Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

shewolf, w pewniej stajni w woj. Łódzkim laski płacą za jazdę („zajeżdżanie”) na surowym koniu 1000zł, to jest dopiero absurd.
Kaktus, przyślij je do mnie 😎
karolina_, też chcesz taki dochodowy biznes zrobić jak ta stajnia? 😅
Ps. Te laski to są takie wyrwane z rekreacji
Do mnie do mnie!
Mam wystaną 6 latkę i 3 latkę do zajazdki :P
Kaktus, nie, mam normalnie brojnego 4.5 latka który wraca po kontuzji, nie wiedziałam że 3 minuty kłusa mogą się tak dłużyc i być tak emocjonujące. I trzy 3 łatki do zajazdki 🤣
Konia bym nie dała człowiekowi z łapanki do zajazdki, ale chyba rzucę ogłoszenie, że za niewielką opłatą ( może jakieś 50zl/h)umożliwię sprzątanie d padoku i ścielenie boksów?
shewolf, tu jest kwestia że trzeba swoje wysiedzieć, poza tym wystarczy podróżować
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
07 grudnia 2022 09:13
trzeszczki, on chyba nie ciągnie? Tylko biegnie obok matki? Widać że wychowany na łąkach, zadbany, może tak wczesne przygotowanie do zaprzęgu sprawi że trafi w dobre ręce a nie do handlarza albo osoby która nie dba
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 grudnia 2022 09:29
trzeszczki, Takie maluchy tylko idą obok matki, nie ciągną tej bryczki przecież. Nie dzieje im się nic złego. Na pokazach hodowlanych źrebięta też są przywiązane do matek, do pasa.
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
07 grudnia 2022 09:59
ale zauważcie, że w ciężkim chomącie - ja nie mówię, że ma nie biec obok bryczki ale szorowanie można odpuścić szczególnie, że widać, że to pewno starego typu chomąto więc drewniane więc swoje waży. Pasy ciągowe od napierśnika przewieszone przez grzbiet też mało bezpieczne.
Można w takich sytuacjach nałożyć lekkie półszorki i wtedy sobie konik radośnie biegnie chociaż to jest źrebak - roku nie ma więc tez można mu jeszcze odpuścić. Ale to wszystko jest tylko moja ocena sytuacji
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
Dla mnie tragedia, i nie chodzi o przyuczanie źrebaka do zaprzęgu. Po jaką cholerę ten niespełna roczny źrebol ma założone chomąto i ogłowie które jest na niego za duże, sznurkiem przywiązane do kantara. O ile lepiej by wyglądało gdyby był przyczepiony do matki, bez tego zbędnego balastu.
Ktos popłynął xD
https://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-grozna-klacz/o/491579/
Zgłoszone do moderacji, wiec nie wiem jak długo powisi.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
27 grudnia 2022 22:25
martrix, przerwa świąteczna to się pewnie nudzą dzieci 😂
Ja jak byłam małolata wystawiłyśmy koleżankę, ale trochę bardxiej się postarałyśmy - chodziła na lonży, w karuzeli, puściliśmy ja w korytarzy, stała w boksie i na łące między końmi, nawet skakała pod ,,jeźdźcem”, może głupie ale ubaw miałyśmy wtedy niesamowity 😂
Jaki prank xD ale to nawet śmieszne jest 🙂 Przynajmniej bez chamstwa...
shewolf, trochę śmieszno a trochę straszno 😂 przynajmniej koń grzecznie stał
Koń już pewnie nie raz go do domu odwoził...
Czy są tu jakies jeźdźczynie?
Ja wiem, że moze w koziej Wólce mieszkam i guzik o semantyce wiem, ale ludzie😂 śmiać mi sie nikt nie zabroni.
Screenshot_2023-01-07-23-01-11-182_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-01-07-23-01-11-182_com.android.chrome.jpg
Dobrze że nie jeździczki 🤣
_Gaga, to jest zapewne pokłosie "szczupło trzymanego" młodziaka żeby był zdrowy...
Tak jak te odsadki z szyją jak kij od miotły, kościste i z wydętym brzuchem - zdrowy bo suchy...
Ktoś już zdjął ogłoszenie, ale konik bardziej do interwencji TOZ się nadawał, niż na sportowca. Taki serio smutny wydok 🙁
_Gaga, dla mnie ten koń wyglądał na 2 latka nie 4 latka
Właśnie mi mignęła zrzutka na halę jeździecką…
Tak się zastanawiam czy ze mną coś nie teges i to jest normalne, czy jednak dziwne?

Może powinnam założyć zrzutkę na jakąś fancy przyczepę? Takiego Ifor Williams z pełnym wypasem, przecież z końmi na wystawy jeździć trzeba 😁
Iskra de Baleron, lepiej na koniowóz 😉 nie ograniczaj się
Niestety ludzie tworzą zrzutki dosłownie ma wszystko...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się