Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

W loft jest -40% na drugą derkę - oczywiście ceny są zawyżone do tego co było..ale może akurat komuś będzie pasowało.
Arimona, ja czasem coś biorę z PE, ale raczej na promkach.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 listopada 2022 13:45
_Gaga, za pobraniem
lusia722, to może wysłali mail, że czegoś nie ma, tylko trafił do spamu? Albo coś poszło nie tak przy zamawianiu... albo olali 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
20 listopada 2022 17:33
Promocję na BF w Febro
-30% Kentucky
Screenshot_2022-11-20-17-32-45-451_com.instagram.android.jpg Screenshot_2022-11-20-17-32-45-451_com.instagram.android.jpg
Dzięki laski za kod do GNL, nie dość, że siadła zniżka na HKM, to jeszcze z tej 100zł, termobuty wyszły prawie za darmo 😅😅
Minęło mi gdzies na fb że jest zniżka na BF w którymś ze sklepów jezdzieckich, trwa od północy w piątek do niedzieli do północy, kojarzy ktoś może co to był za sklep?
Promocję na BF w Febro
-30% Kentucky



Nie tego szukasz?
Moon   #kulistyzajebisty
21 listopada 2022 07:07
w GNL różne promki, m.in na bryki, i na Horseware -30%
black friday już ruszył, na https://loft-hr.pl/ na wszystko -20%
Moon   #kulistyzajebisty
21 listopada 2022 08:14
PS of Sweden - 50% 😜
https://www.psofsweden.com/
equi.dream, na witaminy chyba nie działa bo nie wchodzi, więc nie na wszystko😒
Moon, i obkupiłam siebie :P 2 pary bryczek wpadły 😂😂😂
Moon   #kulistyzajebisty
21 listopada 2022 08:34
xxagaxx, ja właśnie czekam na paczkę z brykami... uzależniłam się od nich 🤣

anetakajper, chciałam przemycić Chevinal... no i nie pykło mi też, bu 🙈
W hippovecie -20% na maks 3 worki Mebio Build Up od dziś od 8 do jutra do 8
Moje całe zamówienie z salonu koński świat również już nadane kurierowi, bez ubytków w ilości zamówionych produktów 😎
Poluję na Gela pony Fast ale w tym 10kg wiadrze. Może ktoś widział z dobrą zniżką?
Wy szczęściary :P
Jakby się komuś rzuciły w oczy duże siatki na siano w promocji - wielkość oczek bez znaczenia - będę wdzięczna za cynka.
W hippovecie -20% na maks 3 worki Mebio Build Up od dziś od 8 do jutra do 8
Fokusowa,

Koszt wysyłki kurier GLS 57,00 zł, więc wcale nie jest to deal życia 😉
Poncioch, no to bierzesz inne rzeczy które byś wzięła 😉 Przy wzięciu palety te wszystkie rabaty jakie się naliczają faktycznie prawie zwracają koszt wysyłki.
xxagaxx, to ja wezmę od lokalnego dystrybutora i przy ilości skarmianej paszy wyjdzie kasowo na to samo 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 listopada 2022 14:32
Poncioch, Ale dystrybutora to trzeba mieć 😉 Niewiele osób ma ten komfort, że może gdzieś kupić stacjonarnie, raczej tak, czy tak, trzeba za tego kuriera zabulić.
Moje zamówienie z salonkonskiswiat tez już wyruszyło do mnie w całości
Uff 🙂
Do mnie też idzie zamówienie z salonu 🙂 ja mam w ogóle dobre doświadczenia z tym sklepem, zawsze mi błyskawicznie wysyłali paczki.
infantil, mam to samo, zawsze wysyłka do 24h od zamówienia 🦄
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 listopada 2022 21:22
Ja się niestety Salonem Koński Świat rozczarowałam. Kupiłam jedną rzecz, w pt. opłaciłam, w weekend sprawdzałam i była na stanie sklepu, a dziś się okazało, że jej nie ma i sajonara.

Nie miałam szczęścia- trudno, ale trochę czuje niesmak związany ze sposobem załatwienia tej wtopy po ich stronie.

w GNL kod: agatagnl łączy się z blackfriday 😎
Czy ktoś z Warszawy albo Gdańska będzie zamawiał z psos? Wysyłka jest 10 euro, może jakoś da się zgadać i podzielić?
W Hippovecie witaminy Mebio Daily Minerals za 99 zł, do jutra do 8 rano. Wchodzi kod tylko na 1 opakowanie na raz, ale ja zrobiłam 2 zamówienia i było ok. Dostawa za free.
Tak tu zostawię 🙂
BLACK FRIDAY na fitmin.pl:

BLACK30 = kod na produkty dla psów, kotów i koni. Zniżka obowiązuje na nieprzecenione produkty.

Darmowa dostawa przy zakupach od 99 zł. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się