Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Pikeur golfy na misiu, polarze - też wam się tak mechacą? Rozczarowałam się jakością po dwóch założeniach. Model Abby
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 marca 2023 14:11
keirashara, A ten widziałaś:
https://www.djangozd.pl/horze-pasek-rose-gold-czarny Ma te ćwieki na szlufkach, ale moim zdaniem taki raczej stonowany jest.
zembria, - właśnie te ćwieki mi przeszkadzają, będzie już choinka z frakiem 😅
Dodatkowo ekoskóra, a ja ze względu na przekonania nie kupuję produktów z tego szajsu (zwykle po dość krótkim czasie to się utlenia, pęka i nadaje się wyłącznie do śmieci).
Pikeur golfy na misiu, polarze - też wam się tak mechacą? Rozczarowałam się jakością po dwóch założeniach. Model Abby
Poncioch, ani jeden (mam 3)
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 marca 2023 07:33
keirashara, Szlufki zawsze można zmienić, ale fakt, że nie zauważyłam, że to ekoskóra jest, a to trwałością nie grzeszy.
adriena, A ciepłe one są? Mam tylko taki z cienkiej bawełny, nie widziałam wcześniej tych ocieplanych.
adriena, czyli mam jakąś felerną sztukę. Dzięki za odp. 🙂
zembria, -
Dodatkowo ekoskóra, a ja ze względu na przekonania nie kupuję produktów z tego szajsu (zwykle po dość krótkim czasie to się utlenia, pęka i nadaje się wyłącznie do śmieci).

keirashara, ja się podzielę moją przygodą z ekoskórą, gdy wracając ze Spogi latem w upały, wsiadłam do rozgrzanego pięknego auta z prawdziwą skóra na siedzeniach.... i moja spódnica "została" na tychże przylepiona niejako...
W życiu się takiego wstydu nie najadłam.
Nigdy więcej ciuchów z plastyku.
Zembria dla mnie to są golfy must have w szafie jeździeckiej. Uwielbiam je, ciepłe, milusie, wygodne.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 marca 2023 08:09
adriena, Namówiłaś 😜
Ja polecam Ankowe Golfy. Cienkie, fajna tkanina, bez zamków itp.
adriena, Namówiłaś 😜
zembria, przepraszam 🙃😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 marca 2023 10:41
adriena, Nie przepraszaj! Ja akurat potrzebuję wymienić kilka warstw spodnich, to te się powinny akurat nadawać. Zamówiłam 2 kolory, tylko czas oczekiwania długi, ale zima się kończy, to nie szkodzi.
A jak wypada rozmiarówka tych golfów Pikeura?
Fokusowa jeśli nosisz 36/38 to bierz 38
adriena, dziękuje!
Poncioch,mój golf też się mechaci. Są dobrej jakości, wygodne, ale oczekiwałam więcej. Zdecydowanie lepszej jakości jest golf/bluza Covalliero. Mam też z jakiejś dawnej kolekcji Pikeura bawełnianego, z ciut grubszej bawełny- jest dużo fajniejszy niż Abby. Ostatnio kupiłam welurowy golf/longsleeve z 4f - polecam, wygodny, zero mechacenia.
Co do golfów idealnych jeździecko to ja polecam niejeździeckie z Gatty.
Są z mikrofibry, są przyjemne, są mega trwałe. Nic mi się nie mechaci, nic nie drze. Są wystarczająco długie, że nie wyłażą z bryczesów.
Minusy- mały wybór kolorów. Ale za to klasyczne kolorki są.
Do nabycia na allegro prawie zawsze dostępne i mega fajne ceny.
kotbury, tylko mikrofibra to plastik, a te Pikeurowe są z bawełny.
Pikeur Abby to wg mnie sam poliester, przynajmniej w dotyku 🤣
Poncioch, bo to jest sam poliester 😀 Na każdej stronie - Materiał: 90% POLIESTER, 10% ELASTAN
kotbury, tylko mikrofibra to plastik, a te Pikeurowe są z bawełny.
Fokusowa, oooo... to się im przyjrzę.

Ostatnio odkrywam na nowo wełnę i bawełnę właśnie.
Fajne golfy ma Intimissimi. Co prawda wycofali te z modalu (modal niby też "plastik", a nosi się rewelacyjnie, mam ich modal po 5/6 lat i nic się z nimi nie dzieje, nie odżałuję wycofania ich nigdy), ale mają np. wełnę z jedwabiem.
Bawełniane Piekury to model Sina, mam i polecam, tylko rozmiarówka co sezon inna, jak to Pikeur 😉
Z nie jeździeckich lubię jeszcze Medicine, też bawełniane.
Kiedyś super golfy robiła firma Girls Power, ale się zmyli z rynku. Szkoda, jak ktoś zacznie robić takie fajne, nieprześwitujące golfy w ludzkiej cenie to biorę z pięć od razu. Kocham golfy 😅
Wełna jest super. Bawełniana podkoszulka, na to cienki wełniany sweter i ciepło utrzymane, pot odprowadzony, a nie ukiszony jak w poliestrze.
Pati2012, teraz dopiero zauważyłam Twój post. Taki zwykły bawełniany to ja nie chcę, a takie oni chyba mają?
Poncioch, macbeth, mówię o innych modelach ze składem 95% bawełna 5% elastan itp.

keirashara modal to nie plastik 😊
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 kwietnia 2023 14:23
Perlica, kotbury, Poncioch, bo są różne modele golfów Pikeura, z różnym składem 😉
Golf Sina - z bawełny z dodatkiem elastanu
Samm - 94% bawełna, 6% elastan
Pikeru Abby, czyli ten z polarem 90% POLIESTER, 10% ELASTAN
Ja mam Pikeur Sina chyba z 7 i wszystkie wielbię 😀 Ale ja w nich chodzę na co dzień, a nie do stajni.
Dziewczyny ale Pikeur Sina nie wygląda jak taki zwykły golf całkiem?
Tzn na foto tak wygląda.
Perlica, No golf jak golf 😀
Perlica, Sina to zwykły, bawełniany golf. Potwierdzam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się