Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

xxagaxx, dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam!
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
15 lutego 2023 21:09
To ja pociągnę temat woj. pomorskiego - okolice Miłosnej, Rakowca, Sztumu, Malborka: jaki wet ma te rejony w swoim stałym zakresie, oprócz Hubertusa?

PS. szukam lokalnych lekarzy weterynarii, którzy konie ogarniają.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 lutego 2023 07:26
-Alvika-, Kacprzyński regularnie bywa w Sztumie, średnio jest co 2 tygodnie, czasem nawet częsciej. Z lokalnych to jeździł kiedyś Mazurkiewicz, on nie koński, ale od dużych zwierząt, kolki, szycia i inne nagłe wypadki zawsze ogarniał, ale teraz "osiadł" w inspektoracie więc doopa :/ Tu jest czarna dziura, najbliżej ma właśnie Hubertus, a potem to z Trójmiasta trzeba wetów ściągać niestety.
-Alvika-, do Malborka swego czasu jeździł również Kotlarz, nie wiem czy dalej jeździ.
To ja pociągnę temat woj. pomorskiego - okolice Miłosnej, Rakowca, Sztumu, Malborka: jaki wet ma te rejony w swoim stałym zakresie, oprócz Hubertusa?

PS. szukam lokalnych lekarzy weterynarii, którzy konie ogarniają.

-Alvika-,
Od niedawna do Brodnicy przeprowadziła się Aleksandra Bróździńska i jeździ w promieniu 100 km bez problemu
https://www.facebook.com/profile.php?id=100088929212401
potrzebuje opini na temat wet I.Laszczyńska i M.Nowak , potrzebny wet do wykonania endoskopii i rtg w okolicach Białegostoku
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 lutego 2023 10:57
xxagaxx, Jeździ, jeździ, tylko, że i on ma kawał drogi tutaj.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 lutego 2023 11:25
-Alvika-, jak lokalnie to Mazurkiewicz, "osiadł" w inspektoracie, ale on w teren jeździ z tego inspektoratu, (nie siedzi w biurze) i ogarnia też "swoja" robotę, a że mają pod sobą dwa powiaty i jest akurat w okolicy to nie ma problemu. Nie jest już może, aż tak dyspozycyjny jak kiedyś jednak w razie W przyjedzie nawet jakby musiało to być w godzinach pracy w inspekcji. Warto więc dzwonić.
Kotlarz jeździ, ale daleko ma to prawda, więc oprócz Hubertusa zostaje Kacprzyński. Jeżdżą też chyba tutaj lekarze z Kanvetu - Patrycja i Robert Zientkowscy .
Doniaa, większej fachury niż Dr Januszewski na pomorzu nie znajdziesz 🙂 wycina u nas wszystko w tym ciął rok temu mojego konia, 30 minut i po robocie, bez stresu, ładnie się wszystko goiło 🙂
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 lutego 2023 17:03
zembria, xxagaxx, elita17, Aleks, bardzo Wam dziękuję!
Konia ogarnął na cito Hubertus, ale szczerze, to nie byłam przygotowana na taką "pustynię". Do Michała & Mateusza nie dodzwoniłam się, Michał Kotlarz nie ma ostatnio pacjentów w okolicy i to żaden biznes tłuc się tak daleko do jednego konia, a Mazurkiewicza probowali ściągnąć do stajni już od listopada - i nie wyszło jakoś 🤷
Reszty nie znałam, więc będę dzwonić. Jeszcze raz dziękuję!

Z kowalami też jest impreza. Ech.
Bajahorses, to Januszewski jeździ też na Pomorze "nie zachodnie"?
-Alvika-, a Maja Kotonska z Grudziądza?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 lutego 2023 01:02

Z kowalami też jest impreza. Ech.

-Alvika-,

Z kowalami w tej okolicy to jest totalna porażka ....
Alvika
jeszcze jedną wet moge polecić
https://www.facebook.com/hippicaannanowakowska/
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
17 lutego 2023 10:01
elita17, dziękuję, zapisuję sobie ten kontakt.
Kto w Wlkp. ma ultradźwięki? Potrzebuję kobyle "rozbić" krwiaka i podregenerować ogólnie nogę.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 lutego 2023 10:34
Pati2012, O! Dziękuję!
Witam, czy mogę prosić o polecenie weterynarza do badania kupno-sprzedaż z okolic Bydgoszczy? Z jakim kosztem w tych okolicach wiąże się takie badanie? Nie są to zupełnie moje rejony. Z góry dziękuję.
_Gaga, okolice Słupska, Lęborka jest około raz w tygodniu 🙂 Była mowa o pomorskim, nie dokładnie jaka lokalizacja 😀
Bajahorses, była mowa o okolicach Sztumu i Malborka. Mi się wydaje, że tam nie dojeżdża...
_Gaga, ja odpowiadałam na pytanie Donii, która napisała tylko o województwie pomorskim, dopiero Alvika pociągnęłam temat województwa z regionami, a tutaj niestety nie pomogę, nie moje rejony 😉
kotbury, Martyna Białek ogarnia ostatnio falą uderzeniową mojego pacjenta w Poz, chyba ma też ultradźwięki
kotbury, Wiktoria Karyś też ogłaszała ostatnio że ma ultradźwięki, nawet jest chyba opcja wypożyczenia 🙂
arlyn, masz jakieś namiary?
kotbury, najlepiej chyba kontaktować się przez instagram - karys.and.horses a jeśli chcesz numer telefonu to odezwij się na priv 🙂
O dzieki!!!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lutego 2023 14:10
Wet do tuv odsadka z okolic Kalisza/Sieradza. Ktoś godny polecenia? To kompletnie nieznane mi rejony.
Stachowiak z Gniezna jeździ w tamte okolice (na pewno Kalisz, nie wiem jak z Sieradzem) i jeszcze pani Ania Łuczka z VET LECZNICA z Brudzewa też robi TUV i z tego co wiem to w okolice Łodzi/Zduńskiej Woli/Zgierza też zdarza jej się jeździć (namiary są na pierwszej stronie).
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lutego 2023 14:22
martrix, Dzięki! Dostałam też juz na pv info o dr. Szpotańskim, że jeździ w tamte okolice.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się