
Ja nie raz robiłam zakupy w tym sklepie i nigdy problemów nie miałam, o ile chodzi o Salon Koński Świat
lusia722, to jeszcze zapytam, czy zapłaciłaś, czy brałaś za pobraniem... (?)
Rolia,
No ceny poszły. Jeszcze nie wszystkie 165 są wymiarowe, a z szyja to tym bardziej coś dobrze skrojonego musi być.



Czy kupujecie gdzieś PE w irlandzkich sklepach, czy te derki już zupełnie nie są opłacalne przez cło?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się