Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

BUCK, sorki za offtop. Najlepiej przymierzyć rękawiczki stacjonarnie i później kupić przez internet. wg. podlinkowanej przez Gaga rozmiarówki wychodził mi rozm. 7,5 na szczęście zanim kliknęlam Roeckl Milano w promocyjnej cenie podjechałam do stacjonarnego przymierzyć, całe szczęście bo bym odsyłała. 7,5 okazało się za małe, większe rozmiary i inne modele okazały się za ciasne w palcach...mam palce jak parówki, no cóż ... W sklepie oprócz tego,że po prostu założyłam te rękawiczki na ręce mogłam sobie potrzymać wodze i bacik jak bym na koniu siedziała, wtedy wyszło, że niestety Roeckle nie są dla mnie 🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 kwietnia 2023 09:12
_Gaga, a jak tam coś wyszukać? Trzeba pisać i pytać co jest na stanie, czy są gdzies ogłoszenia tej osoby normalne? O te rękawiczki pytam.
W halowy-horses od 100 zł darmowa wysyłka na kod jajeczko 🙈
Czy jest jakiś kod do GNL, który łączy się z wielkanocną promocją (-15%)?
Ozłocę
Dziewierz, już się nie łączą :/ jeszcze 3dni temu działało, bo wchodził kod olszakonie... Ale już nic z tego 🙁
zembria, pisać i pytać. Gość kontaktowy, konkretny i uczciwy.
W vetfactory.pl dobre promocje na Naf Superflex
Przepraszam trochę za offtop, kojarzycie czy może ktoś robi zamówienia grupowe z PS of Sweden ? Mają fajne promocje, ale cena wysyłki 29E plus niby cło mnie przeraża ..
pszczolka90, wysyłka 19 euro i nie ma żadnego cła...
Dorwę gdzieś teraz Chevinal jakoś taniej? 🙃
Czy Horseway miewa jakieś promocje lub kody?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 kwietnia 2023 19:25
Sivrite, regularnie mają promki, w święta nawet jakaś wielkanocna była.
Bjooork, Kurde, zajrzałam centralnie w niedzielę wielkanocną i nic nie widziałam. Dobra, poczekam w takim razie.
bjooork, no to co chcę kupić od pół roku jeszcze ani razu przecenione nie było.
_Gaga, To i tak przy zamówieniu jednych bryczesów za 30E , wysyłka 19 E to średnio opłacalny interes 😀 Nic pozostaje mi poszukać po grupach, może akurat. Dziękuję 🙂
pszczolka90, robiliśmy w zeszłym tygodniu grupowe zamówienie z PSoS ( wątek końska rewia mody). Wysyłka wyszła darmo.
Może w najbliższym czasie znów się uda😉
Monia_lol, ochh nieee 🙁
Hej macie jakiś nowy kod rabatowy do bergo może?😀
Post został usunięty przez autora
Hej, kojarzy ktoś z Was kod do sklepu Equinell? 🙂
pszczolka90, idź do wątku szmatoholiczego. Dziewczyny tam robią zamówienie.
na horsetack.pl promka -20% z kodem "EASTER23" jeszcze do 16.04 😉 nie dotyczy Pikeura i czegoś tam jeszcze😋
SparkHope, ambasadorek: hania15, zh15, loco15, kamijami15, tumisia
Jest jakiś kod do oficjalnego sklepu nuby?
Lub gdzie wychodzi najtaniej ta firma?
Jest jakiś kod do GNL na -15%?
Perlica, szewcwbutach od forumowej Infantil
ale tylko na 10%, nie na 15 🤐
A może jakiś kod do horsetown? oni chyba mają te ambasadorskie
kitty, navy10
infantil, bardzo dziękuję!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się