Ochraniacze

Tak w bergo wychodzi poniżej 400 🙂 dziękuję!
_Gaga, a miałaś je może?
W sensie czy to działa? potrzebuję czegoś tego typu na krwiaki,które mój koń sobie nabija z z częstotliwością tykania szwajcarskiego zegara.Jeden się nie zdąży wchłonąć już nowy sobie funduje.
Vet kazał właśnie rozgrzewać.
kotbury, - ja mam Horseware i działają 🙂 Koń wyraźnie lepszy w ruchu po nich. Jeszcze mają opcję wkładek chłodzących w komplecie, ale nie używałam ich, tylko samego wibrowania jak dotąd.
kotbury, ja również użytkowałam Horseware z efektem jak u keirashara, .
Na krwiaki lepszy chyba compagel... (?)
No patrzę na nie też, ale są ponad dwa razy droższe niż te waldhusena, a tamte też mają wkładki rozgrzwające i chłodzące...
Dlatego o te waldhouseny zapytałam.

Sceptyczna byłam do tego wynalazku, bo się zastanawiam czy noga w owijkę i koń w karuzelę, a potem drenaż ręką z wcierą nie dają taegosameg efektu.
Ale jak piszesz, że działają to muszę sobie zakolejkować jako zakupy.
kotbury, - nie 2x, bo waldhausena kupujesz na sztuki, a horseware na pary 😉 Ja poszłam w horseware, bo takie miałam pożyczone i pasowały na nogi mojego, a to nie są proste rzeczy - plus złapałam w promce za 900-coś, więc bardzo podobnie wyszło cenowo.
keirashara, ooo no to troszkę zmienia postać rzeczy.
Umknęło mi to, jak one są sprzedawane.
Dziękuję.
Hej,
Jakie polecacie ochraniacze skokowe?
Chodzi mi o jakość i skuteczność.
Aniii95, dla mnie najlepsze to Veredus Carbon gel.
Mam i zwykle i z edycji Grand Slam i kocham je miłością największą
Aniii95, - też polecam veredusy - swoje mam już ponad 10 lat, zwykle olympusy, bo wtedy już przestawałam skakać, za to służyły mi wiernie na codziennych treningach 🙂 Kocham veredusy za to, że ta skorupa to nie jest taki suchy plastik, tylko są elastyczne, dopasowują się trochę do nogi, gumki się nie wyciągają, kołki nie urywają i można je bezczelnie nawet w pralce prać bez szkody 😁 10/10, gdybym się nie przerzuciła na ujeżdżeniowe miękkie kapciuszki, bo ładne, to pewnie kupiłabym drugą parę veredusów za jakiś czas.
Dziękuje wam za odpowiedź, zaczynam polować na veredusy 😀😀
Czy ktoś z was używa i mógłby polecić ochraniacze chłodzące? Przeglądam internety i juz nie wiem na co patrzec za bardzo
Szukam ochraniaczy kontaktowych pancernych - najlepiej z plastikową łyżką od środka. Nie "za miliony" 🤣. Czy Woof Weary są dalej tak pancerne jak były kiedyś?
Hej,
Czy może ktoś polecić ochraniacze skokowe na kołki które będą wytrzymałe, chroniące nogę i z dobrą wentylacją?
Aktualnie mam VEREDUS CARBON GEL VENTO ale trochę się zawiodłam bo mi jeden ochraniacz pękł z tyłu i mam pęknięcie mniej więcej jak na zdjęciu (czerwona linia). Nie wiem czy to z zużycia czy ktoś stanął na nim. (mniej więcej 1,5 roku po zakupie to się stało).
Jestem otwarta na propozycje w rozmiarze M.
Zrzut ekranu 2023-05-20 111012.png Zrzut ekranu 2023-05-20 111012.png
dariakolod, nic trwalszego od Veredusów raczej nie ma. Może trafił Ci się jakiś felerny? Próbowałaś reklamować?
Ktoś poleci jakieś padokowe dobre na całodzienne padokowanie w upały?
York treno?
Takie coś:
https://www.gnl.pl/kon/ochraniacze-kalosze/ochraniacze-treningowe/ochraniacze-neoprenowe-lemieux-grafter-marine.html
Perlica, ja mam pro mesh, uwielbiam je. Noga nie grzeje, nie nasiąkają wodą. Chronią bardzo wysoko, co się sprawdza na długie nogi Lilki i nakostniaka Savony.

https://pasi-konik.pl/br-ochraniacze-pro-mesh-x-shape
xxagaxx, dzięki bardzo fajne.

Ej tylko są białe🤔
Perlica, a robi ci kolor na padok ? Tez mam białe i żyją.
xxagaxx, no w sumie nie robi 😚 tak dla zasady bym chciała granat🤣
kotbury, mam te drugie na treningi i póki co jestem bardzo zadowolona i polecam.
korzysta ktoś z owijek treningowych z Wideneren? z Podkładami? Jak wam się to sprawdza? zostaje noga pod tym sucha?
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 maja 2023 16:25
Szybkie pytanie. Czy któreś zadnie ochraniacze zandona mi przejdą na zawody czy wszystkie mają te wypustki w środku? Bo na zdjęciach nie widać a niekoniecznie jest gdzie pojechać pomacać wszystko.
Kastorkowa, są Zandony gładkie w środku
Czy miał ktoś do czynienia z tymi ochraniaczami? Jak na lato- nie zaparzają nóg? Oddychają choć trochę? Nie obcierają? Dobrze chronią wewnętrzna stronę nogi? Jak z trwałością? Rozmiarówką w porównaniu do Eskadronów?
D7D6E9E5-830B-4868-9392-8F225C642544.jpeg D7D6E9E5-830B-4868-9392-8F225C642544.jpeg
24D817D6-1151-440A-86E0-DC9E632C9751.jpeg 24D817D6-1151-440A-86E0-DC9E632C9751.jpeg
poleci ktoś cołodobowe ochranicze stajenno-padokowe? Zależy mi na ochronie nóg przed zewnętrznymi urazami i dobrą wentylacją, tak żeby nogi się nie grzały/pociły.
mindgame, nic takiego nie istnieje. Stosowanie ochrów całą dobę, wcześniej czy później może odparzyć skórę... szczególnie latem, w ciepło - mokrej pogodzie.
Szukam ochrow i patentow uciskowych na cito! (flegmona 🙁.

Jakieś zapinane na suwak z przodu mi vet polecał.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się