Kto/co mnie wkurza na co dzień?

Ale mnie wqrza papierologia. Nienawidzę urzędów. Kupiłam samochód z hakiem montowanym w serwisie tejże firmy, ale nie mogę jeździć bo przecież trzeba jechać na stację kontroli pojazdów i z papierkiem udać się do pani Haliny z urzędu Miastka, która wie lepiej niż producent i wbije hak w dowód. Za opłatą. Państwo opresyjne.
shewolf, ciesz się, że o tym wiesz, bo ja zakupiłam autko z salonu z hakiem i nikt mi nie powiedział, że tak trzeba.
Pierwszy przegląd jest chyba po 3 latach,więc wtedy się dowiedziałam że to powinnam mieć w dowodzie 😁
O kurcze, to masz farta, że nie było mandaciku.😏 No ale absurd cholera jeden z wielu w tym naszym cudownym państwie.
jak mnie wk.. DPD , paczka utkwiła, nie wiadomo dlaczego, z botem nie da sie dogadać, nosz...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 lutego 2023 17:45
blucha, spróbuj pokierować rozmowę tak żeby dobić się do ludzkiego operatora 😉
albo mailowo
A mnie wkurza reklama listerine. Nie rozumiem dlaczego tak mnie nią katują na YouTube a ja nie mogę juz patrzeć na tego aktora 😳
efeemeryda   no fate but what we make.
28 lutego 2023 18:48
blucha, z botem czy przez telefon czy na czacie trzeba uparcie powtarzać „proszę połączyć mnie z konsultantem” - działa 🙂
dzięki dziewczyny, jutro spróbuje
blucha, Słowo "reklamacja" też działa.
Ludzie, którzy przyjeżdzają oglądać moje mieszkanie na sprzedaż.
Jednej się nie podoba, że sąsiad w windzie jechał z dużym psem.
Innej, że ktoś palił przed blokiem (okna mojego mieszkania wychodzą na drugą stronę bloku..).
Serio, powinnam zabronić ludziom mieć duże psy, zabronić palić na otwartym powietrzu i generalnie to doplacic, żeby ktoś wziął. Dramat.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 marca 2023 09:02
Pogoda.
Nosz kurde, mam dosyć mrozu. A dziś wali śniegiem na maksa.... Już chcę wiosnę, nie chce codziennie wody zakręcać żeby mi nie zamarzła, nie chce mi się odkuwać kup z przymarzniętej ziemi... chcę wiosny! 😫
zembria, u nas co prawda dzisiaj ma być 14 stopni, ale jutro już 1 i też śnieg, więc zdecydowanie podzielam Twoje zdanie i mam dosyć. U nas w tym roku bagno jakiego chyba nigdy nie było 🙈🙈
Popieram, ale nie pod względem mrozu, a deszczu. Ja rozumiem, super, bo susza i tak dalej, ale od listopada ciurkiem leje z dosłownie pojedynczymi dniami przerwy i wszędzie jest błocko 😫
keirashara, popieram, nigdy tyle nie padało we Wro.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 marca 2023 09:30
zembria, potwierdzam. Wielkopolska ma taki maraton pogodowy jak nigdy... Codziennie coś pada - deszcz, śnieg, deszczośnieg. Spadnie 5cm, poleży 2 dni i błoto po pas <3
Fokusowa, ludzie zauważyłam mają często tak, że jak coś im się nie spodoba, a przyjechali obejrzeć (dom/samochód/konia itp.), to często lubią takie argumenty z du.y wymyślać, bo głupio im powiedzieć, "nie podoba mi się". Więc nie przejmuj się, najprawdopodobniej nie są to prawdziwe powody odmowy 😉
NowaJa, to są powody wywnioskowane przez pośredniczkę. Podobno chcieliby mieszkanie bardzo ale nie w tym bloku/z tymi sąsiadami itp. Jakies tam doświadczenie w temacie ma, więc myśle, że dobrze wnioskuje. No nic, może ktoś normalny się trafi.


