Końska Rewia Mody XVI (2022)

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
23 listopada 2022 20:35
Ja tu tylko wpadłam powiedzieć że kod na febro już jest na stories i działa 😅

I ja wpadłam z velvetem Kentucky jak śliwka w kompot. Jak -30% to nie mogłam przepuścić 🤣
wątek zamknięty
donkeyboy, a jak to znaleźć? na fb? czy na insta?
Bo patrzyłam i nic nie widziałam.
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
23 listopada 2022 20:37
Perlica, oszczędze ci klikania - wpisz kod sammythepony w koszyku 😁

a jak ktoś koniecznie chce zobaczyć na stories to FB/insta gdzieś w 3/4 jest kod 🙂
wątek zamknięty
Perlica, kod to SAMMYTHEPONY
wątek zamknięty
donkeyboy, dzieki, ale musiałam sama to znaleźć :-)
Tak wiem,jestem walnięta.
Widze go na insta a na fb nie widać nic albo jestem za stara by to znaleźć 😂
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
23 listopada 2022 20:50
Perlica, na FB to chyba trzeba ich followac, w sumie nie wiem bo sama teraz sprawdziłam i nie wiem gdzie są ich stories 🤔 a kumata jestem bo zawodowo projektuje apki także tego, kurde faja 🤣
wątek zamknięty
A powiecie mi, który to velvet zielony na koniu Nirv z poprzedniej strony?
wątek zamknięty
espana, pearls, w tym ze on nie jest aż tak intensywny jak tam na fotce
wątek zamknięty
donkeyboy, ufff, bo myslałam, że tak bardzo ze mną źle już 🤣

Kurde na Cortaflex mała zniźka, ktoś kojarzy na produkty Cortaflex jakieś fajny promki?
wątek zamknięty
No to wpadł mi różowy velvet w koszyk... myślę jeszcze o drugim (ale nie wiem który kolor) lub absolutnie niepotrzebnej derce do lasu 🙈
wątek zamknięty
Ja tam tylko dwa zielone wzięłam 🤣
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 listopada 2022 23:03
Fokusowa, ale to śliczne 😍

A skoro mowa o kentucky... To szmaragdowy już mam, ale zastanawiam się czy siwemu bardziej spodoba się bordowy czy czarna stypa? :p
wątek zamknięty
Pati2012, - oba! 🤣 Choć czarny jest piękny, klasyczny i będzie mega ładnie kontrastował.

A na prawie czarnego poza Old rose to który? Musztarda, szmaragd, granat, pomarańcz?
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
23 listopada 2022 23:37
keirashara, szmaragd albo musztarda. Jak bardziej kary niż gniady to musztarda 100% 😅
wątek zamknięty
keirashara, ja bym brała szmaragd. Ale mam tez słabość do tego koloru. 😉

I wlasnie kliknęłam zielony kantucky velvet pearl. A nie jeżdzę od dłuższego czasu. 🤣 Dla wszystkich ten wątek jest niebezpieczny. :P
wątek zamknięty
donkeyboy, - no niby kary, ale raczej gorzka czekolada, niż kruczy 😉
Dreamer113, - nie dziwię się, on jest cudowny! Tylko na swoim jakoś go nie widzę, tylko to mnie powstrzymuje.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
24 listopada 2022 08:39
Niech mi ktoś zablokuje konto, proszę! 🙄🤦
Tak jak rok temu praktycznie nie było godnych uwagi promek i w zasadzie nic nie kupiłam, tak tym roku... Dzizys, litości! 🤣
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
24 listopada 2022 08:53
keirashara, szmaragd! i mega ładny jest ten pomarańczowy 💗
Moon, piona! tłumaczę sobie, że to już zakupy na święta 😂
wątek zamknięty
Szybkie pytanie lepszy kolor Fig od lemieux czy któryś z fioletów kentucky dla czarnej kobyły.
Tak walczę teraz ze sobą bo i tak kobyła czapraka na grzbiecie nie będzie miała do późnej wiosny. A i tak kusi coś kupić.
Bo na szmaragd i tak się chyba skusze dla innego paskuda
wątek zamknięty
dzikadermi, - Lemieux, jak kentucky bardziej mi pasuje krojem tak imo fiolety mają w odcieniach niekoniecznie dla karych. Fig jest piękny, nasycony.
Na karych takie "sprane", blade kolory są imo zbyt odcinające się i nie wyglądają 😅

