Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

karolina_, autokorekta znowu zrobiła mi dzień 😂może warto poprosić dobrego weta od rozwodu..
RobaczekM, nie wiem co mam ci powiedzieć. Im się udaje i mnie też się udaje... czasem jest na urlopie. Ale regularnie robi dla nich TUV i stale opiekuje się ich końmi w razie każdego wypadku. Ja akurat teraz jestem za granicą, ale jak przyjeżdżałam z koniem na wakacje do PL to też nie miałam problemu żeby podjechał i zobaczył mojego konia profilaktycznie. Dzwoń do skutku 🙂
Koń niestety padł w ubiegły poniedziałek w klinice w Ostrawie. Zaraz po cystoskopii. Wałach.
Czardasz, przykre bardzo 🙁
To prawda, miał tylko 9lat,wyniki nie wskazały na nic poważnego. Oprócz krwi w moczu zachowywał się tak jak zawsze. Ehhh. Konie jednak mają niesamowitą zdolność ukrywania bólu...
Czardasz, a co było przyczyną?
Czardasz przykre 🙁 ale chociaż badanie znalazło powód tej krwi czy nie wiadomo nadal co sie działo ?
Pęcherz był pęknięty, ale nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Koń odszedł w kilkanaście sekund, w boksie, po badaniu, a przed planowaną operacją.
Zastanawiam się nad rezonansem u Przewoznego i na stojąco od Treli. U Przewoznego wiadomo, że od razu mogą podać leki w zaleznosci od wyniku i mam koszt 3500 za 2 obszary lus pobyt w klinice. Znajomi byli więc opinie mam. Czy ktoś był w Archipie? Koszt wiadomo wyższy i tam chyba tylko rezonans i nic więcej nie robią?
kivik, mój poprzedni trener woził do Archipa i ogarniał mu te konie Trela. Więc nie wiem czy wyniki potem konsultował czy jak, ale wracały z diagnoza i po rozpoczętym leczeniu.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 listopada 2022 18:09
Poproszę o polecenie solidnego weta/wetki z rejonu Ciechanów,
Mława, Przasnysz, ewentualnie ciut dalej, Płońsk, Nasielsk...
Coś mi geriatryki zaczynają szwankować i czas najwyższy
kogoś z w miarę bliska ogarnąć...
ms_konik, w rejonach Płońska bywa Maria Adamowicz-Różycka.
Witam. Kogo polecacie do badania kupno-sprzedaż w okolicy Włocławka?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
11 listopada 2022 12:39
Fokusowa, dzięki za info!
Natalia Siwińska- poratuje ktoś aktualnymi namiarami? 🙏
Proszę bardzo 🙂 Natalia Siwińska tel. 501 703 737
Poszukuje końskiego dermatologa albo weta bardziej ogarniającego temat, który dojeżdża na Śląsk. Niestety Hania Buch ma terminy dopiero na maj, a sprawa dosyć pilna 🙁
Cześć,

Mam młodego konia 6 lat, przed rozpoczęciem pracy skokowej chciałabym sprawdzić jego nogi i kopyta w kierunku braku przeciwskazań zdrowotnych do skoków. Ewentualnie zadecydować o kuciu ortopedycznym. Czy ktoś z was jest w stanie polecić weterynarza z woj. Śląskiego kompetentnego do takiego zadania ?
Szukam weterynarza do gastroskopii w okolicy Oświęcimia, względnie bliski termin.
Laxi dostałam informację, że z okolicznych weterynarzy to Andrzej Froń albo Marta Sablik
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
22 stycznia 2023 16:23
Potrzebuje namiar na okulistę, który dojeżdża na Pomorze.
Kogo polecacie do zrobienia zębów w Łodzi? Może być "zamiejscowy" ale dojeżdżający jeśli dobry.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 stycznia 2023 21:16
Ptyśmiętowy, jeśli zbierzesz kilka koni w stajni, to dr Dziekański na pewno dojedzie. Jeździ po całej Polsce.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 stycznia 2023 06:31
ptyśmiętowy, ja polecam mega dr Górkiego, czasem ma ciężko z terminami, ale jest mega. Dr Dziekański niestety mnie zawiódł kilka razy. Ewentualnie dr Michał Rojek też spoko robi.
Dzięki dziewczyny, będę działać 🙂
W okolice Łodzi też jeździ p Monika z Equinovum
Polecacie jakiegoś spoko weterynarza do TUV z okolicy Kilec i Katowic? I kojarzy ktoś ile w tamtych okolicach kosztuje badanie kupna/sprzedaży?
Cześć, potrzebuje namiary na kogoś to przyjedzie skontrolować stan zębów mojej klaczy. Województwo kujawsko-pomorskie okolice Sępólna Krajeńskiego
Dzień dobry. Szukam weterynarza w pomorskim, który jest godny polecenia do kastarcji ogierka.
Doniaa, do kastracji Michał Kacprzyński
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się