Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 listopada 2022 10:49
Vendettka, mam wrażenie, że ten sklep od zawsze ma takie problemy i nic z tym nie robi...
Mebio Build Up z darmową wysyłką? Mam tylko na allegro po standardowej cenie 🙁
Czy rzuciły się komuś w oczy suplementy z NuVeny na promocji?

Pati2012, mi Equishop zamówił towar u producenta (wczoraj zamawiałam). Pewnie sporo zależy od dostępności danych produktów i możliwości domówienia.
Kurcze nie mam możliwości juz skasowania - napisałam do moderatora, bo nie zauważyłam ze w tym mailu jest podpis - a wiadomo Rodo 🙄😬

Zrobiłam 2 zamówienia "produktów dostepnych" jedno o godzinie 5 rano - dostałam maila "zamówiono u producenta czas realizacji 14dni.
2gie zamówienie robione później - anulowane bo nie ma towaru ktory był dostępny "od ręki " - i jak to jeszcze do przeżycia po dość późno zamawiałam - rozumiem błąd systemu czy coś, ale to pierwsze zamówienie? O 5tej juz nie było towaru? 🙄 Mam nadzieje ze nie wyjdzie ze po tym czasie oczekiwania - "producent nie miał na magazynie" i tez anulowane 🙁 Bo mogłam te rzeczy kupić w innym sklepie na tez fajnej promocji 🙁 I to nie to ze jestem zła, ale zwyczajnie smutno...
Vendettka, zapewne chodzi o rzeczy z promocji -50% na eskadrona (lub inne duże przeceny) gdzie ludzie dostawali powiadomienie sms w czwartek po 18, wiec jeśli kupowałaś w piątek o 5 rano to tak, mogło już nie być danych rzeczy na stanie. Jednak mimo wszystko sklep powinien mieć zaznaczone ze wyprzedane, żeby potem nie było takich akcji.
wikimotylek, w poniedziałek na hippovet było 20%, a wczoraj w forhorses 15%, więc nawet z wysyłką wyszłoby ciut taniej. Dzisiaj już w regularnych cenach.
Dziękuję moderacji za usunięcie zdjęcia ❤
A w temacie - to właśnie rzecz w tym że tak działa ich dystem już od bardzo dlugiego czasu i nie zostaje to zmienione... ale w momencie gdy "mrożę" pieniążki tutaj, zostałam pozbawiona możliwości wydania ich gdzieś indziej... Także na 2 zamówienia - jedno późniejsze anulacja, 1wsze - oczekiwanie na dostawe u producenta 14dni roboczych... i też nie mam pewności ze te rzeczy przyjdą, czy nie bedzie że ich jednak nie ma w magazynie...
Vendettka, to czemu nie zamówiłaś za pobraniem? U nich to 5 zł więcej, a pieniądze dopóki nie otrzymasz zamówienia są u Ciebie. Piszę bo ja tak zrobiłam, w razie gdyby moje zamówienie miało do mnie nigdy nie dotrzeć.
patrycjasz, W pośpiechu nawet nie pomyslałam o tym .0246974398934E+34;
MATRIX69, musze to odzobaczyć! Jak najszybciej 🙊 😅
Vendettka, jestem w podobnej sytuacji, ale oba zamówienia złożyłam w czwartek i to wcześniejsze też oczekuje na zamówienie towaru (tu obstawiam Pikeura, bo był wyróżniony w mailu, a Eskadron nie). Drugie zamówienie z godz 22 dotarło dziś do paczkomatu. Mimo wszystko mam nadzieję, że dostanę pełne zamówienie, zaczynam się stresować 😅
IskraADHD, haha, tak dzielnie się trzymałam, nic mnie nie skusiło z tych wyprzedaży, aż do teraz 😉 oj będzie czytane.
MATRIX69, ile popełniłaś? Bo ja 5 🙈
IskraADHD, nie powiem bo nie jestem tu anonimowa, ale zapas czytadeł mam do wiosny 😁 Takie ceny za książki to ja rozumiem!
domiwa,

Ja kupiłam davosy w GNL za 167zł 😀 teraz jest na nie promka
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 listopada 2022 15:55
Udało się w Equishopie za 150 🙂
28.11. pegazshop dzień darmowej dostawy
Gillian   four letter word
28 listopada 2022 09:13
Rolia, davosy są spoko jak nic nie robisz w stajni. Posprzątałam boks, nałożyłam siano do siatki i mam całe buty w środku upierdzielone, powbijane w futerko, nie idzie tego doczyścić. Wolałabym chyba zwykle kalosze, ten sam efekt.
Moon   #kulistyzajebisty
28 listopada 2022 09:32
Gillian, ale to chyba każde takie szerokie buty będą się w środku upierdzielać - mi siano wpada nawet do sztybletów jak w samych skarpetach się kręcę po stajni 😜
pomijam wbijanie siana w futerko, bo to samo przez się rozumie, że jak but odstaje, to będzie wpadać tam syfix. Mam stare kozaki, które zimą noszę w stajni i też w cholewce mam sodomę i gomorrrrrę 🤣 Z kolei kupiłam dwa sezony temu jakieś używane Steedsy wysokie z futrem (są sznurowane, więc ciaśniej wiążę i nie odstają mi od łydek) i tu nic mi nie wpada do środka :P
Gillian, z kolei moje Davosy po 3 umyciu wodą ze szlaucha zaczęły koncertowo przemakać po całości...
Cholera. A ja się właśnie na tę promkę equishopową skusiłam. Z tym, że boksów nie sprzątam, czasem podrzucę sianokiszonkę tylko i w takim razie nie będę ich myć bezpośrednio, skoro przemakają 🙁
Byle było ciepło w nogi 😉
To ja kupiłam w piątek w Sinsay "takie same" za 50 zł, bo to jednak typowe Emu (według internetów to ten typ butów) jest. ;d
a niby takie nieprzemakalne... mi najbardziej na tym zależało, żeby móc przejść po błocie i potem szybko wyczyścić, a chyba zostają kalosze jednak 🙁
keirashara, no mnie też... Kupiłam je w zeszłym roku, ale założyłam tylko kilka razy na śnieg więc się nawet nie zabrudziły. A w tym sezonie jakoś szybciej mi stópki marzły więc założyłam 3 razy idąc po konie na błotny padok, później za każdym razem spłukałam żeby nie mieć syfu błotnego w pace no i za 3 razem (wczoraj) już przemokły. I to nie że gdzieś tam miejscami tylko dosłownie całe nasiąknęły wodą jak gąbka, miałam totalnie mokre skarpetki...
Ojeju nie straszcie mnie . Mi na razie nic się nie dzieje odpukać z nimi, a łażę po błocku.
Bardzo w nich ciepło fajnie, vs kalosze , nawet ocieplane kalosze są one cieplejsze.
Co do uwagi Gillian, no to tak jest x, że wpada siano i słoma, ale do kaloszy ocieplanych też mi wpada, więc byłam na to przygotowana.
Dla mnie to są buty stajenno -psie. Emu mam do chodzenia na codzień.
Ostatni dzień promocji w HORSS EQUESTRIAN! do -50% na czapraki 😍
http://horss.pl
316414741_593916092735198_2216290814830883160_n.jpg 316414741_593916092735198_2216290814830883160_n.jpg
Gillian   four letter word
28 listopada 2022 11:15
Ciepło w nich jest bardzo i dlatego ignoruje już to siano wszedzie :-)
Gillian, o tototo
Czyli się cieszę, że kupiłam jednak 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się