Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Zimnioki najlepsze 😀
Tak. Z tymi PKZ to mam różne filmy, ale najciekawsze są jak uciekają. Tutaj też jeden film jak uciekał i jak udało się go zatrzymać. Podziw do tej pory mam do tych chłopaków.

konikmorski,

ale cyrk! 😂 ta półtonowa bestia skacząca przez ten płoteczek 👀 wow

Biedny gościu co dał swojego ziemniaka do potrzymania żeby złapać tego na wolności a gościu puścił jego konia w piz*u i zrobiły się dwa wolne konie 😅🤦
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 czerwca 2022 13:52
Plamkakochanie, Półtonowa to ta bestia była 200 kg temu ;P
zembria, albo 300 😅
Montuje powoli już trzeci taki materiał, ale jeszcze mam zbyt mało żeby publikować. Zbyt drastycznych też nie publikuje. Np kopniak w głowę człowieka. Mam walkę ogierów, choć też nie pokażę filmu z powodu zawału właściciela. Stał obok i źle się poczuł. No dzieje się trochę na tych czempionatach czy pokazach 🙂
zembria,

hihi to prawda 😁 bardziej prawie-tonowa by pasowało 😋

konikmorski,

Nie wiedziałam, że czempionaty są takie... widowiskowe 😅 czekam na kolejny filmik ze smaczkami 😎
W zeszłym roku było śmiesznie na czempionacie w Radzionkowie, oni tam mają takiego sztucznego konia 1:1 na trawniku.
Źrebaczek zaaferowany otoczeniem średnio trzymał się mamy, jak się zorientował że nie ma jej obok pobiegł do plastikowego konia i się do niego przykleił. Na nic się zdały próby odprowadzenia czy przepędzenia, na nic się zdało podchodzenie z matką. Biegał w około sztucznego i gadał jak do mamy. Ja się ubawiłam po pachy ale właścicielowi wcale nie było do śmiechu. Filmu niestety nie mam 😀
Tam gdzie źrebaki to zawsze wesoło jest 🙂
Odkopuję wątek Pivo - czy orientuje się ktoś jaka jest różnica w Pivo Pod a Pivo Pod Light? 🤔 a dokładniej - czy wersja light nada się również do nagrywania jazdy?
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 grudnia 2022 11:59
bagietkowa, light jest wg. producenta za wolny, tzn. nie będzie nadążać za ruchem. Czy tak jest w praktyce to nie wiem bo mam te "jeździecką" wersję
bagietkowa, tak jak powyżej wspomniano Light będzie wolny. Silver obraca się w 4 sekundy Light w 8.
Ja czasem mam wrażenie, że 4 sekundy to za wolno. Ale to też kwestia przyzwyczajenia i dobrego ustawienia.
o kurcze, a Pivo Pod da radę?
Kupiłam na BF jeszcze nie rozpakowałam nawet.
Edit: Nieważne, już widzę Pivo equestrian. Więc zmienię pytanie - czy tylko ten Eq się nadaje czy jeszcze któryś daje radę?

donkeyboy, dzikadermi, Ooooo, dziękuję za info, bardzo pomocne 🌷 Czyli rozumiem, że ta „jeździecka” wersja to Silver?

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 grudnia 2022 13:24
Iskra de Baleron, tak, Pivo pod to Pivo silver jeśli dobrze pamiętam.

bagietkowa, tak jeździecka to Silver. Oni chyba mają tylko dwa tylko nazwy mają mylące trochę bo zmienili opakowania. Wersja ze srebrna "lamówka" to Silver, czerwona to Lite. Chyba poza tymi dwoma nie ma nic innego, tylko nazwy inne

dzikadermi mnie to nawet w stepie gubi 😀 ale może dlatego że się nie wyróżniam za bardzo na tle kolorami. No i dopiero raz próbowałam.
donkeyboy, Omg, skomplikowane to wszystko niby inne nazwy, ale w sumie to samo 😅 Dzięki jeszcze raz 🌷🌷🌷
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 grudnia 2022 14:10
bagietkowa, tzn żeby nie było niejasności, nazwy są inne ale produkty są nadal dwa inne. Ten tańszy Pivo będzie nadal za wolny, bez względu na nazwę czy Red czy lite 😀

dzikadermi masz jakieś triki na ustawienie kamery i żeby nie gubilo? Próbowałam postawić na bloczku do cavaletti na środku placu i zgubiło mnie jak tylko się oddalilam do kąta wsiąść na konia, a ujeżdżalnię mamy takiej średniej wielkości - ok 30x40m
donkeyboy, no ja się szarpnąłam na pełen zestaw ze statywem. Mam plac 20x40. Jak postawiłam na placu to często wypadało mi, że przejeżdżałam za blisko i gubił się. Teraz stawiam za placem jakieś 1,5 - 2 m i jest dużo lepiej. Tylko jak ostatnio jeździłam zrobiłam głupotę i postawiłam pod słońce i czasem trochę ciemno się robiło.
Podsumowując polecam statyw taki żeby chociaż na 1,20 m było pivo.
Omg
Od 2:10


Sama się mało nie wywaliłam ostatnio jak były takie gołoledzie... dokładnie to samo, biały pas na przejściu dla pieszych. Na białej gładkiej farbie zawsze jest kurła cieniutka warstwa lodu, na ciemnej porowatej jezdni już nie....zdradliwe miejsca. Też tak sobie weszłam na pewniaka szybkim krokiem bo zielone, a tu na białym pasie zonk.
Mam nadzieję, że koń nic poważnego sobie nie zrobił, a jeździeć będzie na przyszłość zsiadał przed przejściem i konia prowadził jak wie, że może być lodowisko na pasach...
Co to ma być?
krutyń, według nie których to jest godne współpracy 🤦
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 grudnia 2022 17:47
krutyń, o ja pierdziu...
Nie wiem co tu zaskakuje najbardziej. Czy dziecko prowadzące wyrywajacego się źrebaka, czy zachwycanie się ruchem biegającego źrebaka w kółko xD czy ten wózek z dzieckiem między tym wszystkim
Są wyświetlenia? Są. Nic innego nie jest ważne 🙂

budyń, i to jest dramat...
Taki fajny film polskiej produkcji znalazłam na YT. Nasi rekonstruktorzy w akcji, jeśli ktoś chce dowiedzieć się coś o Husarii i husarskich koniach to polecam, fajnie nakręcone i dużo ciekawych wiadomości 🙂
Komu można obecnie zlecić wykonanie profesjonalnego filmu reklamowego? Chętnie też z drona. Lubelskie albo okoliczne województwa, inaczej mnie dojazd zabije. Nie chodzi o konkretnego konia, bardziej takie ogólne obrazki jak koniki biegają po łące i słodkie małe zrebaczki się bawią - ale raczej ktoś z końskiej branży żeby mi z drona gnoju nie filmował 😉
karolina_, - priv 😉
LaPolanola   La Equitacion Artistica en España
30 stycznia 2023 16:15
karolina_,
Mi robiła Marta z HAZE Studio. Jeśli chcesz dam Ci kontakt. Ja sama też często nagrywam czy robię zdjęcia i jeśli potrzebuje drugiego operatora to tylko ona. Nagrywała już kilka projektów związanych z końmi dla mnie i dla znajomych. Sama też ma konia więc mogę ją polecić z czystym sercem. To jest zajawka dokumentu, który dla mnie robiła, a niedługo będzie dostępny w całości. Zobacz sobie. Jeśli chcesz to poszukam więcej jej prac.
LaPolanola, bardzo ciekawy trailer, chętnie przyjmę namiar na priv
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się