Instagram - czy ktoś korzysta?

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 grudnia 2022 07:35
safie, Dzięki, ale myślę, że skoro nie jest to normalnie dostępna opcja, to i w konkursie wystarczyło w relacji udostępnić 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
07 grudnia 2022 14:27
Hej czy da się zrobić tak, żeby relacje moich ulubionych instagramerow wyświetlały się na początku? Do tej pory tak było, a teraz się pomieszało. Przekopywanie się przez relacje średnio mnie rajcuje.
Wycisz relacje tych co cię nie interesują.
Da się jakoś ustawić, żeby osoby, z którymi się wzajemnie obserwujemy, nie widziały innych obserwowanych przeze mnie osób?

Bo dla nieobserwowanych wystarczy zmienić profil na prywatny, ale właśnie chodzi o obserwowanie się przy jednoczesnym zablokowaniu widoczności 😅
"Pomusz mam chorom curke"

Nie umiem w IG... trudno.
Jednak ostatnio umarła mi apka: nie loguje się, wyskakuje info o podejrzanej aktywności i konieczności autoryzacji... Bosko, bo ja loguje się do IG za pomocą FB.

Klikam ta autoryzacje, niby że wysyła maila - na 6 prób nigdy nie doszedł...

Jak inaczej mogę odzyskać konto na IG czy nie wiem co, zalogować się do tego ustrojstwa?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 grudnia 2022 19:18
Jeśli logujesz się przez telefon, to... zrestartuj telefon. Czasem pomaga. Ewentualnie odinstaluj IG i zainstaluj ponownie.
Lanka_Cathar, restartowałam, reinstalowałam… walczę bez skutku 😅
Kolejna reinstalacja, teraz mam info że aplikacja samoistnie się wyłącza 🤣
Poddaję się…
Ja też zaproszę do obserwowania, ig ranczoszarbia
Póki co miejscówka dla dwóch moich koni 😃
Post został usunięty przez moderatora
BM Horse Centrum Jeździeckie woj. Pomorskie ,Bytów
Ig- bm_horse_stable
https://instagram.com/bm_horse_stable?igshid=ZDdkNTZiNTM=
Czy tylko mi zniknęła opcja dodawania czyjegoś story na moje story? Sprawdzałam już na różnych kontach, które na 100% są publiczne i nie mam takiej opcji. Zaktualizowałam aplikację, potem odinstalowałam i zainstalowalam i nadal nic. :/ Google nie pomaga, nie wiem czy to błąd po aktualizacji czy teraz jakoś inaczej to się dodaje i jestem ślepa. Jak klikam pod postem a nie relacja to normalnie mam opcje dodania do story.
Chyba nigdy nie było takiej opcji? 😅
tzn. na stories możesz wrzucić tylko takie story, na którym jesteś oznaczona.
U siebie na stories można wrzucić czyjeś posty, ale nie relacje.
Kurde a moze faktycznie.😅 Teraz to już sama zgłupiałam, byłam pewna, że widzę u niektórych i sama udostępniałam, ale może faktycznie zawsze było oznaczenie.🙈
flygirl, tak, jest dokładnie tak jak pisze infantil, 😀 Nigdy nie było takiej opcji 😀 Czyjąś relację, bez oznaczenia, co najwyżej możesz komuś w wiadomości prywatnej przesłać 😀
Haha to w takim razie powinna być taka opcja.😂
Pytanie nowicjusza na instagramie: o co chodzi z prośbami "sens pics ..." i adres? Pewnie to jakaś oczywista oczywistość, ale nie potrafię zgadnąć, dlaczego ktoś chce, żeby mu/jej wysyłać zdjęcia, które zostały opublikowane.
trusia, taka strona chce udostępnić Twoje zdjęcia, żeby mieć klikalność. Może to być fejk, więc uważaj. Wiele zdjęć jest wrzuconych przez jakies ogólne konto typu „konie instagrama” i w opisie masz do kogo zdjęcie należy. To coś tego typu.
Dzięki.
trusia, lepiej takie coś ignorować albo usuwać 🙂 Czasem też piszą na pw.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 września 2023 12:52
Dobra po latach oporu założyłam konto na instagramie i mam od razu pytanie. Jak zrobić rolkę ? Tzn wiem jakie są kroki tylko czy jeśli rolka ma się składać z filmów i zdjęć to czy trzeba dodać filmy już przycięte, czy podczas tworzenia, po dodaniu można przyciąć do konkretnych fragmentów ?
Aleks, podczas tworzenia możesz edytować, wycinać fragmenty itp.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 września 2023 15:34
Fokusowa, Dzięki 🌷 . Będę zatem próbować 🙈 .
Post został usunięty przez autora
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się