Końska Rewia Mody XVI (2022)

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 grudnia 2022 14:30
Ja mam to samo, nowe zawsze najbardziej targane są, bo takie piękne i się muszę nimi nacieszyć 😁
wątek zamknięty
A ja w drugą stronę, u mnie miesiąc stoją na kaloryferze, żebym mogła na nie patrzeć w wersji nówki sztuki i dopiero jadą do konia, ewentualnie do torby, żeby czekać na lepsze czasy. 😆 Bo się na przykład sezon nie zgadza na niego.

99 Euro to też cena Signature wszystkich na stronie PS. Które w TackShopie są po 409-419, a nie 500. Zeszłoroczna świąteczna kolekcja była u nich za 430. Niby to nie 500, ale już te 430 to była dla mnie nieakceptowalna kwota za czaprak. No zobaczymy.
wątek zamknięty
A mi się zaczyna przecierać przy popręgu mój ukochany PS.... w końcu czas na nowy, bo jak wsiur jeżdzę non stop na zmianę w dwóch czaprakach - przetartym już eskadronie i tym PS.
I pytanie o jakość - co jest bardziej wytrzymałe;
PS czy EQ Stokholm?
wątek zamknięty
U mnie to zależy, jak koń jest w wersji brudnego mamuta to nie wrzucam najlepszych szmat, bo się gnoją w jazdę i aż kontrastują z wyglądem 😂 albo jak wiem, że zaraz będzie jakaś "okazja" to sobie zostawiam na nią. Ale czasem, tak jak teraz, wrzucam od razu, niech cieszą mordkę 😁
Plus mam inne szmaty na lato i zimę, bo w lecie jak się zwierzątko opali i wypłowieje to część kolorów z zimowej garderoby mu nie pasi. Nie jestem też fanką wrzucania grubych padów w lecie, bo się robią ciężkie, przepocone i fujka.

kotbury, - przynajmniej nie masz problemów co teraz zarzucić na konia 😂
wątek zamknięty
Ja też jestem z tych, co szmatki używają na co dzień. I jakoś tak wyszło, że w sumie tylko te 'premium', czyli ES, PS, Equito i od niedawna Kentucky. Ah, i jednego Shockemohle, bo piękny. Zostawiłam sobie tylko jednego cottona Eskadrona do tyrania na lonży, a tak to jesteśmy odstrojeni niezależnie od okazji 😜 Jakoś tak wychodzę z założenia, że po to mam te czapraki, żeby ich używać i cieszyć oko.
wątek zamknięty
Ja z używaniem czapraków mam różnie.
Czasem tak jak keirashara jak koń "brudny" to lecą te mniej okazałe. Jak koń ma trochę jeźdźców danego dnia to idzie w roboczych. Jak chlapa i pogoda taka se to tych odświętnych nie zakładam. Ale raczej mam mało czapraków, które traktuję z jakimś specjalnym namaszczeniem. Co nie zmienia faktu, że nie używanych mam jeszcze kilka😁 i nie wiem kiedy konia zobaczą.

A tak przy okazji Fig jest naprawdę ładny i poczeka do kwietnia/maja na premierę na koniu😊
wątek zamknięty
Właśnie odkryłam nowe zielone equito i ślinię się do nich przez monitor. 🙈 🙉🙊
wątek zamknięty
A czy ktoś miał okazję widzieć na żywo Mrs. Ros?
Bo ładny ten glitter się wydaje 😍
IMG_20221201_220351.jpg IMG_20221201_220351.jpg
wątek zamknięty
Sasini, zgadzam się! Tez sobie brokaty odpuszczam, chyba że doczekają się jakiejś promocji 😅
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
02 grudnia 2022 16:39
Guys, oszaleje 😍😍😍😍😍
Mój pierwszy poważny szmatowy zakup! Ależ to jest piękne… a jak wykonane OMG jaram się!
7F8906C1-F481-453C-9E3D-B5C37C96E2BE.jpeg 7F8906C1-F481-453C-9E3D-B5C37C96E2BE.jpeg
wątek zamknięty
Gilian, pamiętaj, that shit escalates quickly. 😂
Kocham ten kolor, ale te falbanki mnie odstręczają.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
02 grudnia 2022 17:16
No właśnie już mi chodzi po głowie kolejny bo totalnie mnie urzekła torba na czaprak na zamek i ogólnie jako Janusz czaprakowy stwierdziłam, że jakbym miała więcej takich torebek to bym miała porządek w pace bo dwa się tam zmieszczą i ten tego… 😅😅😅😅
wątek zamknięty
Sivrite, ja miałam 1, słownie jeden, pad Caballa, odkupiony jako używka. Ze dwa miesiące temu dostałam Equito Hazelnut (jeszcze konia nie widział). Potem nowy pad Caballa. Dzisiaj odebrałam cottona essence doveblue (urwałam 20% na nim, no opłacało się!). To był moment. Jak to się stało? Gdzie byli rodzice? Jak to powstrzymać?
wątek zamknięty
gillian mówiłam, że nie pożałujesz! 😎
wątek zamknięty
Gilian a niech mnie, piękny on jest! Jeszcze bardziej czekam na mój, wg trackingu już jest we Francji to całkiem blisko 🤣 teraz foty na modelu dawaj, w dziennym świetle!
wątek zamknięty
Gillian, Zazdraszczam! Piękny jest. Sama się czaiłam na ten kolor przy tych mega promocjach, ale full DL wygląda jak koc na kucykowym ciałku 😭
wątek zamknięty
Gilian, IKEA ma takie i. de. al. ne. torby na zamek. No skrojone na czapraki, jakby to serio koniarz zaprojektował. 😂 A mieści się... z 5-6? Na upartego 7 i nadal są idealnie ułożone, polecam. :P

