sklepy internetowe

a ja jestem ogromnie rozczarowana sklepem arcus-konie.pl ,Black Frieday, każdy sklep zrobił jakąś promke, większą lub mniejszą a u nich na sprzęt kowalski nic, żadnego rabaciku, a sprzęt kowalski jest u nich w największym wyborze, więc liczyłam na większe zakupy 🙁
blucha, tam chyba nigdy nie ma kodów ani nic na BF. A też często patrzę na noże
blackfriday'owe plusy dla: febro, horsetown, equishop i hippovetu
blucha, nie ma obowiązku robienia wyprzedaży przecież... a w Arcusie są jakieś nożw poprzeceniane aktualnie. Mało kto miewa takie promki, jak Arcusowy Outlet... i to nie z okazji BF...
Gaga wiem ze nie ma obowiązku, czy z tego tytułu nie mam prawa czuć się rozczarowana ?
noże owszem są przecenione od jakiegoś pół roku i jeszcze do niedawna promocja była na dwa prawe albo dwa lewe 🤣 dzwoniłam nawet dopytać czy to nie pomyłka
blucha, nie no fakt. Mnie Premier Equine w sumie też rozczarowuje brakiem starych, dobrych super promek 😉
Gaga, weź nic nie mów, mimo wszystko tliła się we mnie nieracjonalna iskierka nadziei, że może w tym roku coś zrobią. 🤣 Nie mogę się pogodzić z tym, że tak duża firma nie robi NIC na Black Friday. A że przy tym zrezygnowali też ze swoich -10 funtów i rotacyjnych -20% na różne rzeczy, to właściwie nie ma już u nich żadnych promocji.
Ale pewnie co roku będę jednak sprawdzać. 😂 Co wyciągnę co roku swojego Titana, to chcę jeszcze chociaż jedną derkę... Za późno ich, kurde, poznałam. O rok. 😅
Wielki minus dla HorseTown: nie dość , że sprzedają to czego nie maja na stanie ( mimo że napisane dostawa 48h, co jest nieprawdą) to nie odpisują na emaile.
U mnie black frajdejowe plusy dla Horse&Pony, Salon Koński Świat, Equidea, PegazShop i Equishop
Wszędzie ekspresowa wysyłka, dobre pakowanie i fajne promocje dało się upolować
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2022 10:20
Wielki plus dla Horse-Trade, za godną black-frajdejową promkę i szybką przesyłkę 💗
Plus dla Django, horsetown, healthy horse, reszta sklepów musi jeszcze poczekać 😁
Plusy dla :
Salon koński świat
Equishop
HorseTack
Galaktyka ( książki jeździeckie w super promocji na bf, dodatkowo do zamówienia dostałam książkę gratis)
Po raz pierwszy zamówiłam w GNL, paczka przyszła za 3 dni zamiast 10-14, co na plus, ale nie byłam w stanie wyjąć pudełka z największej skrytki w paczkomacie (były tylko krótkie buty i kask). Gdyby nie obcy facet, który był w pobliżu i pomógł mi rozerwać śrubokrętami karton, to bym sobie tak chyba do rana kwitnęła…
Giga PLUS dla Loft-HR - bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt i mimo że co chwilę dokładałam coś do zamówieniach to wszystko ładnie ogarnęli i szybko spakowali w jedną paczkę. Nie mówiąc już o upolowanych rzeczach na mega promkach! Polecam🙂

Drugi plus dla Amigo-Konie za fajną zabawę na Black Friday i sprawną wysyłkę.
Plus dla pegazshop
Plus dla horse trade - zawsze mega szybka realizacja
Plus dla gnl i Sklep Jeździecki PK
Plus jak zwykle dla GNL - mimo że miało być 14-21 dni to po 7 paczka już była u mnie 🙂
Hej, kupował ktos mystery boxa z gnl i jest w stanie powiedzieć czego sie spodziewać w nim?
Wielki plus dla FEBRO. Cudownie ogarnęli BF zamieszanie, mimo gigantycznej ilości zamówień kontakt rewelacja 😍😍😍

Plus także dla suplementy konie.pl. - bardzo dobre ceny, kontakt pierwsza klasa.
Plus dla equigrav- dobry kontakt z klientem
Horse Trade jak zwykle niezawodni. Szybka wysyłka z telefoniczną propozycją wymiany szczotki na inną bez żadnej dopłaty.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 grudnia 2022 19:50
Plus dla gnl i dlakoni.pl wysyłka szybciej niż zakładałam 😁
Czy ktoś może wie co się dzieje w Koniku? Zamówiłam i opłaciłam zamówienie w środę, przy towarze dzień wysyłki 1 dzień i tylko dlatego kliknęłam bo mi mega zależało nanodbiorze do końca tygodnia. Do dziś zero kontaktu, nie idzie się dodzwonić 😐
Cresta, są na Cavaliadzie...
_Gaga, aaa kurcze, nie pomyślałam, dzięki za info
U mnie podobnie, tj. chłop mi się skarży, że mój prezent nie wyszedł i zaczyna panikować czy dojdzie 😒
To ja podsumowanie Black Friday:
+ Happy-Horses - mega wielkie promki, wszystko przyszło z czasem lub nieznacznie szybciej, ale ogromny plus za korzystne rabaty;
+ gnl - wszystko na +, a produkt przyszedł nawet wcześniej niż 4 tyg;
+ bergo - jak zawsze wszystko szybko, sprawnie i tanio 😀

No i niestety - dla horsetown, paczka idzie właśnie do mnie od paru dni, wysłana do paczkomatu na gabaryt C (gdzie można zmierzyć wszystko) i okazuje się, że się nie mieści do paczkomatu i będzie od kuriera i ok rozumiem, ale wymiar nagle magicznie się nie zmienił i można było od razu z kurierem to zamówić, a tak przesuwa mi się znowu jej odbiór. Ale najgorsze, że od początku ponoć nie miałam mieć dwóch rzeczy, na których najbardziej mi zależało. Do dziś nie dostałam żadnego info, a dziś patrzę, że idzie zwrot z PayU, no to dzwonię do nich o co chodzi (kontakt też średni), no i dostałam informację, że tych dwóch produktów nie będzie, z czego jeden na strzałki akurat potrzebowałam i bym sobie już w listopadzie go zamówiła gdzie indziej jakbym wiedziała. No więc mega minus, za brak jakiekolwiek informacji (czy mailem, czy przez tel czy chociaż na stronie!).
keirashara, dostałam maila że wysłali😀
Gillian   four letter word
16 grudnia 2022 20:22
Największy w tej galaktyce plus dla Tack Shop za realizację niemożliwego 😍😍😍😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się