Co do błota - Bożenko ja już nie chce tego deszczu, śniegu, deszczo-śniegu, brei, bagna i syfu. Nie mówię, że musi wiecznie świecić słońce i ptaszki mają ćwierkać, ale litości 😑
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 marca 2023 12:24
O! widzę, że nie tylko ja mam kryzys pogodowy .... 😐 a już miałam tak jakby sucho, nie było błota już planowałam bronować padok, żeby wyrównać i no byłoby git. To dowaliło .... sypie non stop przynajmniej o 02 00 w nocy, śnieg mokry, z dachu mi kapie, znowu ciapra, syf i bajoro. A i ma to w deszcz przejść i wiatr się ruszyć, po prostu wspaniale 😡.
U nas dzisiaj +12° i słoneczko. Oby tak się już utrzymało!!
Fokusowa, u nas było dzisiaj +15 i słoneczko a jutra ma być +1 i śnieg z deszczem, także ten...🙈🙈 Nie utrzyma się niestety....
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 marca 2023 08:48
A u nas dopadało śniegu, wieje i jest słabo, aczkolwiek zapowiadany wzrost temp. spowoduje, że to białe g..., zaraz popłynie 🙈
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 marca 2023 08:51
Aleks, u nas to samo... pada właśnie mokry śnieg i wieje masakrycznie 🙁
Wy się wkurzacie deszczem a ja wręcz odwrotnie, susza u nas w Katalonii taka że ja płacę setkami euro za siano na jednego konia-dwa lata temu za to co place teraz miesięcznie wykarmiłabym 3 konie i wcale nie żartuje ani nie przesadzam 🙃 do tego właśnie zarządzili stan wyjątkowy z powodu suszy i ograniczenie o 40% nawet na użytek rolniczy, w miastach nie będzie podlewania parków ani mycia ulic. U nas natomiast kąpanie koni też kazali ograniczać do niezbędnego minimum, ujeżdżalnia nie będzie mogła być podlewana (a w ten weekend już 25 stopni) no kiepsko to widzę...
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
12 marca 2023 17:51
ludzie zauważyłam mają często tak, że jak coś im się nie spodoba, a przyjechali obejrzeć (dom/samochód/konia itp.), to często lubią takie argumenty z du.y wymyślać, bo głupio im powiedzieć, "nie podoba mi się". Więc nie przejmuj się, najprawdopodobniej nie są to prawdziwe powody odmowy 😉
NowaJa,

Niekoniecznie, wyszukiwanie wad samochodu, mieszkania czy innego przedmiotu sprzedaży to stara zagrywka w handlu tzn. chcesz coś kupić to znajdujesz jakieś wady żeby zejść z ceny. NIGDY nie wolno mówić, że coś się podoba bo wtedy sprzedający jest mniej skory do negocjacji.
TRATATA, a to pewnie też ważny powód, ja o tym zapominam, bo kompletnie tego nie umiem, nie umiem się targować i właśnie wyszukiwać w tym celu wad 🙈 dlatego takimi transakcjami zajmuje się mąż 😉😉
Wkurza mnie reklama oliwki bambino. Ta z kobietą, mężem pod prysznicem i ilością rzeczy o których musi pamiętać, np. co na śniadanie. Długo jej nie było i znów ją widzę po kilka razy dziennie, działa mi na nerwy niezmiernie.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 marca 2023 16:16
Wkurza mnie jak zwracam się do współpracowników słowami "Mam prośbę, zwracajcie uwagę na to, czy na tamto, lub róbcie coś inaczej", "Mam prośbę, odkładajcie rzeczy na miejsce" to oni uważają, że ich opier....m.
Gillian   four letter word
26 marca 2023 19:03
Może używasz podniesionego głosu lub masz ton wskazujący na tryb rozkazujący? Nieświadomie nawet?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 marca 2023 08:13
No właśnie nie, bo zwracam na to uwagę.
Constantia to chyba kwestia nastawienia osoby, do której się zwracasz, sama mam w pracy kilka takich osób (na szczęście zdecydowaną mniejszość) które każde zwrócenie uwagi odbierają jak atak.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się