Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Chciałabym się pochwalić, że upolowałam koszulę Samshielda w promce (cebula is strong), no i chyba oficjalnie zostanę fanką ich ciuchów. Jak to leży! Miejsce na rękę, cyek, taliowanie, nic się nie ciągnie, no druga skóra 😍 Drogie to jak diabli, ale czuć za co się płaci.
dawaj linka!!!
Proszę: klik

Wzięłam różową M i rozmiar wypada standardowo 🙂 Kolor na żywo wpada lekko w fiolet, więc nie ma efektu prosiaczka. Frak, też od nich mam 40-stkę i tak samo - można w cycki (ja mam niby ledwie 75C, ale bardzo sterczące, nie da się ich spłaszczyć i do tego szerokie ramiona, więc mi się często ciuchy ciągną, rozchodzą itd). Pod guzikami ma zameczek, żeby na guzikach się nie ciągnął (proste acz genialne). Są też inne modele, ale trochę już resztki. Generalnie jestem na prawdę zachwycona krojeniem tych ciuchów.
keirashara, kurdę... aż żałuję, że nie startuję i nie mam potrzeby takiej fajnej koszuli.
keirashara, wygląda super, szkod ze juz nie ma Mek.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 kwietnia 2023 08:54
Wracam z recenzją półgolfów Pikeur Abby. Bardzo fajny, przyjemny w dotyku materiał mają. Ten golfik to taka bardziej luźna stójka jest więc jeśli ktoś nie lubi ciasnych golfów, opiętych na szyi to spokojnie może te brać. No i rozmiarowka duża, jak to w Pikeurze, ale tak o pół rozmiaru więc nie najgorzej.
Potrzebuję kurtkę przeciwdeszczową, taką typową "plandekę" bez ocieplenia, najlepiej za tyłek.
Macie do polecenia coś z Decathlonu, albo innych tańszych firm ?
uszatkowa   Insta: kingaielif
20 kwietnia 2023 18:01
Mam tą co uszatkowa, i też polecam 🙂
Wygląda przyzwoicie, dzięki dziewczyny 😀
wabankowa,
Również mam i bardzo polecam 😀
Kochane pogoda taka nie wiadomoi jaka - przeprosiłam się z moją koszulą jeździecką z PS...
i ... chce więcej.
PS już mam. Ale bym chciała może innych marek... i nie znajduję online.
Tylko konkursowe widzę. Jak ktoś podrzuci linki to bym była wdzięczna.
Koszule (czyli kołnierzyk i mankiet) nie koszulki czy koszulki funkcyjne.
Dziekuję.
kotbury, ale chcesz koszule taka klasyczna z kołnierzykiem mankietem, 100% bawełna do jazdy codziennej? Czy forma klasycznej koszuli ale jakiś techniczny materiał?
Kuniaa, wolałabym z jakiegoś innego materiału, w sumie to nie mam preferencji.
Te "końskie" bawełniane są inaczek skrojone i inaczej lezą (lepiej do jazdy), niż "zwykła" koszula.
Przede wszystkim damskie, po zwezeniu w talii nie są tak szerokie dołem.

Ja mam właśnie PS of sweden i jest przeboska. Elastyczna idealnie, skrojona idealnie, nie wyłazi z bryczesów, nie roluje się, uszyta na "rękę do przodu" - więc jak się podnosi ręce/oddaje wodze to nie wyłazi.
No i szukam innych (wzorów) tego typu.
Szukam przewiewnych rękawiczek? Mam skorzane, ale pocą mi się łapki � Czy te z siateczka rękawiczki dają radę ?
Naciau, - w lecie pocą się we wszystkich, cudów nie ma, ale syntetyczne łatwiej wyprać 😉 Mi się dobrze jeździ w uvexach z siateczką, wrzucanie do pralki znoszą bez szwanku.
Szukam przewiewnych rękawiczek? Mam skorzane, ale pocą mi się łapki � Czy te z siateczka rękawiczki dają radę ?
Naciau, uvexx sumair.
Tylko one do jazdy, nie do czyszczenia kopyt czy prac stajennych.
Mega czucie wodzy w nich mam... więc zimą też je tyram i przedkładam ich "wygodność", ponad "niezmarzność" rąk. W zasadzie zimą wolałam ubrać na nie zwykłe drugie niezimowe i to mi się bardziej sprawdzało niż jazda w zimówkach.

