Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

uszatkowa   Insta: kingaielif
10 kwietnia 2023 13:19
Oczywiście, ona po prostu tak ma że znaczy, okaz zdrowia. I nie przeszkadza nam to w tym żeby użytkować ją dalej.
marchewkowa, a ja głupia myślałam że mój kulawy koń jest niesprzedawalny i skazany na przedwczesną emeryturę, a tu proszę jakie njusy 😆
Aninna, człowiek się uczy całe życie 😆
Jesteście niesprawiedliwe. Jest napisane, że znaczy i dlatego służy jedynie do oprowadzanek i hipoterapii. I do tego zazrebiona. Ogólnie widać, że to rozsądne ogłoszenie.
https://ogloszenia.re-volta.pl/traken-do-naturalsa/o/513818/
Koń potrzebuje 3h pracy dziennie 😀 i tylko do naturalsa
kare_szczescie, traken i do "naturalsa" to dużo wyjaśnia. One zwykle potrzebują dużo cierpliwości i tak samo dużo konsekwencji, inaczej szybciutko robią się trudne - bo są bystre. O ile robić od początku mogę, to nawet moje preferowane prywatne konie do jazdy dla siebie, o tyle odrabiać nigdy więcej bym nie chciała i nie zamierzam. Powodzenia temu kto to kupi - i tego konia trzeba raczej umysłowo zająć, nie zmęczyć 3h, bo i tak wie kiedy jeździec na chwilę odwróci uwagę i to wykorzysta. O ile ile nie ma problemów zdrowotnych, które powodują że nie przyjmuje jeźdźca.
Koń nie do zamęczenia, ale uspokaja się po 2h xDD
Mój pół traken jak miał wrzody albo plecy obolałe to też nie przyjmował jeźdźca 🤡
budyń, a wystarczyło go zmęczyć przez 3h i wtedy by przyjął 😝
Nique, 3 h nie wystarczą, jeszcze naturalsem trzeba być 😅
Nique, ała.. ciekawe czy to by się dało jeszcze jakoś wyciągnąć?
Tam jest napisane, że klacz po wypadku. Jeśli ten wypadek był niedawno, to jej stan może być efektem całej sytuacji, a nie zaniedbania.
Ja kiedyś widziałam takiego kucyka z naturalsa. Kowalem przy korekcji kopyt ścianę wywaliła...
Na ogłoszeniach pojawiły się oferty, które wyglądają na próbę oszustwa po kontakcie z anonimowym sprzedającym. Czy nikt tego nie weryfikuje?
Screenshot_2023-04-12-10-04-18-392_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-12-10-04-18-392_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2023-04-12-10-03-56-582_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-12-10-03-56-582_com.android.chrome.jpg
paladynka, zgłoś ogłoszenia do moderatora. Ich jest tyle, że nikt nie siedzi i nie sprawdza każdego. A odkąd na revolcie można wystawiać bez posiadania konta to oszustw więcej.
Dawno czegoś tak przykrego nie widziałam jak ten nieszczęsny dziadeczek 🙁 no jakim trzeba być człowiekiem żeby konia do takiego stanu doprowadzić? Nigdy nie zrozumiem.
Screenshot_2023-04-12-13-25-26-239_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-04-12-13-25-26-239_com.android.chrome.jpg
feno, i to 22 lata, to nie jest wybitnie stary koń.. przykre, lata zaniedbań 🙁
https://vm.tiktok.com/ZGJataSkP/
Szkółka z okolicy. Kon lat 23. Tragedia. A najgorsze ze większość tych koni tak tam chodzi a ludzie jeżdżą nadal i dzieci mówią ze „kon tak ma”. Tylko koni zal
Gillian   four letter word
15 kwietnia 2023 09:04
Komentarze wyłączone, ciekawe dlaczego 🤔🤦
Są jeszcze inne filmiki z tym koniem, i tam można zostawiać komentarze.
uszatkowa   Insta: kingaielif
16 kwietnia 2023 19:08
A gdzie wędzidło i wodze?
Screenshot_20230416_190729_com.facebook.katana.jpg Screenshot_20230416_190729_com.facebook.katana.jpg
I co z tą stopą? 😂
oj, bo to są zawody w jeździe bez ogłowia 😜
Popręgu też nie ma 😂
Ktoś wpadł na pomysł jak zaoszczędzić na pracy artysty grafika i "namalował" obrazek za pomocą darmowej sztucznej inteligencji 😂 to są efekty, dziwny koń, dziwny jeździec, dziwny sprzęt ale kasa przyoszczędzona 😎
Dużo ostatni takich obrazków lata po fejsbuku, ludzie wpisuja jakieś bzdury, sztuczna inteligencja " maluje" obrazek a później ktoś to dla beki udostępnia....ale żeby jako reklamę sobie brać 😉
desire   Druhu nieoceniony...
17 kwietnia 2023 09:38
MATRIX69, no coz, ten sklep ma ambasadorkę czy jak to tam się nazywa z wyrokiem z kk (między innymi parę revoltowiczek oszukała, nawet w pewnym wątku tu na revolcie było gorąco i miał być pokazany wyrok i to chyba uniewinniający - a jest skazujący, hehe), tym bardziej takie obrazki mnie nie dziwią. 😅🤣
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 kwietnia 2023 10:57
ojaaaa, jeszcze rozumiem gdyby to jakaś inna marka była, ale żeby sklep jeździecki taką gafę miał??
jak się przyjrzeć to wędzidło też nie jest w miejscu w którym być powinno, tylko gdzieś wyżej :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 kwietnia 2023 11:10
Może zlecili komuś zupełnie niekońskiemu. Niemniej wygląda to komicznie i mało zachęca koniarzy do zajrzenia do sklepu. Wygląda totalnie nieprofesjonalnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się