Książka skarg i wniosków

kotbury, my nie jesteśmy tutaj żandarmami, policją, prokuratorem, sędzią (wstaw dowolne od pilnowania porządku publicznego). My możemy tylko sprzątać forum i pilnować właściwego toru dyskusji. Ban na forum da tyle, że dana osoba nie będzie wypowiadać się na forum... a co dalej to już jakby nie jest nasz "interes". Tzn. ja tutaj nie jestem w stanie nic więcej zrobić, do niczego nakłonić, zmusić czy wyegzekwować. Bo my przy obecnych warunkach nawet nie mamy dostępu do danych tej osoby (fakt, imię i nazwisko są znane skądś, ale gdyby nie były, to), nawet nie wiemy, jak ktoś się nazywa, jaki ma mail, jakie ma IP itd. Nie mamy podglądu do takich danych - nie wiem, może admini strony/forum je mają. Ale ja tu jestem tak naprawdę takim samym pionkiem jak cała reszta z paroma dodatkowymi możliwościami: kasowania/moderowania postów i ewentualnym dawaniem ostrzeżeń i banów.
Więc niestety, jeśli ktoś chce żeby tę sprawę popchnąć gdzieś dalej, to musi działać sam. Ja osobiście nie widzę tu nic, co miałabym zgłaszać do jakichkolwiek organów ścigania. Dziecinne przepychanki na forum, pyskówki i przerzucanie się wzajemnie jakimiś "zabyłymi" historiami sprzed miesięcy/lat to nie są sprawy do wyjaśniania przez moderację.
Historie, które były do nas zgłaszane nie dotyczyły forum - co miałabym w tym zakresie zrobić? Forum jest tylko forum, a życie życiem.
Część osób z tego co wiem, która skomunikowała się wcześniej chyba wkroczyła na tą ścieżkę.
Ja nie wkroczę - bo mam w dupie. I nie będę swojego czasu tracić po komendach. Za to obśmieję. I tyle.
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: dublowanie konta
O raju co tu się wydarzyło?😱


Za dublowanie konta to był chyba ban jak pamiętam.
Ja dopiero tutaj trafiłam i żałuję że wczesniej nie zdążyłam, idealne na popcorn i colę 😀
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
05 kwietnia 2023 19:21
Jako, że ten wątek to "Książka skarg i wniosków" to skarżę się iż mimo mojego zgłoszenia pozostawiono post użytkownika kotbury z poprzedniej strony zawierający nieprawdziwe informacje na mój temat oraz godzący w moje dobra osobiste oraz wnioskuję o jego usunięcie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 kwietnia 2023 08:46
Da się coś zrobić z tymi ogłoszeniami "chemicznymi"? Widać że jakiś bot to wrzuca, pełno się tego zrobiło, zapychają strony.
Możesz doprecyzować? Bo ja nie w temacie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 kwietnia 2023 09:06
Tych ogłoszeń jest pełno, tu przykład:
https://ogloszenia.re-volta.pl/profil/121588/
https://ogloszenia.re-volta.pl/profil/121585/
To nie jest jeden użytkownik tylko pełno tego, w każdym dziale.
Aaaa... to trzeba zgłaszać do moderacji (chyba administratora strony). Bo my tylko mamy uprawnienia do moderowania forum.
Wysłałam zgłoszenia, ale jak widzisz, to też zgłaszaj, bo my do ogłoszeń nie mamy żadnych uprawnień, żeby je sprzątać.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 kwietnia 2023 09:20
martrix, A, oki, myślałam że to też tu wam podlega.
zembria, no właśnie nie. Ogłoszenia są odrębnym bytem 😉
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
19 kwietnia 2023 11:33
Po raz kolejny wnoszę o usunięcie krzywdzącego wpisu z poprzedniej strony. Nie pozwolono mi się bronić, ale wpis został. Uważam, że to nie tylko mocno nie fair, ale także nie do końca legalne - https://www.naruszeniedobrosobistych.info/odpowiedzialnosc-administratora-strony-internetowej/
Post został usunięty przez autora
Wnioskuję o przycisk „zobacz ogłoszenia użytkownika” gdy wchodzi się w profil na forum lub o możliwość szukania po wystawiających w searchu ogłoszeniowym. Niektórzy często wystawiają fajne rzeczy a po nicku się nie da wyszukać w ogłoszeniach
Zuzu., też mi tego brakuje
Bardzo dziękuję pradawnym bogom re-volty za wysłuchanie moich żali 🌹
Może jednak dałoby się jakoś wprowadzić opcje ignora?
No serio by się przydała..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się