Kącik Ujeżdżenia

Facella,

a kto mógłby poprowadzić treningi wyjazdowo - okolice Elbląga? Ktoś kto w razie potrzeby wsiądzie. I pomoże, jak ktos siedzi jak💩
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 marca 2023 18:13
Dziewierz, a tego to nie wiem
Dziewierz, Ryszard Dysarz jezdzi do Sokolnika, na miejscu jest Justyna
karolina_,
Jeździłam kiedyś z panem Dysarzem
Ale to było w innym życiu😔
Justyna nie ma czasu za bardzo
Btw do Sokolnika mam rzut beretem, ja stoję w Zastawnie😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 marca 2023 07:48
Dziewierz, Do nas od lat przyjeżdża Dorota Tyszkiewicz, ale od wiosny do jesieni, zimą nie bywa, no i tak raz w miesiącu jest na weekend/przedłużony weekend. Bardzo fajny trener, sensowna, skrupulatna i potrafi dotrzeć do człowieka. Sama też wsiada jak jest taka potrzeba. Jeździła też w tamte okolice, Milejewko, Pogrodzie, chyba też do Kadyn. Jakby co to polecam bardzo 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 marca 2023 08:47
Ja także polecam Dorotę Tyszkiewicz. Warto się skontaktować z nią, bo może jak się zbierze kilka osób to przyjedzie. Wiem, że w tamtych okolicach już dawno nie była bo nie bardzo jej się opłaca do jednej pary (Pogrodzie) odbijać z trasy, ale jak się ktoś podłączy to na pewno chętniej.
Zembria
Alex
🌷🌷🌷
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2023 21:21
Bella Rose (I. Werth) urodziła ogierka po Valdiviani.
Nevermind   Tertium non datur
16 marca 2023 11:39
Facella, Czy Bella nie zmarła jakiś czas temu? 😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 marca 2023 12:02
Nevermind, totalnie żyje i właśnie urodziła. Mylisz z Salinero.
Nevermind   Tertium non datur
16 marca 2023 16:36
Jakimś cudem połączyłam informację o jej przejściu na emeryturę ze śmiercią innego kasztanka 🙈 Dobrze wiedzieć że jednak żyje i ma się dobrze
Całą przyjemność z oglądania Omaha psuje mi komentator:
„Ooo dobry stęp, koń przekracza o 2-3 kopyta”

🙈
Iskra de Baleron, ja oglądam z angielskim komentarzem, trochę dla idiotów (jak są liczone oceny itp ale da się żyć). Bardzo szkoda Hermesa i Dinji, ciekawe co się stało, tak czy inaczej lecieć przez pół świata i nie wystartować to masakra
Całą przyjemność z oglądania Omaha psuje mi komentator:
„Ooo dobry stęp, koń przekracza o 2-3 kopyta”

🙈

Iskra de Baleron, hehehe ale co zrobisz, nawet chyba w przepisach ujeżdżenia to jest w opisie chodów.
Ehh czarna seria.
Franziskus niedysponowany 🙁

kotbury, Heh tylko że w stepie dzieje się milion rzeczy a ten Pan na każdej imprezie o przekroczonych kopytach i o obniżonym zadzie w piaffie.
Jakby nie było nic innego 😉
Iskra de Baleron, chyba mega długa podróż się im daje we znaki. Dalera też nie pokazała tak wysokiej formy jak zwykle, były błędy w GP.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2023 23:51
Cholera, a tak trzymałam kciuki za Ingrid 🙁
Facella, ona jeździ bardzo przyjemnie i też się nie boi, bo Franziskus za młodu był znany z bycia gagatkiem. Chociaż to samo można powiedzieć o potomstwie Easy Game ogólnie, przy czym Hermes miał akcje typu "dziś nie startuje" (chociaz tym razem podobno kulawy) a Dalera mało startowała do poziomu GP. Sama się od 5 lat zastanawiam czy Easy Game użyć, dzięki czemu cena stanowki się prawie podwoiła .0245627520171E+34;. Teraz pewnie zamiast w miarę taniego szpitala za 4 lata będę miała taki za miliony monet jak mnie mój produkt wyśle w kosmos.
Tu jest fajnie zebrane info:
https://eurodressage.com/2023/04/06/klimke-withdraws-franziskus-2023-world-cup-finals?fbclid=IwAR2D7GlIT5w1maq7_Nt6DyGQYxZOuxAIGWWjYZrHAdkv8_aqJvfjG4rnVFk

Franziskus już w czasie GP pokazał nieregularność.
Hermes był sobą na vet check i broił 😉
Iskra de Baleron, przeczytałam ten artykuł i to,że nie dali wizy Mołdawiance spowodowało, że nie chce mi się tego "show pieniążkowego" oglądać.
kotbury, Mołdawianka ma podwójne obywatelstwo, również rosyjskie.
Takie maja reguły i tyle.
Iskra de Baleron, i dlatego mi się nie chce. Rosja to nie tylko Putin, to też kraj innych osób, a amerykańce nie maja monopolu na poprawność polityczną.
U nas w kraju były takie chore pomysły, żeby nie posłać naszych zawodników na olimpiadę bo MKOL nie wykluczył stamtąd Rosjan.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
07 kwietnia 2023 13:22
kotbury, sporo sportów i imprez ma ban na Rosjan (z różnych powodów, nie tylko wojennych), i tak w sumie spoko że może sobie startować chociaż w Europie i nie ma kompletnego bana.

A takie sankcje no cóż, one są skonstruowane żeby godzić w ludzi a nie Putina, przecież co mu możesz zabronić, nic mu nie zrobisz. Chyba o to w nich chodzi żeby zwykli ludzie się wkurzyli na niego. Ale kto mądrzejszy (bogatszy, ustawiony) to zmieni sobie deklaracje, już może Alisa nie jest dobrym przykładem (nie znam jej biografii i koneksji) ale taka Maksakova i mąż Egor którzy nagle reprezentują Palestynę po wybuchu wojny w Ukrainie już tak. Kto może to sobie radzi i jestem ciekawa czy by ich USA wpuściło wiedząc czyim synkiem jest Egor 😉
donkeyboy, pół Rosji reprezentuje Palestynę...a pół Ukrainy od wybuchy wojny reprezntuje Israel🙂.

Całe szczęście szykuje się fair olimpiada.
kotbury, a ja uważam, że powinien być ban na zawodników reprezentujących agresorów wojennych. W FEI cały czas taki ban obowiązuje i na zawodników i na sędziów. Jeśli ktoś całkowicie oddcina się od agresji swojego kraju i - często - w nim nie mieszka, niech zmieni obywatelstwo...
_Gaga, amen. Nie da się sankcjonowac Rosji bez krzywdy ich obywatelom. Czy to fair ? Pewnie nie, ale życie fair nie jest. W Ukrainie ludzie giną co też fair nie jest.
To się nazywa odpowiedzialność zbiorowa. Czy obywatele tego kraju „chcą” czy nie… są współodpowiedzialni za to czego dopuszcza się ich władza.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
07 kwietnia 2023 18:52
A jeszcze gorzej jak ktoś jest w ogóle w przytulankach z takim systemem i być może nawet na tym korzysta, sory ale mi jakoś nie szkoda takich zawodników nic a nic.

Japonia i cokolwiek zostało z 3 Rzeszy też byli zbanowani na najbliższych igrzyskach po wojnie, pomimo że to już było w 1948 roku.
Iskra de Baleron, i tak nic nie dotrze, klapki na oczy i widzą to co w telewizji pokażą, a Łunia i Stany są złe - dobrze mi znana mentalnośc.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się