In memoriam

Gillian   four letter word
02 grudnia 2022 17:20
Przeżyłam dwie końskie śmierci „na kolanach”, czekają mnie dwie kolejne… ta pustka po koniu jest nie do opisania słowami. Nic tak nie bolało. Uciekam pamięcią bo ryczeć mi się chce za każdym razem. Ilekroć widzę ten wątek podświetlony to wspomnienia powracają 🙁

Trzymaj się kobietko i wypłacz się ile serce potrzebuje. A synek wie, one zawsze wiedzą :-(
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 grudnia 2022 18:27
Gaga bardzo mi przykro, nie ma słów, które by w takiej chwili przyniosły jakąkolwiek ulgę.

Pamiętam, jak cenne były dla mnie Twoje słowa, gdy pożegnałam swojego psa.

"Miała kawał cudownego życia i właścicieli, którzy walczyli o nią do końca. Niewiele zwierzaków ma tak dobrze w życiu.
Przytulam mocno ❤"

Teraz są one jeszcze bardziej prawdziwe, Byśka nie mogła lepiej trafić. Jeśli mogłabym jakkolwiek pomoc to jestem.
Dzięki Martunia �
Pociesza też to, że odeszła jak żyła - szybko
Jeszcze wczoraj galopowała jak 3 latek po pastwisku...
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
02 grudnia 2022 20:02
_Gaga, dużo siły i obyś odnalazła się szybko w nowej rzeczywistości. Bardzo mi przykro, rozumiem ten ból aż za dobrze...
Gillian, to prawda, nic tak nie boli. Po śmierci mojej celi (a to już prawie 1,5roku) boję się jakiegokolwiek odejścia zwierzaka, bo nic mnie tak w życiu nie zmiotło... Po koniach boli jakoś.. bardziej.
Bardzo mi przykro 😞
_Gaga, bardzo mi przykro. Miała wszystko co najlepsze do końca i tego każdy zwierzak i każdy z nas może sobie tylko życzyć
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 grudnia 2022 07:25
Trzymaj się, bardzo mi przykro 🙁
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
03 grudnia 2022 07:31
_Gaga, bardzo mi przykro. Dikson był z tego samego rocznika, dla mnie najlepszego. Ech 🙁
Martita   Martita & Orestes Company
03 grudnia 2022 23:03
_Gaga trzymaj się 🙁
Bardzo, bardzo mi przykro
_Gaga bardzo mi przykro 🙁

Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2022 07:01
Salinero
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 grudnia 2022 09:48
Facella, Ten Salinero? Skąd to info?
Mozii, Anky pisała wczoraj na funpage... 🙁
BUCK   buttermilk buckskin
07 grudnia 2022 09:54
_Gaga dopiero przeczytałam 🙁 jest mi nieopisanie przykro 😭
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2022 10:40
Mozii, tak ten, już na wszystkich portalach trąbią
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 grudnia 2022 12:36
właśnie zobaczyłam udostępniony przez dressage24 post Anky 🙁 Przykro bardzo, odchodzą legendy

_Gaga wyrazy współczucia, to zawsze jest stanowczo za wcześnie...
_Gaga bardzo, bardzo mi przykro i ogromnie współczuję. Nie ma słów, które mogą pocieszyć i chyba wszyscy tu zdają sobie z tego sprawę. To jest tak trudna sytuacja, że serce pęka.
Mozii, z Salinero to jak z Over to You, zima zbiera żniwo wśród seniorów 🙁 za to mega szkoda Iron, szykowała się top kariera pod Catherine Dufour a tu skręt jądra i koniec 🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 grudnia 2022 12:26
karolina_, Prawda.... Z Ironem to w ogóle straszna historia, bo i to jądro, i komplikacje później
A jaka historia była z Ironem?
somebody, podano publicznie tyle co wyżej masz napisane, krótko po wyjeździe do Catherine Dufour dostał skrętu jąder i nie przeżył komplikacji
Bischa   TAFC Polska :)
08 stycznia 2023 00:01
8 koni ze stajni Huculski Raj na warszawskiej Białołęce, które zginęły w pożarze😥
Nevermind   Tertium non datur
08 stycznia 2023 03:46
Bischa, 7, było uwięzionych 8, jednego wyprowadzono
Strasznie przykre
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 stycznia 2023 05:04
Nevermind, wg ŚK w stajni było 9, wyprowadzono jednego.
Moja klacz umarła nagle. Z normalnie zachowującego się konia, jedzącego i ciekawskiego w ciągu 1,5h nie była w stanie wstać. Po walce przez cała noc musiałam ja w czwartek nad ranem uśpić. Krwotok wewnetrzny być może spowodowany guzem śledziony lub wątroby.
Nie potrafię sobie tego poukładać w głowie.
Saklawia, współczuję, trzymaj się...
Bischa   TAFC Polska :)
08 stycznia 2023 13:13
Nevermind, widzialam info w kilku miejscach, że było 9, właściciel zdołał wyprowadzić tylko jednego.
Dlatego za żadne skarby, jakbym miała stajnie budować to nigdy drewnianej, żadnego strychu na siano.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 stycznia 2023 14:22
Koni było 9. 8 spłonęło. Właściciel ratował rodzinę w pierwszej kolejności, bo byli w socjalu na piętrze. Niewyobrażalna tragedia. Między tymi końmi licencjonowane ogiery huculskie. Nie wyobrażam sobie co oni teraz czują...
Saklawia, przykre strasznie. Moja Byśka w podobny sposób umarła miesiąc temu, tylko sama odeszła.
Trzymaj się jakoś
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się