Pati2012, - no już biorę róż, trzech nie wezmę, bo muszę ciepłe piżamy zwierzątku kupić... I sobie coś na tyłek, bo on nowe szmatki, a matka w 6 letniej bluzie 🤣

Dzięki dziewczyny, chyba złapie ten szmaragd, choć musztarda też moooocno do mnie mówi 😅
wątek zamknięty
Ja za to dla siwej kobyłki kupiłam velveta fuksje 🙈
Oprócz tego bordowy kantar... No cóż z czaprakiem poczekamy do czerwca na zajazdke, póki co będziemy lansować się w kantarze 😎
Myślę jeszcze o velvecie szmaragd.
Prosze o bana na ten wątek 🤣
wątek zamknięty
Zazdroszczę Wam, bo ja spłukana jestem , więc nie kupię nic, a tak bym chciała jeden czapraczek z kentucky ze świecidłami, żeby mieć na zawody , choć jeden taki błyskotek 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
24 listopada 2022 19:19
Pati2012, też sobie to wmawiam, zwłaszcza że dziś wpadło mi dodatkowe zleconko, więc tego… kliknęłam jeszcze w kamizelkę 🤦🤣
Mam nadzieję że jutro będę mieć tyle roboty że nie będę miała czasu na scrollowanie sklepów 🤐
wątek zamknięty
A ja nie planowałam nic dla konia teraz kupować a właśnie zamówiłam czaprak biq square plaza taupe + ochry pod kolor i dodatkowo ochraniacze silk purple pod czaprak który upolowałam w tamtym tygodniu 🤣
No ale jak nie kupić, jak equishop zrobił promocję - 50%? 🙈🤣
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
24 listopada 2022 21:40
Powiedzcie mi, że na mojego skarogniadego nic nie będzie pasowało... BŁAGAM.
wątek zamknięty
wabankowa, - dzięki zła kobieto, właśnie zamówiłam granatowego cottona i kaloszki, bo na -50% to grzech nie 😂
JustKaro, - będzie 😎 biedniej razem z nami 😝
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
24 listopada 2022 22:34
keirashara 🤣🤣🤣🤣 to powinno być hasło tego wątku 🤣🤣🤣🤣 "Końska Rewia Mody: Biedniej razem z nami"

Ja tam sobie tłumacze że tak to mi inflacja zezre pieniądze a czapraki zostaną 😎😅
wątek zamknięty
Cześć, mam pytanko, odpowiedź może znacząco wpłynąć na jakość moich posiłków w najbliższym czasie 🤣 jak derki Kentucky wypadają w klacie? Mam same ślązaki , nie jakieś ogromne ale jednak spory gabaryt ... Chodzi mi o derki stajenne z futerkiem 🙃 nie velvety ( tu by była dieta z zupy nic )
wątek zamknięty
Akatash, moim zdaniem podobnie są krojone jak horseware. Zapięcia leżą wyżej niż np w eskadronie, gdzie w naszym przypadku zawsze wszystko wisi. Ale obszernosciowo są chyba podobne.
Na zdjęciach jest derka 140 cm, eskadron 135 cm zapięcie jest niżej i robi się duża dziura. Nie mogę tylko znaleźć żadnego zdjęcia w eskadronie żeby dać do porównania 🙄
4799253F-181F-431D-9E3A-1B1E0453F21B.jpeg 4799253F-181F-431D-9E3A-1B1E0453F21B.jpeg
62862FBD-0901-465A-8D4F-84A43C161D28.jpeg 62862FBD-0901-465A-8D4F-84A43C161D28.jpeg
wątek zamknięty
dairoxroxi, Dzięki, chyba zaryzykuję , jak coś będę mieć naprawdę ładny koc do salonu 🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.