Końska Rewia Mody XVII (2023)

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 marca 2023 12:38
zembria, no ja się musiałam dopasować do warunków istniejących niestety, więc za dużo nie miałam możliwości, żeby poszaleć z powierzchnią 😉 . Jak się buduje od nowa to co innego, ale to off top 😉
wątek zamknięty
Mam pytanie do ludzi co widzieli na żywo te naczółki z Schockemohle:
https://tiny.pl/w22hd
Generalnie chodzi mi o wersję orange i peach.
Na wszystkich zdjęciach peach ma taki lekko słomkowy odcień ale znalazłam jedno gdzie konkretnie leci w róż. Natomiast orange jest zawsze takie mocno pomarańczowe ale znalazłam też zdjęcie gdzie to po prostu taki bardziej miodowy naturalny kolor.
Może ktoś je widział na żywo albo ma i mógłby cyknąć fotkę.

Nie mogę patrzeć na kupiony przeze mnie Kawal i muszę kupić coś ładnego i wolałabym dobrze trafić z kolorem 😉
wątek zamknięty
Jak już o naczółkach.... zaszalałam na frak z elementami rosegold i kusi mnie ma zawody dobrać sobie do tego naczółek z różowymi/rosegold świecidełkami. Podobają mi się raczej subtelne, jak ten schocke co epk, wrzuciła (tylko patrzyłam na black/darkberry), czy ten kavalkade, ale nie wiem, czy na śląskiej pstrej głowie to nie zniknie i nie lepiej coś w tym stylu, grubszego. I czy rosegold czy różowy, bo wizualnie chyba do mnie bardziej róż mówi, ale rosegold bardziej z kompletu... 😅

Pstry łeb i nowy frak dla poglądu (ten na mnie był pożyczony, bo mój stary się skurczył w szafie 😜 ).
IMG_20221128_215639_312.jpg IMG_20221128_215639_312.jpg
Screenshot_20230312_171755_Chrome.jpg Screenshot_20230312_171755_Chrome.jpg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 marca 2023 07:11
wątek zamknięty
keirashara, nie zniknie, ja od wielu lat jeżdżę w ogłowiu full bling i jest ok. U was łeb podobny, także myślę, że będzie git :P
16507844_959681114164551_3471014170265298918_n.jpg 16507844_959681114164551_3471014170265298918_n.jpg
wątek zamknięty
Dzięki! I budyń, dzięki za fotę, faktycznie widać, choć mój ma łeb krótszy, a szerszy, ale powinno być git 😅 To teraz różowy czy rosegold? 🤔
wątek zamknięty
keirashara, ja bym brała rose gold. Będzie pasować do fraka, a to jednak "rose" więc różowy :P
wątek zamknięty
Hej, czy ktoś ma i może podzielić się opinią o czaprakach velvet glamour i desire od caball? Trochę mnie kuszą, ale nikt się nie chwali i nie wiem sama 🤔
wątek zamknięty
Ollala, - tych modeli nie miałam, ale mam od nich kilka rzeczy i jakościowo są top, fantastycznie uszyte, trwałe, materiały porządne 🙂 Nie obawiałabym się bubla.
Nique, - no też tak myślę, ale od dawna chodzi za mną ten różowy kawalkade i dark berry schockemohle... no i wiem, że taki schocke jest długi, a tych wszystkich walhausenów, hkmów itd to się boję, że full będzie bardziej cobem 😅 Ehhhh, najchętniej bym kupila wszystkie, ale kolejka wydatków sugeruje, że nie stać mnie na żaden 😂
wątek zamknięty
keirashara, hahahaha no skąd ja to znam... No to może olać ten rose gold na fraku (absolutnie pięknym!) i dopasować róż do lamówki na czapraku?

Edit: albo zamów wszystkie, przymierz i odeślij ewentualnie te niepasujące.

