Końska Rewia Mody XVI (2022)

Niestety mój Mahogamy Glimmer też jest wytarty i popękany. Użyty około 10 razy i wyprany a później powtórka. Nie będę reklamować ponieważ kupiłam kilka miesięcy temu a uszkodzenia wyszły przed drugim praniem czyli jakoś miesiąc temu. Uprzedzam pytanie; był prany w profesjonalnej pralni sprzętu jeździeckiego. Ogólnie nie polecam tego czapraka. Najgorszy zakup w moim życiu. Moje konie nie niszczą czapraków i mam wiekowe Anky oraz ES w super stanie a ten... jakość dno
wątek zamknięty
Mój nawet nie był prany ani razu!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 grudnia 2022 19:17
Ja nie dawno widziałam (używany chyba) Equestrian Quenn, złoty taki, cały brokatowy, taki sam materiał jak w Mhogany i tych nowych cudeńkach z PsoS... no i też był w okolicach popręgu tak "poodpryskiwany" ten brokat. To chyba nie ma szansy być trwałe jednak. Pytałam dopiero co jak one w użytku wypadają (mahogany) bo śliniłam się do nowego złotka, a się bałam, że to niezależnie od producenta będzie tak odpryskiwać... no i chyba słusznie 🙄
wątek zamknięty
Ja dawno temu jak jeszcze te brokatowe nie były dostępne kupiłam taki z Hufglocken z Australii. Mam go już z 4lata a konia widział dwa razy, ale i tak uwielbiam 🤣
Polish_20221203_200030103.jpg Polish_20221203_200030103.jpg
wątek zamknięty
Anky chyba najfajniej to rozwiązało, bo może i mniejszy bling, ale trwałe :P Kurde ni cholery nie pamiętam nazwy ani jaka to kolekcja, ale ja mam taki ciemnoniebieski (night blue?) ze złotymi drobinkami. Już parę lat temu to wyszło. Chyba jeszcze jakiś czarny był.
wątek zamknięty
Budyń, kilka było, zaczęło się od Ebony. A potem czarnych to były chyba 3 takie, z różnymi brokatami (mam Granite, ogromnie żałuję niekupienia ujeżdżeniowego Ebony). I chyba ze dwa granatowe? Ja akurat uwielbiam te pady, racjonalny brokat, który nie schodzi.
wątek zamknięty
Nie wiem czy anky, czy eskadron z glitterami. Mam nude z pierwszej serii, był kilkadziesiąt razy pod siodłem, kilka razy w pralce i jak nowy 😁 Czego o Anky nie mogę powiedzieć, bo zmemłane jak przez psa... 😐
wątek zamknięty
U mnie Anky z tej kolekcji co Night Blue tylko beżowy zrobił się bez brokatu po drugim praniu. A Night Blue i Cooper (dostałam jak się brokat sprał) sprawują się całkiem dobrze.
Więc różnie może być, pewnie zależy od konkretnego egzemplarza/partii?
wątek zamknięty
Ja miałam brokatowe Anky granat, czerń i srebrny. Użytkowane na paru koniach, prane regularnie kilka lat i stan bez zarzutu. Jak je sprzedawałam jakiś rok temu to wyglądały idealnie.
wątek zamknięty
No z moim anky zrobiło się to, czego się obawiałam - nieestetyczne pionowe zagięcia po praniu. W praniu był... dwa razy 🙃 także tego, pierwszy i ostatni. Piękny jest, ale ja czapraków jednak używam, nie tylko je podziwiam, a tu York za 60zł lepiej zniósł pranie.

