sklepy internetowe

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
09 marca 2023 19:19
Ode mnie duży + dla Animalii. Bardzo duże zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Miało być 1-3 dni i było. Do tego bardzo dobry kontakt (brakowało jednego koloru, zrobili podmiankę). Z nimi chyba nigdy nie miałam problemu. Poprzednio okazało się, że dany produkt będzie dostępny bodajże za miesiąc, a miał to być prezent urodzinowy dla Rudej i też szybko zrobili podmiankę na inny produkt.
Będzie długo 🙄

Ogromny minus dla HorseTack. Skuszona kodami od influencerów jak i samymi ich poleceniami pierwotnie zamowilam strzemiona BR (odpowiedniki Acavallo Opera) i do tego puśliska ujezdzeniowe Kawalkade Biothane. Zamowione 22.01, czas realizacji 7-21 dni roboczych. Akurat 11-12.02 miałam konsultacje i dzwoniłam do nich czy może uda się, że dotrą do tego czasu. Powiedzieli, że mają mieć niedługo dostawę i nie obiecują. Okej, nie spieszyło mi się, zreszta czas realizacji znałam. W międzyczasie domówiłam ściereczki do sprzętu i rękawice do czyszczenia z Torpola - po kontakcie ze sklepem udało się połączyć paczki. Kiedy mijał termin realizacji zamówienia zapytałam czy wiadomo co z nim i dostałam odpowiedź w piątek, że właśnie przyszła dostawa z Holandii i powinny dzisiaj wyjść. I tak minął poniedziałek, mijał wtorek a potwierdzenia wysyłki brak…Zadzwoniłam żeby się dopytać o stan rzeczy i jakież było moje zdziwienie kiedy usłyszałam, że strzemion nie ma i NIE BĘDZIE… W ramach rekompensaty mieli mi wysłać Acavallo Opera, które oryginalnie były 60zl droższe. Myśle sobie okej, nie ma problemu. Puśliska wg udzielonych mi informacji miały być gotowe. Później okazało się, że będą jednak za 2 tygodnie więc sklep zaproponował, że wyślą całą resztę teraz a puśliska jak dojdą na swój koszt. Rzeczy przyszły dopiero 1.03 i tutaj totalne rozczarowanie bo strzemiona były porysowane. Kolejne moje zdziwienie nastąpiło kiedy okazało się, że puslisk jednak nie ma i że będą najwcześniej za MIESIĄC 🙂 Cyrk na kółkach i absurd za absurdem. Strzemiona zostały zareklamowane. Dotarły po wymianie dopiero dzisiaj tj 9.03 natomiast w przypadku puslisk zarządałam zwrotu pieniędzy. Zwrot nastąpił szybko bo już na następny dzień pieniądze odzyskałam.

Morał z tej bajki taki, że wszelkie influencerskie współprace i zachwalanki należy weryfikować. Państwo pracujący w sklepie mocno rozbiezni: Pan mówi we wtorek, że w piątek będę mieć strzemiona a Pani, że do piątku będą dopiero u nich 😅 Za to Pan chyba dawno ocen na Google nie czytał bo wielokrotnie pada tam problem terminu realizacji zamówień a przez telefon twierdzi, że „kiedyś tak było ale to dawno”. Podsumowując odradzam jeśli komuś zależy na konkretnym produkcie i żeby go otrzymać w miarę szybko. Nie mówiąc o tym, że personel odbierając telefony nie jest w stanie wydukać „Dzień dobry sklep jeździecki X” tylko trzeba się domyślać gdzie się dodzwoniłeś bo odbierają zawsze zwykłym halo 😅