Fokusowa, nie można tego powstrzymać. Ja chyba ze cztery lata miałam tylko dwa, na wymianę. A potem poooszłooo. Może byłoby ze mną lepiej, jakbyśmy się z przyjaciółką wzajemnie byś pogrążały. 🤣 A najlepsze, że ja w nich głównie do lasu popierdzielam. Ale każde "jaki śliczny konik" robi mi dzień, więc sobie mówię, że śliczne dodatki mają w tym swój udział. 😁
wątek zamknięty
Ooo, prawda, dimpa to wręcz obowiązek posiadania :P Ja mieszczę na luzie 7 szmat w niej. Na derki też super.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 grudnia 2022 07:30
Gillian, potwierdzam, torba dimpa z ikei to sztosik, kolejne Twoje musi have 😎 mi wchodzi idealnie 7 szmat, na dół paki, voila. Nic się nie kurzy i nie brudzi 👌
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 grudnia 2022 08:45
Dziewczyny czy ta torba ma jeden wymiar ? Bo widzę 65x65x22 czy to ta ? Ze dwie bym mieć musiała przynajmniej 😅 .


Może byłoby ze mną lepiej, jakbyśmy się z przyjaciółką wzajemnie nie pogrążały. (sorki za edytorską poprawkę cytatu) 🤣😁

Sivrite,
O!!! To!!! To!!! 😂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 grudnia 2022 11:25
Aleks, tak one są w jednym rozmiarze z tego co wiem. Całe 13zl 😎 tez kupiłam dwie i finalnie jedna w pace nieużywana leży bo zmieściło mi się wszystko w jedną 🙂
wątek zamknięty
Budyń, Moon, ja je wrzucam na górę szafy, więc rzadko upycham 7, bo wtedy ryzykuję malownicze zrzucenie ich sobie na głowę. Wrzuciłam dosłownie 4 dni temu, chłopak potrzebował zdjąć i myślał, że to lekkie, rąbnął o podłogę tak, że aż się przestraszył. 🤣 "Myślałem, że to lżejsze, tylko że się o sufit zacięło". No przecież to tylko czapraczki.
Tak, na derki też idealne. To i pudła na pasze sprawiają, że myślę, że mają wśród najważniejszych pracowników koniarza. 🤣

Aleks, wybaczam. 😁 To ta, bierz i korzystajmy z niej wszyscy. 😂
wątek zamknięty
A ja przychodzę ponarzekać po raz pierwszy na Equestrian Stockholm.
Mój ukochany glimmer, który był używany oszczędnie, dziś po zdjęciu siodła wyglądał tak.
Jak go zakładałam, to wszystko było w porządku. Masakra…
542679D4-A8D5-4DCD-B681-81E7D26CB4A8.jpeg 542679D4-A8D5-4DCD-B681-81E7D26CB4A8.jpeg
wątek zamknięty
infantil, 😱😱😱😱😱 o kurde! Aż strach zakładać, a ja się czaję na te PS błyszczące jeszcze, a tu taki bubel może być w użytkowaniu
wątek zamknięty
Który róż wybrałybyście?
Pearl pink z ES
Night rose z PSoS
Old rose z kentucky
wątek zamknięty
infantil, o kurde, to ten mahogany? A też go chciałam... Już mnie wyleczyłaś, dziękuję :P
Sivrite, też mam na górze, do tego mam niecałe 160 wzrostu, ale jak się jest przygotowanym to no problem 😂
wątek zamknięty
Tak, to on… po drugiej stronie zrobiły się marszczenia i też zaraz popęka. Draaaamat, spróbuję się zorientować w reklamacjach, bo kurde, serio. Miałam go może z 10 razy na koniu.
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
03 grudnia 2022 17:47
infantil, reklamuj reklamuj, mi PSoS też się rozwalił po też ok. 10 użyciach i sklep zwrócił kasę po obejrzeniu zdjęć
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 grudnia 2022 17:54
infantil, omg! 😱😕 taki suchar: jakby to było produkcji Winderena, to w reklamacji byś się dowiedziała, że łydki za mocno przykładałaś… 🤣 ale wydaje mi się ze w PSOS to uznają, ktoś tu wspominał, że reklamował i sklep zaoferował kilka fair, moim zdaniem, rozwiązań.

A osobiście, jak pomacałam ten materiał live, to przy całej piękności tego czapraka, tak się po cichu obawiałam, czy ten brokacik będzie trwały w okolicach łydek… 🤐
wątek zamknięty
Moon, 🤣🤣🤣 i że siodło źle założone!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.