Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

ivuszko, Gęsice.
Jedna moja znajoma była ostatnio w Berlinie, że względu na CT i była bardzo zadowolona.
ivuszko, dzieki za info. Do Gastro będzie u nas p. Paulina Landberg.
siwaaa, oo, a kiedy będzie w okolicach?
W przyszłym tygodniu, dokładnie nie wiem jeszcze który dzień.
Hej kogo polecacie do endoskopii na Śląsku?
Czy mogę prosić o tel do Macieja Kujawskiego ?
Gillian   four letter word
02 maja 2023 13:50
Napisałabym - nie dodzwonisz się :-) wyślę Ci na pw i życzę powodzenia :-)
Potrzebuje na cito dobrego weta od układu oddechowego z okolic Warszawy. Najlepiej sprawdzonego 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 maja 2023 13:29
ZakreconaKoniara123, wielokrotnie pewnie tutaj wspominana p. Blanką Wysocka
Pati2012, dziękuje, ale z tego co widzę kilka osób tez na Panią Doktor narzekało (nawet w tym wątku), ale nie mnie to oceniać.

Czy miałby ktoś do polecenia jeszcze jakiegoś specjalistę z tej dziedziny w okolicy Warszawy? 🙂
Również polecam Doktor Blankę.
ZakreconaKoniara123, dr Dziekan
A czy u kogoś była dr Kulesza aby zbadać i określić na co koń ma alergie?
Lub dr. Biazik

Mam pare pytań
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 maja 2023 08:38
ZakreconaKoniara123, Mój był badany na alergie, ale nie przez tych weterynarzy, może będę mogła pomóc?
Do kogo w kwestii zębów na Wielkopolskę, dokładniej Wolsztyn/Grodzisk/Kościan?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 maja 2023 09:06
tomia, najlepiej z kliniki od Przewoźnego 🙂
Hej, macie jakiegoś Weta do polecenia w okolicach Leborka, albo taki co dojedzie i jest słowny? Oprócz Rudzinskiego?
Stomatolog z dojazdem w okolicach Bydgoszczy?
corsunia36, Matylda Mańkowska
Poszukuję dobrego weterynarza w okolicach bydgoszczy do zrobienia TUV do kupna sprzedaży. Może ktoś zna do polecenia?
Witam , szukam weterynarza do zrobienia tuv u konia , okolice Przasnysz...
Możecie mi kogoś polecić kto bez problemy dojeżdża do okolic Siewierza? Potrzebuje zrobić rutynowe badania
Kto do konsultacji dermatologicznej? Dojeżdżający do lubelskiego
BUCK   buttermilk buckskin
03 sierpnia 2023 08:24
a w ogóle są jacyś ogarniający dermatologię bardziej niż internista ?
BUCK, mi polecano Hannę Buch, ale wiem ze ona głównie południe polski.
xxagaxx, Hanka jest super, kiedyś jeździła po całej Polsce ale teraz trzeba by było pytać bo też mi się wydaje, że ogranicza się tutaj bliżej południa.
epk, ja próbowałam swego czasu, to nawet nie udało mi się ogarnąc konsultacji online. Ale właśnie wszyscy polecają.
BUCK   buttermilk buckskin
03 sierpnia 2023 09:42
dzięki, koń jest po Insolu, Zeelexisie, odrobaczaniu takim, że żyłam na bezdechu bo się bałam (koń ok.800-850 dostawał dawki na 1.200) przemywany chlorheksydyna, clotrimazolum i kulki pod skórą nadal są..... jak się bierze w palce to tak jakby tuż pod naskórkiem było ziarno ziela angielskiego... myślałam nawet że może sarkoidy próbują się jakoś pojawić, wetka nie ma pomysłu, a ja jakoś najbardziej uważam, że to albo coś od robaków, albo może brodawki takie jak czasem przy herpesie się pojawiają.... ale nigdy nie słyszałam o brodawkach herpesowych od chrap po rzep...... albo czy mogą być guzki kolagenowe tak wszędzie ? ma 25 lat, może już coś starczego... ? wszystko już przemyślałam i próbuję 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 sierpnia 2023 10:22
BUCK, A czerniaka brałaś pod uwagę? Mniej strasznie, zapalenie mieszków?
BUCK, mogą być sarkoidy pod skórą właśnie.
A jakiej maści jest koń?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się