Dostałam rekompensatę w postaci bonu na -20% co jest troche śmieszne bo myśle, że oczywistym jest, że w życiu już zakupów tam nie zrobię 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 marca 2023 07:52
Miałam od nich zamawiać popręgi neoprenowe HKM, bo jako jedyni oferują pełną rozmiarówkę, ale po opiniach zrezygnowałam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 marca 2023 07:56
Rolia, Twoja opinia jest już którąś z kolei. Jak coś maja na stanie, to spoko, wysyłka jest szybko i nie ma problemów, ale schody się zaczynają kiedy cos jest na zamówienie. Zawsze są cyrki z tym. Ja nie zamawiam od nich nic czego fizycznie nie mają u siebie. Szkoda, bo sklep ma ceny spoko i bardzo bogaty asortyment, ale może właśnie to bogactwo jest przyczyna, że nie ogarniają 🤷
zembria,
No właśnie zauważyłam aczkolwiek zamawiam z różnych sklepów jeździeckich od około 12 lat, były również rzeczy na zamówienie i nigdy nie miałam sytuacji żeby po 1,5 miesiąca czekania (czyli czasie dwa razy dłuższym niż deklarowany) usłyszeć, że się na zamówienie nie doczekam… Obsługa klienta pozostawia bardzo wiele do życzenia niestety :/
Plus dla happy horses
Minus dla Sklep Galop. Na zamówienie czekałam kilka tygodni, mimo że wg informacji na stronie zamówionych produktów było dużo na stanie i wysyłka w 2-4 dni. Wysłano je dopiero gdy napisałam maila, pozostawionego zresztą bez odpowiedzi.
To ja napisze mocno zbiorczo:

+ dla Tackshopu za super miłą obsługę, ściągnięcie towaru na zamówienie, miłe kartki i smaczki dla konia w paczce. Błyskawiczna wysyłka.

+ dla Bergo, szybka wysyłka, jak robiłam składakowe ogłowie to sprawdzali czy paski będą do siebie pasować grubością itp. Co prawda nie rozumiem dlaczego niektóre produkty mają wysyłkę za 9.99, a niektóre za 19.99 i brakuje mi opcji paczkomatu, ale no jakoś to przeżyje.

+ dla Animalia, super opcja z ich kurierem, a odbior osobisty tez bezproblemowy. Szkoda, że nie mają zbyt często promocji na koński asortyment, ale i tak często ich wybieram ze względu na brak/niski koszt dostawy.

+ dla GNL za super promocje na zimowe oficerki HKM Arctic Country, które kocham! Dostawa dużo szybsza niż przewidywana przy zamówieniu.

+ dla Hippovetu za fajne promocje, gratisy, dosyć szybką dostawę.

+ dla Pasi-Konik, wszystko zawsze w porządku.

+ dla Horse Trade na Allegro, szybko i sprawnie.

+ dla Polfrez na Allegro - do Cabi glue zawsze dodawany pędzelek, szybka wysyłka i ceny odrobine niższe niż gdzie indziej.

Plus dla Equishopu, jak zwykle blyslawiczna wysyłka, informacje na każdym etapie i bardzo przyjemną dla portfela promocję 😁
Również daję minus dla happy horses. Kolejne zamówienie pomylone, dotarło z ogromnym opóźnieniem, po wielokrotnych nieudanych próbach kontaktu. Mimo znacznych rabatów, nie odważę się tam kupić niczego więcej.

