Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

na youtube jest gdzieś filmik o jego hodowli- przyzwoicie to tam wyglądało.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 lutego 2023 08:35
Karla🙂, A pamiętasz może jaki tytuł? Albo cos co pomoże mi go odnaleźć?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 lutego 2023 09:03
edit. już znalazłam 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 marca 2023 00:12
kogo mamy teraz w Łodzi kto może mi pasek w oglowiu zszyć? 👀
Coś nowego pod Łodzią w kwestii pensjonatów z dobrą opieką, końmi długo na dworze i racjonalnymi ilościami siana? Hala mile widziana. Może ktoś się nie ogłasza, a ma miejsce? Północna strona Łodzi mnie interesuje.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 kwietnia 2023 09:44
Z północnej strony no to chyba standardowo - Campoverde, R&S Stable, Salio, Vertus, pojawiła się Stadnina Koni Ematina (w miejscu starej Stajni Kębliny chyba?), Kaskada Camping, Dakota na Kontrowersie i pojawiła się Malinowa Stajenka, którą na FB widzę że wszyscy chwalą, ale hali nie mają
Malinowaa, Ematina to wróciła do życia po tym, jak w zeszłym roku właściciel ogłosił, że wszyscy mają wypierd... w dwa tygodnie, bo on nie ma stajennego, a drugi tydzień z tych dwóch mają sobie sami ogarniać konie, bo on nie będzie tego robił. 😆 Stałam tam zanim to odwalił i raczej nie polecam. To jest inna stajnia, są trzy brama w bramę.
Malinowa... No tak jak tam to mnie właściciel żadnej stajni w ch... nie zrobił, jak mam konia 8 lat. Niepoważni ludzie. Opinie mają dobre i konie zadbane, ale chyba uniknęłam kulki, nie przenosząc się tam, bo żeby coś takiego odrąbać, to trzeba być w jakimś stopniu niepoczytalnym.
Wszystko to znam, ale może ktoś się odezwie z jakąś inną propozycją. Z czego część przez Ciebie wymienionych to stanowczo nie powiedziałabym, że dba o konie niestety... Chyba że ktoś lubi jak koń nie wychodzi z boksu poza treningami albo uważa, że 5 kilo siana na dzień to wystarczająca ilość.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 kwietnia 2023 12:50
Sivrite, ah, no widzisz. Wymieniłam w sumie tylko te, o których wiem, że są, bo na północy raczej nic się nowego
nie otworzyło oprócz tych. Ewentualnie okolice Koluszek -
Mocart, koleżanka stoi i sobie chwali. O tych wymienionych nie za dużo wiem jak tam hotel, jak mówiłam, tylko o Malinowej czytałam opinie, bo jak sama wracałam w zeszłym roku do Łodzi z koniem to szukałam 🙂 Ale północ to moje okolice więc się nie zagłębiłam.
Malinowaa, nie no, jasne, dzięki za chęci anyway. 😀 Każda odpowiedź się liczy, zawsze mogę się dowiedzieć czegoś nowego.
Do Mocarta mam niestety 53 kilometry w jedną stronę, stanowczo poza zasięgiem...
Czy ktoś z okolic wybiera sie w weekend na zawody do Kozienic i ma może wolne miejsce na 1 koniucha?
Hej czy możecie polecić weta do zrobienia TUV w Łodzi? Dzięki 🙂
Szpotański i Jego ekipa
Wiecie może, czy pralnia na Gdańskiej wciąż przyjmuje derki? Mam tam kawałek a i bez potrzeby w te łódzkie centrum-korki nie chcę się pchać.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 sierpnia 2023 08:19
Potrzebny osteopata/chiropraktyk. Czy w okolice Łodzi ktoś sprawdzony dojeżdża?

Byłyby dwa lub trzy konie do roboty.
Post został usunięty przez autora
Constantia,
Polecam 😁 Julia Bartczak https://www.facebook.com/equiprofit
Jakie jest podłoże w ŁKJ na Łagiewnickiej?
Czy ktoś ogarniający pensjonaty w okolicach Łodzi byłby w stanie mi powiedzieć czy powstało gdzieś coś nowego ciekawego? Od kilku lat wypadłam z obiegu i w ogóle nie znam nowych stajni. Czy jest w ogóle szansa na coś z halą i pastwiskami?
Jeśli parę lat, to z nowopowstałych kojarzę Andromedę, Wertero, Malinową Stajenkę. Mocart chyba dłużej stoi... JuNa chyba też dość młoda... I Stajnia Freedom.
Lepiej znam północną stronę, więc pewnie czegoś nie kojarzę po południowej.
A, i Ranczo Syberia.
Możesz jeszcze Campoverde sprawdzić. Wydaje mi się, że mają tam całkiem fajne warunki (hala i pastwiska)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się