Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

keirashara, w pasi-koniku widzę dość sporo i nawet z jakąś promką
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 grudnia 2022 12:22
Jest jakiś kod do healthyhorse?
W equusvitalis -15% do dzisiaj z kodem: WINTERWONDER-22
Wchodzi też na suple i jest darmowa wysyłka od 200 zł.
Nie znalazłam opinii o sklepie, więc wzięłam za pobraniem (+2 zł).
Horse trade -15% na lizawki z kodem LICK22
W GNL-20% na HKM. Dodatkowo kod Ranczo łączy się z promocjami. Kod na -10%.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 grudnia 2022 13:28
Jest coś do Konika co zadziała na pasze?
zembria, shopee. Kupon sklepu jest tam na -6 zł, darmowa wysyłka i pewnie jeszcze jakiś kupon od shopee uda się wykorzystać.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 grudnia 2022 13:48
tereska, Nie wchodzi mi 🤷
zembria, a masz towar za min. 60 zł w koszyku?
https://shopee.pl/konik.com.pl
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 grudnia 2022 13:55
tereska, aaa... ja myślałam, że to kod do konika, tzn, że w sklepie się go wpisuje 😅 To mam zniżkę stałego klienta wyższą wiec się nie kalkuluje gdzie indziej kupować. Liczyłam na jakiś dodatkowy kodzik.
Niestety zauważyłam, że na shopee ceny produktów różnią się znacząco od cen na stronie konika =/ Nie wiem, czy wynika to z prowizji na shopee czy od czego, ale wielka szkoda.
Milla, już teraz trzeba uważać na shopee. Często na allegro jest taniej. Ponoć sprzedawcom bardzo wzrosły prowizje i podnieśli ceny i nie opłaca mimo kuponów, a do tego czasami nie wchodzi darmowa przesyłka przy cięższych rzeczach, więc już trochę się skończył szał, ale zrobiłam zapas sieczki oszczędzając ładnych kilka stówek 🤣🤣🤣
Polski żłób dziś darmowa wysyłka kod snow
Monny   bez odbioru .
17 grudnia 2022 16:00
Czy jest jakis kod do sklepu dobry kon ? 🙂
Na EquusVitalis jest promka - dawno tak tanio PAVO nie kupiłam mimo ich dziwnych doliczeń za pakowanie - opcja za pobraniem jest płatna 1,8 pln bo czas wysyłki jest rożny więc lepiej się nie denerwować. Wchodzi na pasze i suple, pobraniowa wysyłka jest do 32kg więc większe ilości paszy trzeba dzielić na paczki - nie ma to wpływu na cenę końcową.
KOD: WOWITSWINTER-22. trzeba go aktywować na same górze strony 🙂
Bergo - do jutra wielkie wyprzedaże. Derki nawet do -60%. Inne rzeczy też 🙂 korzystajcie 😱😱😱😱😱
Promo w TackShopie!!!
Promocja na Veredusa, Samshielda I inne w equishopie 🙂 (dzieki za info o tackshop, portfel płacze 😆😉
do 1.01.2023 -10% na kawalhorses.pl z hasłem prezencik
DSC_5057_2 kopia.jpg DSC_5057_2 kopia.jpg
Gdzie najtaniej kupię chevinala 5l? Dotychczas kupowałam na koniku z rabatem stałego klienta, ale może w jakiś sklepach łapie się na kody rabatowe? 🙂
karolina_2906, https://www.forhorses.pl/ ? na ag5 jest rabat 🙂 i przesyłka do paczkomatu za darmo.
Kayraa, Dziękuję 🙂 🌷
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2022 09:21
karolina_2906, horse-trade, jeśli robi promki, to wchodzą one też na suple + jest darmowa przesyłka do paczkomatu. Już dwa razy mi się tak udało u nich wyrwać 5l za niecałe 270zl 💖
Moon, ooo super, będę polować 🙂 w koniku i forhorses wychodzi 300 po rabatach, ale przy cenach pasz i wszystkiego to te 3 dyszki robią różnice 😅
Hej, gdzie kupię najtaniej czarci pazur z Horseline? Najlepiej ten większy 700 g 🙂 Na Allegro 189 zł ale chociaż przesyłka za darmo ze smartem. Jest szansa gdzieś dorwać taniej?
Erase, w ich oficjalnym sklepie https://horselinepro.pl/pl/produkty/201-czarci-pazur-700g-5904730919227.html
jest fajny kod "olamudry" który daje -10% zniżki + darmowa wysyłka
więc mi wyszło za ten 700 g dokładnie 170,10 zł i wysyłka Za darmo 🙂
ciura,
Dziękuję bardzo! 🌷
Jakiś kod do bergo?
Promki na Horze.pl (te realne), Stardusty w dobrej cenie można złowić 🙂
Ma ktoś może rabat do sklepu edaga? 🤔🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się