Skuszona potężnymi rabatami złożyłam dwa zamówienia i muszę przyznać, że tym razem poszło dużo sprawniej.
Tak więc + dla happy horses 🙂
Plus dla Horse and Pony, dostarczyli mi pierwszego mattesa 😍 sprawnego na miłej promocji.
Kolejny plus dla happy-horses.pl
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 marca 2023 11:06
Dajecie nadzieję z tym Happy-horses! Zrobiłam tam potężne zapasy paszy i mam nadzieję na w miarę sprawną realizację tego zamówienia.
zembria, już 3 razy zamawiałam, raz było lekkie opóźnienie z winy magazynu. Tak to sklep ma mega plus za promocje, szybki odzew, nawet w niedzielę 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 marca 2023 12:24
zembria, ja też tam zamawiałam wielokrotnie zwłaszcza w okresie kiedy mieli darmową wysyłkę pasz i raz się zdarzyło, że trwało to trochę dłużej niż zakładałam, ale też wiedząc ze czasy realizacji zabezpieczają sobie do 10 dni roboczych to też jakoś szczególnie nie miałam z tym problemu.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 marca 2023 12:59
Aleks, ja też od nich parę razy brałam, ale czytałam tu też kilka niepochlebnych opinii.
Ja się skusiłam na promocję spooks, mam nadzieję że nie będę mieć problemów… bo to na prezent 😓
Iskra de Baleron, napisz do nich jak sprawa wygląda, najszybciej odpowiadają na instagramie, ale na e-mail też dość żwawo odpisują
Również plus dla Horse And Pony, ekspres wysyłka!
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
22 marca 2023 10:34
dzikadermi, z tym odpisywaniem to różnie… pisałam w poniedziałek rano, nadal czekam na odpowiedz.
JustKaro, to może miałam szczęście😊
Serdecznie nie polecam Galeria Jeździecka Parada - sprzedają na olx i allegro. Skontaktowałam się w sprawie zakupu derki z pytaniem czy jest opcja wystawienia na allegro, albo jak w ogóle kupić, bo była wystawiona na olx bez opcji wysyłki. Pani miło odpisała, że jak najbardziej wystawi na allegro.
Po kilku godzinach odpisała, że bardzo przeprasza, ale jednak nie może znaleźć tej derki i może mi zaproponować inny model, tańszy. Zgodziłam się. Pani wysłała link to wystawionej derki na allegro (lokalnie, chociaż inne rzeczy miała wystawione na zwykłym allegro).
Okazało się, że w ogłoszeniu nie ma zdjęć więc poprosiłam o ich przesłanie(bo nie kupię kota w worku, a są to rzeczy outletowe, a nie nowe więc mogą mieć uszkodzenia itp.). Pytałam też czy to na pewno ten sam rozmiar, bo Pani miała taką derkę wystawioną, ale o rozmiar mniejszą więc bałam się że może mi próbować wcisnąć tą mniejszą.
Na moje pytanie czy Pani prześle zdjęcia przyszła odpowiedź (bardzo miła...) "NIE". Zapytałam dlaczego nie i o co chodzi, to Pani odpisała "Już sprzedana"...

No sorry, ale dla mnie to karygodna jakość obsługi klienta. Podejrzewam, że baba myślała, że wciśnie mi tą mniejszą derkę, a jak poprosiłam o zdjęcia to się nagle okazało, że przez noc się derka sprzedała...

Tak więc nie polecam i przestrzegam, bo można stracić czas na rozmowę o rzeczach, których nie ma, albo jeszcze zostać oszukanym na rozmiarze...
Sorry za post pod postem, ale czy beckers wysyłkowo jeszcze działa? Ktoś coś zamawiał ostatnio? Mają coś co mnie interesuje, ale nie odpowiadają na maile.
Mega plus dla Horze
Nie dość, że super promki to zamówienie złożone w czwartek wieczorem dotarło do mnie we wtorek rano 😀
Mega duzy plus dla Pegaza oraz Dlakoni.
Ekspresowe wysyłki i zamówienie bez żadnych wpadek.
Moon   #kulistyzajebisty
25 marca 2023 07:37
Plus dla horse-trade, jak zwykle szybko i bezproblemowo 💗
JustKaro, odpowiedzieli Ci z Happy Horses? Pisałam na IG, przez formularz na stronie i maila, zero odzewu.
Altiria, kurcze to jestem zaskoczona bo mi na ig odpisują błyskawicznie, nawet jeśli chodzi o zmianę w zamówieniu, czy, że chcę kupić coś w cenie promocyjnej
dzikadermi, jak pytałam o rabat na IG to odpowiedź była od razu, ale pytania o opóźnione zamówienia widocznie wpadają w próżnię. 🙃
Altiria, Ja aktualnie jestem na etapie wymiany błędnie zrealizowanego zamówienia, i nie mogę narzekać na kontakt. Via mail, bo inaczej nie próbowałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się