ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach

ptyśmiętowy, na ZR wystarczy paszport hodowlany z ważnymi szczepieniami i licencja regionalna konia
_Gaga, Dziękuję 💖
Przyszedł czas na zmianę barw klubowych.
Musze wysłać pismo do klubu o wypisanie, opłacić zmianę barw klubowych. W przypadku zapisania się do nowego klubu będę musiała jeszcze raz się rejestrować jako zawodnik - czyt. znowu płacić?
Bajahorses, płacisz tylko za zmianę barw, nie musisz od nowa rejestrowac się - normalnie oplacasz licencje
a.kaminska, dzięki! 🙂
Gillian   four letter word
30 stycznia 2023 13:04
Jak to jest ze zbieraniem oczek? Zaczynam w maju i mam czas do kolejnego maja? Czy z końcem roku suma się „zeruje”?
Gillian, od maja do maja przykładowo
Gillian   four letter word
30 stycznia 2023 14:17
W przepisach jest mowa o roku kalendarzowym zaś. Czyli do końca grudnia. Hmm.
Gillian, gdzie ty to widzisz?
Na pewno nie.
Gillian   four letter word
30 stycznia 2023 15:23
Coś mi zdjęcie nie wchodzi
16AB2583-835C-4CE3-B3CD-F355A23C7132.jpeg 16AB2583-835C-4CE3-B3CD-F355A23C7132.jpeg
Gillian, mylisz pojęcia klasy i uprawnień.

[[a]]https://pzj.pl/wp-content/uploads/2020/08/Warunki_Uzyskania_Uprawnie%C5%84_Sportowych.pdf[[a]]

[[a]]https://pzj.pl/wp-content/uploads/2020/08/Warunki_Uzyskania_Uprawnie%C5%84_Sportowych.pdf[[a]]
Gillian   four letter word
30 stycznia 2023 17:30
Mi chodzi konkretnie o oczka aby jeździć wyżej niż N ;-)
Gillian, przecież Ty jechałaś wyżej niż 120, więc masz 2 klasę?
Gillian   four letter word
30 stycznia 2023 18:17
Ja mam ale zrobiłam w pół roku - natomiast pytam dla kogoś, kto zaczął w połowie wakacji i teraz zrobił niby ostatnie oczko. Zdziwiłam się jak to jest liczone.
Gillian, jest tak jak napisałam. I masz to też w tym dokumencie, którego nie mogę podlinkować.
Gillian, masz 365 od pierwszego do ostatniego oczka.
Gillian   four letter word
30 stycznia 2023 18:57
Dziena 😍
Gillian, tylko pamiętaj, że za to że jest 12 miesiecy na to, to nie liczy się jak kiedyś, że wystarczy 1 faza w 2 fazowym na 0, obie muszą być na 0.

2 klasa.PNG 2 klasa.PNG
Gillian   four letter word
31 stycznia 2023 07:51
Wszystko jasne teraz :-)
Sluchajcie, a gdzie teraz znalezc link do zakupu ubezpieczenia do licencji jezdzca? Byl a w tym roku nie ma. Widzicie gdzies?
Nie ma na str pzj, ale jak wejdziesz na Lendy.pl lub na stronę Willis to znajdziesz formularze online.
konstelacja ja zawsze wpisuje w Google pzj ubezpieczenie i mi wyskakuje jako pierwsze.

To chyba będzie głupie pytanie, ale muszę się upewnić. W końcu po wysłaniu 9 maili na 3 różne adresy dostałam uprawnienia III stopnia w ujeżdżeniu, ale mam powiedziane, ze będą widoczne w Artemorze dopiero przy wykupie licencji na 2023 rok. Ale że w moim super regionie w kalendarzu są zawody dwa razy w roku i nawet nie wiem czy na któreś pojadę i jest opcja, że tej licencji nie kupię w ogóle to rozumiem, że uprawnienia już mam nadane i to nie ma znaczenia kiedy wystartuję? Czy to tak jakoś działa, że je trzeba aktywować licencja? 😅
flygirl, tak.
Bo uprawnienia masz, ale na słowo ci nikt nie uwierzy.
Więc możesz pokazać roczne podsumowanie z Twojego ozj, zawsze jest lista kto co zdobył.
A własnie tak jak powiedzieli pokażą się w artemor jak kupisz licencję.
Tak tak, ja rozumiem ale chodzi mi o to, czy jak kupię licencje dopiero w 2024 roku, to mogę jechać te wyższe klasy normalnie , czy muszę kupić licencje już teraz, żeby to się aktywowali i pojawiło w artemorze.
flygirl, nie musisz kupować teraz, możesz w 2024 i wtedy będzie widoczne w artemor.
Super, dziękuje.😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 lutego 2023 07:43
Czy na każdych zawodach regionalnych można wykupić licencję gościnną dla konia? Taką jednorazową.
Hermes, raczej w większości, ale najlepiej sprawdzić propozycje
Jakie kryteria trzeba spełnić żeby wziąć udział w zawodach towarzyskich w skokach? Domyślam się, że licencja regionalna/pzj nie są potrzebne ani dla konia ani dla jeźdźca? A ubezpieczenie?
mindgame, - badania lekarskie i ubezpieczenie, a u konia paszport z aktualnymi szczepieniami. Licencji Ty ani koń nie musicie mieć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się