Końska Rewia Mody XVI (2022)

Gillian, - ale wiesz, że kolekcyjne w sumie są czarne z małą wstawką? 😂
Może gdzieś z drugiej ręki? Albo może obecny eskadron essence, tam też jest oliwka?
dairoxroxi, - jakby się udało to będę bardzo dźwięczna 🌷 bo to za drogi szmatek, żeby wrzucić na konia i stwierdzić, że yyyyy tako se 😅
wątek zamknięty
Czy toś gdzieś widział, w polskim sklepie dralony w rozmiarze XXL? Mam 2 ukochane nie takie już młode i chciałam mikołaja poprosić o trzeciego, a tu kaszana, bo największe widzę XL 😭
wątek zamknięty
Szukam czapraka podszytego w części grzbietowej naturalnym futrem. Czy jest coś poza Mattesem i rodzimym Parforce?
Jeszcze jakby był Ujezdzalniowy Pony to w ogole ideał
wątek zamknięty
Szukam czapraka podszytego w części grzbietowej naturalnym futrem. Czy jest coś poza Mattesem i rodzimym Parforce?
Jeszcze jakby był Ujezdzalniowy Pony to w ogole ideał

Epikea,
Torpol
wątek zamknięty
Epikea, - a kentucky? To syntetyk, ale nie do odróżnienia i użytkowo top, z prania wychodzi jak nowe.
Katasia, - konik ma:
https://konik.com.pl/DerkaEskadronCLASSICSPORTSwiosna-lato2016mangowhitenavy-DralonCheck
wątek zamknięty
Dżons w Kentucky z kontrastową lamówką. Myślałam, że to totalnie nie moje kolory, a to chyba jeden z moich ulubionych czapraków na „zimowym” Dżonsie 😮💗
AF4F9151-ABC2-44B1-B2C6-1343551E4928.jpeg AF4F9151-ABC2-44B1-B2C6-1343551E4928.jpeg
wątek zamknięty
infantil, tak jak stroniłam od czapraków z jasną lamówką na mojego ciemnego młodego, tak po Twoim zdjęciu szał! 😍
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 grudnia 2022 15:36
infantil, ja takie zdziwko walnęłam jak zakupiłam Amazonite ES (lamówka też kontrastowa) . Kiedy przyszedł to sobie pomyślałam, że eee puszczam dalej, jak założyłam na gniadego właśnie to no sztos 😍 .
wątek zamknięty
Ja nawet zamawiając ten czaprak nie byłam pewna, czy ta lamówka to jest to, ale ta zieleń bardziej mi się podobała, niż tego klasycznego velveta. Strzał w 10 😁 Jeszcze mam derkę polarową Jacksona (jeju, najlepszy polar świata) w identycznym kolorze i z identyczną lamówką, więc mamy piękny wyjazdowy komplet 😎

Aleks Amazonite też jest piękny! Bardzo podobny zresztą.
wątek zamknięty
infantil, super pięknie! W ogóle na cavaliadzie był ten kolor i ten w wersji pearl i kurczę są to te same odcienie 🦄 tylko cena przyjemniejsza
wątek zamknięty
infantil, - pięknie jest! 😍

Na cavaliadzie zachorowałam na beżowy... a różowego nawet jeszcze nie miałam na koniu 🙈 ale te czapraki wystarczy pomacać, żeby przepaść.
wątek zamknięty
infantil pięknie mu w tym kolorze! Jak zobaczyłam zdjęcie na instagramie to na początku was nie poznałam, jest top! 😍

Ja jak nie byłam przekonana do tych czapraków,to wczoraj jak zobaczyłam na żywo to ło matko bosko chcę każdy kolor 🤣 są genialne
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 grudnia 2022 20:56
infantil, przepiękny ten zielony!

Wczoraj obmacałam na targach derki od Kentucky... I gdybym miała za dużo kasy już miałabym bardzo elegancki koc w domu 😂 bo do stajni wolnowybiegowej to mi się taka raczej nie przyda
wątek zamknięty
A jak te kentaki po czasie, nie odkształcają się? Bo wyglądają po fotach na potencjalnie odstające, wiecie o co mi chodzi :P
wątek zamknięty
Tak mnie teraz naszło, wiadomo już coś o nowej kolekcji Heritage? Będzie tak jak rok temu czy coś wcześniej?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 grudnia 2022 15:00
wabankowa, heritage był na wiosnę lato, nie wiem czy teraz po eskadron essnece możemy się czegoś spodziewać 🙄
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 grudnia 2022 15:54
A mi się spodobały derki Winderen te takie dralonopodobne, w sumie te drugie też ładne i mają takie mięciusie aksamitne wykończenie.
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 grudnia 2022 16:40
wabankowa, jak pytałam jesienią, to dostałam odpowiedź, że na wiosnę ma wyjść Reflexx. Ale jak będzie to się okaże.
wątek zamknięty
wabankowa, nie będzie Heritage. Kolejna kolekcja to Reflexx w lutym/marcu.
wątek zamknięty
keirashara, dziękuję, ale niestety to akurat jeden z tych dwóch, które mam 🙁
wątek zamknięty
Czardasz, SPOGA jest w lutym, więc obstawiam marzec.
wątek zamknięty
Złoty na koniu, na sucho jakoś te owijki i nauszniki lepiej pasują. Kurde nie wiem czy czerwony lepiej na niej nie będzie wyglądać 🤔
4F775AD0-0C93-4490-9068-012278EB43A1.jpeg 4F775AD0-0C93-4490-9068-012278EB43A1.jpeg
39DAA264-D9CD-49C2-860A-921949068AD7.jpeg 39DAA264-D9CD-49C2-860A-921949068AD7.jpeg
F6A192F6-7C16-4AAD-A1F8-641C0DBB213D.jpeg F6A192F6-7C16-4AAD-A1F8-641C0DBB213D.jpeg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 grudnia 2022 14:12
dairoxroxi, Czapraczek przepiękny! Ale jak dla mnie z beżem to nie pasuje, za chłodny i właśnie zbyt beżowy ten kolor na owijkach i nausznikach. Podkładki ładnie grają tutaj 🙂
wątek zamknięty
Znajoma co ma czerwoną wersje proponuje mi zamianę i właśnie to rozważam bo czerwony na gniadym może fajniej wyglądać 🤠
wątek zamknięty
Mnie jakoś te PSy w ogóle nie urzekły... bling taki tylko na zdjęciach w photoshopie, a na żywo to jakoś bezszał.
wątek zamknięty
martrix, do blingowania potrzebne jest światło jakieś, w słońcu mega się mienią
wątek zamknięty
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 grudnia 2022 08:38
Szmatoholocy, wsparcia potrzebuję!
Czy nauszniki ES purple gold plus czaprak ES faded fuchsia zgrają się kolorystycznie, czy nie bardzo - bo uszy idą w śliwkę, a czaprak w róż?
O takich niuansach jak brak złotego sznurka w fuksji nawet nie wspominam 😉 Bardziej o samą główną kolorystykę chodzi
wątek zamknięty
-Alvika-,- imo nie, lepiej całe czarne już 😉
dairoxroxi, - ja bym po prostu zmieniła uszy i owijki, bo sam czaprak super 😁
wątek zamknięty
dairoxroxi dla mnie też czaprak super, a reszta… meh 😁 No i te brokatowe czapraki potrzebują solidnego słońca i najlepiej wyglądają na filmach, nie zdjęciach.
wątek zamknięty
Nique, wydaje mi się, że ta derka powinna pasować do tego koloru, tak patrząc na zdjęcia. 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.