Ochraniacze

Może teraz się uda 🤔
20221126_182558.jpg 20221126_182558.jpg
20221126_182536.jpg 20221126_182536.jpg
20221126_182340.jpg 20221126_182340.jpg
20221126_182322.jpg 20221126_182322.jpg
20221126_182238.jpg 20221126_182238.jpg
20221126_182216.jpg 20221126_182216.jpg
20221126_182137.jpg 20221126_182137.jpg
espana, leżą idealnie
Chwilę mi zajęło ogarnięcie po co ten stretch 😉
_Gaga, wstyd byłoby mi oddać, gdyby było widać, że były mierzone, a siwe włosy na czarnym byłyby widoczne. Nóżki wyprane, wysuszone i zawinięte do przymiarki 😉 No ale zostają, więc możemy brudzić 🙂
espana, świetny patent z tych strechem! 😀
espana, bardzo się cieszę, że pasują 🙂 imponujący pomysł ze strechem 😎
Mam nietypową prośbę: szukam starszych, podniszczonych ochraniaczy zadnich do celów edukacyjnych (kursy dla sędziów i komisarzy). Chętnie odkupię różne zady - bez względu na stan, kolor i rozmiar. Mogą być pojedyncze, mogą być podarte...
Szanowni modzi - wiem, że to poniekąd ogłoszenie, ale tam mało kto włazi... liczyłam na forumowiczów i świąteczne porządki 😉
Oczywiście oferty poproszę na pw, aby nie zaśmiecać wątku.
_Gaga, - muszę sprawdzić czy nie wywaliłam, ale chyba mam stare zadnie skorupki. Jak znajdę to napiszę priv 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 grudnia 2022 12:32
_Gaga, Tak z ciekawości, czegóż będziesz uczyć na starych ochraniaczach? 🤔
Co można a czego nie można używać na zawodach w skokach i WKKW. Jakie uszkodzenia ochraniaczy eliminują je z dalszej eksploatacji.
Zawsze robiłam to korzystając ze zdjęć, ale jedna z praktykantek na Cavaliadzie "natchła" mnie 😉 że wiedza lepiej włazi do głowy, jak się coś zobaczy i pomaca.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 grudnia 2022 13:26
_Gaga, Dobry pomysł, w pomacaniu faktycznie inaczej niż "suche" fotki oglądać.
Dlatego postanowiłam pozbierać jakieś zady, byle za grosze, bo im więcej tym lepiej 😉 Wystarczą pojedyncze - jak komuś np drugi wywędrował w świat 😉
Nieśmiało przypominam się z prośbą o różne, zniszczone, niepotrzebne ochraniacze. Na ten moment zero odzewu niestety 🙁
uszatkowa   Insta: kingaielif
30 grudnia 2022 00:08
_Gaga, wszyscy potencjalni forumowicze chyba pouciekali na grupki facebookowe. Ostatnio już coraz rzadziej widuje nowe nicki 🙁. A mniej ludzi to mniejsza szansa na odzew niestety. Z drugiej strony forum przynajmniej trzyma merytoryczny poziom. Na większość "rakowisk"w komentarzach na fb nie mogę nawet patrzeć.
uszatkowa, kurcze fakt, że forum kompletnie umarnęło 🙁
Szkoda, jestem na volcie od czasów drzewkowych (lata 90te) i szkoda, że w sumie się kończy 🙁
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 grudnia 2022 08:24
_Gaga, odezwij się na priw, mam jakieś ochry na zbyciu 🙂
_Gaga, po nowym roku sie odezwij to powinnam miec jakies stare zmeczone zyciem 😉
Wigorowa123, chętnie, dzięki
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 grudnia 2022 12:39
Gaga wrzuc post na fejsbukowe grupy z ogłoszeniami "konskimi", myślę, żemimo wszystko tam szybciej znajdziesz taki sprzęt niż tutaj 😉
Gaga - ja jestem Januszem.... i ciuram ochry jeśli pasują na konia do tego momentu, że już się rozpadną na elementy🙂

Gaga ja mam przody, gdybyś też potrzebowała.
infantil, dzięki, restrykcyjne przepisy dotyczą tylko zadów. Chociaż jedne przody mogłyby się przydać do małej modyfikacji... piszę pw
polecicie jakieś dobre ochraniacze dla konia po kontuzji ścięgna, które dobrze chłodzą/nie grzeją i równocześnie nie obcierają na rantach? Mam jedne z PE air cooled ale niestety widzę, że obcierają, a pod zwykłymi skorupami np z HKM nogi się bardzo pocą.
mindgame, jeśli chodzi o strikte chłodzące to mam horze i ten wibracyjny z waldhausen.
Do jazdy używam croksy z gatusos-na placu, w teren premier equine kevlar.
Klacz po uszkodzeniu dwóch przodów rok po roku. Poprzedni rok już na luzie. Czasem jeszcze używałam hkm Dance, nie obcierały ale jednak mniejszy przewiew na nodze.
A teraz na lekkie jazdy jak koń chodził to najczęściej w owijkach.
polecicie jakieś dobre ochraniacze dla konia po kontuzji ścięgna, które dobrze chłodzą/nie grzeją i równocześnie nie obcierają na rantach? Mam jedne z PE air cooled ale niestety widzę, że obcierają, a pod zwykłymi skorupami np z HKM nogi się bardzo pocą.
mindgame,
ja te: https://www.stajniasklep.pl/product/Ochran-przod-L-czarne-Gatusos-Deluxe-Air-s33194?gclid=CjwKCAiAwc-dBhA7EiwAxPRylNnuCE2FgxncIUoWuoV-DwgF2BsiDR35aesTRX9mb9zLy2oAFCMGxxoCOikQAvD_BwE
Dzięki za podpowiedzi. Właśnie zamówiłam te gatusosy 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
13 stycznia 2023 20:34
Wierzę w r-v ekspertów 🙂 Czy ktoś z Was ma ochraniacze Horze Houston i mógłby podzielić się opinią. Czy rozmiarówka jest standardowa i czy są one bardzo "grube" tj. czy będą grzać ścięgna?
Poszukuję ochraniaczy ocieplajaco wibrujących. Super By było jakby posiadały to światło podczerwieni.
Czy mamy na rynku coś poza tymi wspaniałymi za 2,5 tys 😅 albo ktoś używał jakiegoś ciekawego zamiennika?
Znalazłam takie pasy dla ludzi ale są one za długie i założenie na nogę konia robi się problemem😒
Piaffallo, Waldhausen produkuje takie ochraniacze , z tym że bez podczerwieni. Są tańsze od Horseware.
Widziałam je właśnie po 450zl za ochraniacz i jak nie znajdę nic innego to na nich się skończy🙂
Piaffallo, w Animalii wyjdzie taniej, jeśli jesteś klientem i masz rabat stałego klienta. W Bergo też bywają taniej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się