Edit, Edit: A Vavissa do Ciebie nie przemawia? https://viavissa.com/produkt/pink-unicorn/ Podają przynajmniej długość i w sumie to możesz zamówić taką konfigurację jaką będziesz chciała.
wątek zamknięty
Nique, - wiesz co, ja lubię widzieć gotowy produkt, personalizacji nie odeślę jak wyjdzie nie zgodna z moimi wyobrażeniami 😅 a jednak 300zł to trochę smutno byłoby wtopić... choć jak patrzę po instagramie to jest kilka fajnych, w sumie mogłabym rosegold połączyć z różem i jeszcze paski do ostróg dobrać 😍
Czapraki mam różne, biały mało kiedy można użyć dwa razy, zwykle po jednym dniu wygląda mocno fuj, szczególnie w lecie 😉
wątek zamknięty
keirashara, noooo i zestaw sztosik by był 😁 I tak dochodzimy do sytuacji, w której trzeba wydać jeszcze więcej pieniędzy, bo jeszcze paski do ostróg 🤣
wątek zamknięty
Nique, - paski i tak muszę kupić, bo moje mają ponad dyszkę na karku i już są w stanie agonalnym, ale że używam głównie na zawody to wiecznie to odkładam 😂
wątek zamknięty
keirashara, fraczek obłędny!
wątek zamknięty
Pati2012,

Jakoś totalnie mi uciekł Twój post, teraz przeglądałam co słychać i dopiero zauważyłam. Tu na revolcie nie mam nic wystawione, jakoś mam wrażenie, że nikt tu nie kupuje xD Może to błąd :p Mam Monogram Petrol, Diamond Ruffle Wine, Eskadron glitter mesh, deepberry heritage i deeptaupe jakiś. W sumie nic ciekawego, ale w pace zostały mi 3 czapraki i jak tylko coś sprzedam zaczynam polowanie 😀

I tu właśnie chciałam podpytać - jakie czapraki polecacie na lato? Mam w sumie same grubsze, typu ps, es, kentucky. Widziałam rok temu na cavaliadzie jakieś cottony w takich ładnych pastelowych kolorach (chyba był fiolet, żółty, niebieski?), ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć z czego to było
wątek zamknięty
W PSoS trwa bardzo przyjemna wyprz do 70% - czy ktoś chciałby może coś zamówić wspólnie? Bo mnie trochę w tyłek gryzie, że wysyłka wychodzi tyle co czaprak 😂
wątek zamknięty
keirashara, no i dostałabyś ignora jakby były. Ale nie ma. Więc idę paczeć co mają. 😑
wątek zamknięty
keirashara, chętnie..🙈
wątek zamknięty
Monia_lol, - to dawaj na priv co chcesz, bo planuję dziś puścić, jest już łącznie 3 chętnych osób 😉
Fokusowa, - sorry not sorry 😂
wątek zamknięty
keirashara, poszło 😁
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
dziś przy okazji pierwszego siodłania założyłam nową szmatkę, żeby chociaż ładnie się prezentować 😅 eskadron essence velvet stamp w kolorze doveblue, jak dla mnie to idealny odcień niebieskiego 😉
20230405_135201.jpg 20230405_135201.jpg
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 kwietnia 2023 11:05
Widzieliście nowe brokatowe Caballe?
Ja jestem zachwycona 😍 Zieleń i złoto, a do tego się błyszczy 😎 Inne kolory też są.
czaprak-desire.jpg czaprak-desire.jpg
wątek zamknięty
zembria, czekałam aż wrzucisz, że kupiłaś ten zielony. Jak go zobaczyłam to od razu pomyślałam, że będzie Twój. Zamówiłaś już? 😀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 kwietnia 2023 11:18
Fokusowa, Jeszcze nie, ale chyba się nie opanuję tym razem 😜 Przecież on jest jak pod moje gusta stworzony 😁
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 kwietnia 2023 11:32
zembria, ja też jak go zobaczyłam na fb to pomyślałam, że coś dla Was 😋 .

A jakie są inne kolory, bo tu jakoś tak słabuje ten wątek w tym roku 😉 .
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 kwietnia 2023 11:48
Aleks, No idealny!
Wrzucam pozostałe kolorki w takim razie 🙂 W sumie fajnie są pomyślane, bo materiał jest z brokatową nitką więc nie powinno się to spierać jak brokat.
czaprak-desire biały.jpg czaprak-desire biały.jpg
czaprak-desire czarny.jpg czaprak-desire czarny.jpg
czaprak-desire czerwony.jpg czaprak-desire czerwony.jpg
czaprak-desire granat.jpg czaprak-desire granat.jpg
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 kwietnia 2023 12:01
O! to jest nitka brokatowa, a nie brokat to sensownie bardzo. Szkoda ze kolory nie moje zupełnie, ten granat taki atramentowy kurcze 🤔 . Mam ANKY w tym kolorze, też brokat i jakoś nie mogę się przemóc by użyć. Coś nie leży mi, a nówka nie śmigana 🙄🙈 .
wątek zamknięty
Piękne są! 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.