Moje mają właśnie dwa lata i nadal są całe. Ale ja jeżdżę tylko jednego konia raz dziennie.
kotbury, a jak one rozmiarowo? Ja mam roeckle 7,5 ale mam 2 pary Uvexów, są 7,5 i mogłyby być większe, są mocno opięte.
xxagaxx, to kup 8ki, jak tak ci wypada.
Rozmiarówka jest co 0,5 rozmiaru, więc serio prawie na każdego do radę.
Moja rada - nie kupować mocno opiętych. To korci bo one sa mega elastyczne ale przy za mocno opiętych ta siateczka ma niestety krótszą żywotność.
Ja mam naprawdę rękę średniego rozmiaru i mi z tych konkretnych wypadają 8,5.
Ups, a ja kupuje na wcisk, bo się trochę rozciągają i mnie potem szlak trafia od luźnych 😂 jak na razie bez szkody dla rękawiczek. Fakt, ja mam bardzo małe dłonie, na tyle, że przy zimowych rękawiczkach mi się mały palec na wodzy nie domyka, więc też pewnie czuję to inaczej 🙈
Imo warto mierzyć, bo jak dla mnie uwexy są owszem węższe, ale mają dłuższe palce w porównaniu do roeckli, więc inaczej się układają (dla mnie plus, lepiej leżą, nawet pazury mi się mieszczą i nie przeszkadzają, nie rwą mi się na czubkach palców od nich).
Naciau, Roeckl Laila / summer czy inne z tej serii, czyli siatka na wierzchu i grip od spodu. Jeżdżę w nich od lat i nawet w upały jest spoko. Minus: wysoka cena (zawsze szukam promek) i słaba wytrzymałość. Ale i tak je szczerze kocham 🙂
kotbury, naprawdę fajnie te uvexy. I rozmiar 8 pasuje idealnie. 7.5 by były zdecydowanie za małe.
Dziękuje dziewczyny😃 Jeszcze jedno pytanko, 7 z roeckl to będzie S ?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 14:07
Poszukuję kamizelki, czarnej, jednokolorowej, niezbyt grubej, najchętniej lekkie wypełnienie tylko z przodu i z tyłu, a boki bez wypełnienia, dopasowanej, bez kaptura. Nie za miliony piniędzy. Widział ktoś takiego Grala?
https://www.pegazshop.pl/bezrekawnik-hkm-basel-style-antracytowy-67318.html coś takiego?
Zdjęcia słabe, ale jak popatrzysz na ten model w innych kolorach, to widać, że ma elastyczne boki 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 maja 2023 08:07
Poncioch, dzięki! Cos takiego mi właśnie potrzebne, może wolałabym jeszcze cieńszą, ale ta jak najbardziej się nada. Cena też przyjemna 🙂 Napisałam do nich, czy da rade jeszcze rozmiar ściągnąć.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 maja 2023 19:39
Dziewczyny polećcie jakieś okulary przeciwsłoneczne. Takie w sumie nie wiem, żeby nie tylko go kasku można było założyć.
zembria, gydby nie ten kaptur to powiedziałabym Silwear, https://sklep.bergo.pl/silwear-classic-kamizelka-damska-ocieplana-24h-47236
Jest świetna, a z kodem hania15 kupisz taniej
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 czerwca 2023 07:52
Figarusowa, Ta już taka gruba, duża, no i kaptur. Ja potrzebuję takiej cienkiej, na teraz. Ciepłych mam sporo, a moja biegowa z Deca, taka właśnie fajna cienka i dopasowana, ale jednak ocieplała nieco, umarła niedawno. A Decathlon już mojego rozmiaru nie produkuje 🤐
zembria, a może coś z b/vertigo.
Ja mniej więcej tego typu co mówisz mam z Steeds, Horseware i z b/vertigo. Wszystko w sumie w lumpie upolowane😊
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się