Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Są gdzieś wyprzedaże derkowe? Potrzebuję wymienić przejściówki (0 i 50g), bo trochu się im umiera 🙈 Czy to jeszcze za szybko lub za późno?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 marca 2023 08:56
keirashara, salon koński świat? albo Bergo?
sama czegoś szukam i chyba szukam świętego graala :p w zeszłym roku upolowałam horze plandekę na polarze za jakieś 250zł. Teraz to chyba poniżej 300 ciązko :/
keirashara, polowałabym na wyprzedaże w PE... zawsze jakieś są - nawet pojedyncze sztuki poprzeceniane o 50%...
_Gaga, - PE w promce dalej wyjdzie jak przeciętna bez, a ja nie potrzebuję pancernych 😅 Mam szanującego ubranka konia, nie stoi wolnowybiegowo tylko jakieś 6h, nawet w tym paskudnie deszczowym roku nie przemokła mu żadna, nawet jakieś leciwe villa horse czy hkm, także nie widzę sensu zakupu drogiej derki dla zasady. Brudzą się tak samo, z jego trybem hipcia wolę dwie tańsze 😉
Pati2012, - no właśnie liczyłam na jakieś promki posezonowe, a są głównie na grubsze 😒 Zerówka chyba najlepiej w decathlonie wypada.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 marca 2023 12:03
keirashara, Ja mam z Yorka 50g, taką szarą i są świetne te derki! Mam dla obu chłopaków, ktoś tu w wątku też je chwalił. Są lekkie, wygodne dla koni i dają rade na deszczu nawet. Od zawsze bardzo polecam 50g z Weatherbeeta, takie niebieskie z kapturem, ale to już grubsza kwota i myślę, że nie potrzebujesz takiego pancernika jeśli koń mieszka w stajni.
edit. linki podrzucam
[[a]]https://www.horze.pl/zmienna-pogoda%3F-ciesz-sie-na-nia-z-nowym-stylem/weatherbeeta-comfitec-essential-combo-neck-lite-plus/324954.html?color=DB/SI/RE[[a]]
https://www.sklepgalop.pl/pl/p/Derka-przeciwdeszczowa-Rain-Star-50g-YORK/8145
zembria, - dzięki! Zaraz dostanę kopa za offtop, ale jak one w klacie? Dopnę szerokiego konia?
Wheatherbeeta znam i bardzo lubię, ale na niego to trochę jest przerost formy nad treścią właśnie. Te +/- 6h które jest na dworze to spokojnie wytrzymują tańsze derki, a przy miłości do taplania w błocie dość często lądują w praniu 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 marca 2023 13:12
keirashara, Ja mam raczej drobne konie i zapinam najciaśniej jak się da. Jest spory zapas, a pamiętam że dziewczyna która je też tu polecała, na forum, ma konia półgrubcia i też pasowała.
zembria, - czad, dzięki 🌷 Zmieszczę się z dwoma dereczkqmi w 500zł nawet nie januszując po promocjach, lubię to 😎
Jak wychodzi ten York? Nie ma 165 i zastanawiam się czy upakuję mojego w 155 (klata).
keirashara w Yorku dopniesz szerokiego, najlepsze derki dla mojego, leżą zdecydowanie najlepiej.
zembria chyba o mnie piszesz 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 marca 2023 14:15
Rudzielc_23, Tak! 😀 Nicka zapomniałam 🌷
Witam, chce kupic oficerki ego7 model Orion, czy zna ktoś może jakieś kody do sklepu bergo lub febro?
Kiko22, Bergo ma teraz -15% na kod pisanka
xxagaxx, Dziękuje 😇 ale niestety nie łapie oficerek 🙁
Kiko22, tumisia -15% wchodzi na te oficerki
Fokusowa, to do Bergo? Bo tez mi nie wchodzi ;/
Kiko22, a zalogowana jesteś?
Fokusowa, tak tak
Kiko22, hmmm, na Aries mi wchodziło, ale faktycznie już nie wchodzi. Napisałam Ci pv.
Czy jakiś kod do True Rider? Ktoś coś?
Happy-horses.pl obniżyło koszty wysyłki.
-20% na wszystkie nieprzecenione produkty!
KOD "WIELKANOC" ważny do 10.04.2023!
http://horss.pl
PROMOCJA.jpg PROMOCJA.jpg
Ma ktoś może kod na Winderen? 🙂
mrowka004, priv😉
W Pegazie -10% z kodem EAS10TER
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 kwietnia 2023 09:42
a Happy Horses nie szykuje jakichś zniżek albo ktoś ma jakiś kod? 🙈
malinowaa, aktualnie kod kabanos daje chyba -30% zamiast -15% i wczoraj coś mieli na story, ze właścicielka ma urodziny wiec może coś na te jej urodziny dadzą ciekawego znowu 🙈
malinowaa, kod banderas do 07.04
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 kwietnia 2023 10:27
A mi nie wchodzi ani "kabanos" ani "banderas" 🤔
zembria, a jesteś zalogowana do sklepu? Mi normalnie wszedł przed chwila. Może wpisz z dużej litery ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się