infantil, - wyleczyłaś mnie z tego mahogny 😝
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 grudnia 2022 00:07
Moja Anka z brokatem zmieniła jedynie kolor brokatu 😅 nic nie zeszło z niego, ale ze złotego zrobił się srebrny po kilku praniach. Żałuję, że ni jak mi nie pasują pod obecne siodło, ujezdzeniowe są monstrualnie wielkie, a wszechstronne za krótkie znacznie 🙄 Szkoda, bo mój właśnie tyrany był często i każde pranie znosił z godnością.
wątek zamknięty
infantil, o rety! Mój był w użyciu dwa razy, w sumie nie oglądałam go po jeździe, u Ciebie wygląda to bardzo słabo :/ Smutne, że taki krótki będzie jego żywot … A ja też od razu zarzucam i jeżdżę, tylko Monaco Blue czeka na specjalną okazję 🤣 I może Amaranth, chociaż też niekoniecznie … Glittery Eskadrona to jednak twór niezniszczalny 😅
wątek zamknięty
To wasza wina!
IMG_20221206_162600223_HDR-01.jpeg IMG_20221206_162600223_HDR-01.jpeg
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 grudnia 2022 17:15
Świat się kończy, Faith kupiła zielony czaprak 🤣
wątek zamknięty
To nie jest zwykły czaprak ani zwykła zieleń 🤣🤣
wątek zamknięty
To nie jest zwykły czaprak ani zwykła zieleń 🤣🤣
faith, lubię to! Haha, ja już tupie kiedy moja paczka od Febro dojdzie. Śledzę ich na instagramie i widzę, ze chyba wygrali na ilość zamówień z Kentucky 🙈
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
06 grudnia 2022 18:40
faith, piękny!
Moje już na mnie czekają w paczkomacie, po pracy od razu po nie jadę, aż się doczekać nie mogę!
wątek zamknięty
dairoxroxi, ja też się nie mogę doczekać, a jeszcze hafty wymyśliłam sobie, więc 🙈
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 grudnia 2022 18:55
faith, nasza wina, nasza bardzo wielka wina. Lepiej ci? 😁🤣
wątek zamknięty
Jak miziam ten welurek jednocześnie to tak 😎
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 grudnia 2022 19:01
faith, i o to chodzi! 😎👌 ale aż szkoda na konia zakładać, hahaha. Zdjęcia z premiery, koniecznie!
wątek zamknięty
Będą, ale trzeba trochę poczekać, bo ze względu na zimoze/ciemnoze/bagiennoze mamy ferie 😉
wątek zamknięty
Moje obie paczki z febro już są u mnie 🤣
Jestem zakochana w tym zielonym velvecie. Zieleń ideolo, jak dla mnie. Ciekawa jestem jaka będzie na żywo ta nowa zieleń z Equito 😉
wątek zamknięty
a moje zamówienie z GNL chyba umarło XD
Miało być 7-14 dni, mija 22 i cisza.

Jestem totalnym antytalenciem wyprzedażowym XD
wątek zamknięty
Ja nadal czekam na moją paczkę z Febro (ciemna zieleń z tą kontrastową lamówką 😍😉, ale nie wiem jaki jest jej status, bo to oficjalnie prezent od niemęża i ja teoretycznie nawet nie wiem, że taki zakup został poczyniony 😅
Na Cavaliadzie kupiłam tego różowego velveta i się zakochałam po uszy…
wątek zamknięty
Ja również nadal czekam, ale nie wiem czy jutro dotrze bo nic się nie zmienia w statusie. Cały zielony velvetowy set łącznie z derka, czarny pearls i bordowy velvet 🤒😅 gdzie jesteś paczuszko?! Haha 🤣
wątek zamknięty
Też dzisiaj odebrałam zielonego velveta. Niczego nie żałuję, może za pół roku zobaczy konia jak dobrze pójdzie. 😂
wątek zamknięty
faith, - ślinię się do niego 😍
dairoxroxi, - szalona! 🤣 zazdroszczę paczuszki

Ja ostatnio policzyłam swoje szmaty i w sumie to nie jest tak źle... może za rok zrobią znowu promkę to dokupię ten zielony pearls 😎
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 grudnia 2022 22:33
dairoxroxi infantil Febro dostało niedawno dostawę z Kentucky i są w trakcie pakowania i wysyłania <3
Iskra de Baleron, nie strasz... moje zamówienie ze statusem 14-21 ma teoretycznie jeszcze 1,5 tygodnia żeby do mnie dotrzeć, ale już się boję o nie.. :p
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
06 grudnia 2022 22:37
Przyszły, a ja przepadłam… są wspaniałe.
D5717AE4-4A4E-4D87-B8E6-40AC28EBACD2.jpeg D5717AE4-4A4E-4D87-B8E6-40AC28EBACD2.jpeg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.