Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
24 listopada 2022 23:20
W Equishopie zaczął się BF, udało mi się taniej ustrzelić to za co Salon Koński Świat jeszcze mi pieniędzy nie zwrócił.
Czy ktos się orientuje gdzie kupie na jakiejś promce ten płaszczyk Pikeur Amara w kolorze zielonym w rozmiarze 40? Nie musi być w polskim sklepie. Znalazłam na horze.pl, ale tam tylko 10%… więcej zniżki było jeszcze ze 2 tygodnie temu. W equishopie jest, ale tylko granatowy. 🙁
Szukam derek padokowych na smoka (165) jakby ktoś gdzieś widział ciekawego....
Alaska, Nie wiem jakiej grubości szukasz, i jaki budżet, ale na horze pl są dobre ceny bardzo na weatherbeeta i rozmiary jeszcze były wczoraj.
W pasi koniku Eskadron Essence -20%, wpadłam z kantarem i czaprakiem 😅
W gnl dodatkowo Monster Sale -80%, czyli stary towar wiszący kolejny rok na wyprzedaży.
w Forhorses pasze w niższej cenie
W Hippovecie -20% na suplementy
Optfeed 15% na większość pasz, For Horses 15% także na Saracena
Fokusowa na pasi-koniku Eskadron Essence widzę - 10% nie - 20 😕

W Equishopie sporo eskadrona - 50% reszta - 20%
Equidea - 25% na hasło BLACKRIDER22 działa też na przecenione rzeczy, właśnie kupiłam legginsy zimowe za 90zł 😍
W Horse&Pony kurtki - 30% bluzki i golfy - 25% reszta asortymentu - 20%

A jeśli ktoś na nowego eskadrona poluje to na bajomi.pl jest - 15%
w gnl rabat 10% na nowego eskadrona łączy się (póki co) z kodem "wracamdognl"
wabankowa, o kurcze faktycznie.. ja złożyłam zamówienie wczoraj koło 22 i naliczyło mi -20% 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
25 listopada 2022 10:41
Tak tylko napomknę iż w Horse-Trade kod blackweek22 (-20%) działa też na suple... 😎
To jeszcze kilka kodów, które zauważyłam:
Horsetown "BLACKFRIDAY" -23%
Equidea "BLACKRIDER22" - 25%
Eqstdesign "BLACK" -25%
Animavet "BLACK" -12%
A ktoś kojarzy jakieś promki na KEPy?
Dobra widzę 20% na Kep w Loft
https://loft-hr.pl/pl/products/kask-kep-italia-smart-polish-m-51-58-61822.html

Jakby ktoś znalazł też 20%, ale w sklepie co ma dużo Kepów na stanie byłabym wdzięczna za info.
martrix, dzięki, skorzystałam i tak miałam znów kupić kilka rzeczy a tak to jeszcze tynk na ścianach chwilę zostanie 😊
Dziewczyny (które pytały o to 2 strony temu) co do kodu w Horsetown "BLACKFRIDAY" -23% - łapią się szczotki Haas - duży wybór. 🙂
Porównałam zestaw szczotek, którymi jestem zainteresowana i w GNL wychodzi korzystniej niż w Horsetown 🙂
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
25 listopada 2022 13:44
Melanie, dzięki! Ja podobnie jak Poncioch - w GNL wyszło mi taniej 🙂
No, dokładnie, GNL najtańszy bo 20% od ceny bazowej wychodzi taniej niż 25% od bazowej tam. Ale za to tam są na stanie, a w GNL nie ma :-)
Perlica, ja zamówiłam haasy w horsetownie i mimo że dostępność do 10 dni, to już dostałam info, że wysłane 😀
martrix, już się nie łączy 🙁
Może przeczytali forum 🤣😜🤣
Dziewczyny w GNL stacjonarnie ogarnęło mnie istne szaleństwo, Haasy, Kepy, cały asortyment przeceniony o 20% 🤠 Do tego kręcenie kołem gdzie zawsze jest coś do wygrania.
Internetowo chyba rabat nie wchodzi na nowego Eskadrona... 🙁 Ale wybór szczotek czy innych akcesoriów w GNL dziś był duuuuży.
W happyhorses -17% na pasze z kodem „darmozjad”
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
25 listopada 2022 22:27
Czy ktoś wie czym się różnia davosy ze strony equishopu ? Że są dwie różne ceny ?
jabooshko, raczej po zamówieniach doszli 😉
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez moderatora
Komentarz moderatora: Usunęłam zrzut ekranu, ze względu na dane w nim zawarte. IskraADHD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się