Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
03 grudnia 2022 17:49
azzawa, na GNL było -20% na wszystko i wrzuciłam ten "konfiguracyjny czaprak" w koszyk. Ale jeszcze nie słyszałam nic od GNL z wycena - podalam konfigurację w uwagach do zamówienia.

Dam znać jak się odezwa czy faktycznie jest czego żałować 😀
-20 jeszcze moze sie zdażyć, wiec na razie moje łzy są połowicznie suche 😆
azzawa, Happy Horses miało 30%, zamówiłam popręg, ale póki co cisza jak makiem zasiał …
azzawa, moja znajoma handluje Mattesem i ma opcje konfiguracji, jeżeli jesteś chętna pisz priv.
Co do happy horses mam mieszane uczucia, niby dostałam rzeczy takie jak zamawiałam, ale u nich wszystko tak długo trwa ..
Produkty bucas w gnl - 30%
Renobiusz, u mnie to samo, wysłałam im maila czy moje zamówienie jest już realizowane bo nie mam żadnej informacji…a dni mijają
Ja też bardzo dlugo czekałam na Happy horses. Około pełne 2-3 tygodnie dłużej. Ani maila, że dostawa się przedłuży ani nic z ich strony.
Ale stwierdziłam, że może duża promocja to dużo zamówień i nie reagowałam.
A mieliście dostępne wszystkie produkty od ręki?
U mnie było długo, ale miałam długi czas oczekiwania na dwa produkty.
Teraz też czekam, ale też miałam 2-3 tygodnie czas oczekiwania.
Melanie, ja akurat mialam oczekiwanie 5-7 dni, wiec zaczekałam 7 dni roboczych od zamówienia + dołożone 2-3 tygodnie dodatkowo (czyli około miesiaca czekania) 🙈 ale że czekałam na smaczki i wiaderko, czyli nic na cito to nie drążyłam tematu
Melanie, zamówiłam popręg Mattesa, więc jestem świadoma, że trochę poczekam 😉 Tyle, że dostałam potwierdzenie zamówienia i od tamtej pory status się zmienił, żadnej informacji czy jest w trakcie realizacji - czyli popręg jest zamówiony i czekamy, czy po prostu wisi sobie w kosmosie i finalnie będę czekać jeszcze drugie tyle … 🙂 Dodatkowo wzięłam inne bajery i w sumie teraz żałuję, że nie rozbiłam tego na dwa zamówienia 😉
Renobiusz, ja z nimi kontaktowałam się telefonicznie i było ok, status też długo mi się nie zmieniał, więc polecam dobijać się via tel.
Do mnie z happy horses dzwonili jak bałagan zrobiłam w zamówieniach. Jedno zamówienie a później 2 domówienia. I teraz też informowana byłam co z moim zamówieniem się dzieje. Zawsze kontakt jest z ich strony. I szybki zwrot pieniędzy.
w pasi-koniku jest dzisiaj promocja na siodła i osprzęt -20% i łączy się z mikołajkowym rabatem wiec strzemiona wypadają bardzo korzystnie...jakby ktoś potrzebował 😀
dzisiaj próbowałam dwa razy się dodzwonić. Dostałam po pierwszym razie SMS, napisałam, że proszę o informacje odnośnie mojego zamówienia i podałam nr i cisza. Druga próba telefon nie odebrany. Oby to przyszło bo wydałam tam ponad tysiąc złotych 😅
redhorse, własnie próbowałam i kod nie działa * 🙁
Probowałam na rzeczy w promce osprzętowej i po zalogowaniu
azzawa, łączy się, ale z produktami 48h 🙂
Tak, wybrałam z działu 48, nie wiem zatem czemu nie zadziałało i dalej nie działa🤔
Teraz jak odpalam to na stronie produkt i widzę że jest ze zniżką -20% za dział 48, to po dodaniu do koszyka, to w koszyku wraca mu cena bezzniżkowa
azzawa, te - 20% było chyba tylko do północy. Jak wchodzę teraz w produkt to nie jest on przeceniony ale jak wrzuciłam wcześniej do koszyka to jest taniej 🤔 a przechodzę do realizacji i cena idzie w górę 😂
Post pod postem, ale nie mogę we wcześniejszym dodać zdjęcia.
Screenshot_20221206_003349.jpg Screenshot_20221206_003349.jpg
Screenshot_20221206_003112_com.android.chrome_edit_176623420658465.jpg Screenshot_20221206_003112_com.android.chrome_edit_176623420658465.jpg
Przepraszam, wkleje jeszcze raz to co napisalam w nocy, bo nie przeczytalam przed dodaniem i teraz jak czytam, to nie idzie tego zrozumieć 😂

Teraz jak odpalam na stronie produkt, widzę, że jest ze zniżką -20% za dział 48, ale po dodaniu do koszyka wraca mu cena bezzniżkowa
Wiem, że sporo osób zamawiało szczotki haas na promocji black friday GNL. Dziś dostałam email, że moje zamówienie jest skompletowane.
Mikołajkowa promocja do 11 grudnia! -15% na wszystkie nieprzecenione produkty! 😎
* Promocja dotyczy także limitowanej serii Black Opal i nowej kolekcji BLING!
http://horss.pl
KOD: "SANTA"
miko.jpg miko.jpg
Jest jakiś kod rabatowy do GNL?
Doniaa,
Jest -15% na dział 24h
Dziewierz, ogólnie znalazłam, jest kod Ranczo daje -10% i łączy się z promocjami 🙂
Czy macie może jakiś aktualny kod rabatowy do Bergo? 🙂 🌷
Pecora, BergoNK15 powinien działać 😄
Do GNL ostatnio widziałam kod jakiejś laski koniarakasia, mi weszło dziś 10% 🙂
Dodatkowa promocja na Kolekcję SPRING w HORSS EQUESTRIAN! 💗
-15% na Kolekcję Limitowaną BLACK OPAL - kod "SANTA"

https://horss.pl/product-category/promocje/
b.jpg b.jpg
Widział ktoś może promkę na produkty carr day martin albo jakiś kod na sklep, który ma ich większy wybór? Potrzebuję pouzupełniać kosmetyki, bo się kilka pokończyło/kończy upierdliwie na raz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się