Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
11 maja 2023 21:30
Dla tych którzy nie boją się zamówić z UK produktów Premier Equine - kod PE15 na -15% na wszystkie a FLY20 na -20% z derek siatkowych tej marki. Sklep Equiflair Saddlery.
Donkeyboy, zamawiałaś u nich? Bo nie mogę wybrać sposobu dostawy na wersji ani na telefonie ani na PC.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
12 maja 2023 09:40
Sivrite, tak, nie mam nic do zarzucenia ale jeśli chodzi o przesyłkę to ja jestem miejscowa i tylko wiem że wysyłają za granicę.

Napisz do nich jak coś nie działa, mi też czasem kody nie wchodzą i dość szybko odpowiadali.
Znaczy ja w ogóle nie mogę wybrać sposobu wysyłki. I nie odlicza mi się VAT mimo wybrania kraju, co też mi się nie podoba, że musiałabym za tym latać.
A, i mimo niewyrażenia zgody na Newsletter mam już na mailu i przywitanie wśród ich klientów z różnymi informacjami i maila czy o czymś nie zapomniałam, bo miałam w koszyku. 😂 Zapomniałam, jak bardzo mnie to wkurza w sklepach z UK. 😁
Jest może jakiś kod rabatowy do paddoku?
Czy jest może jakiś kod do Horze?
Doniaa carmel10
wabankowa, dziękuję 😄
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 maja 2023 11:16
Coś do Pegaza jest aktualnie?
Będę chyba robić zamówienie z Mayi Delorez na ich urodziny. Gdyby ktoś chciał się dołączyć i zapłacić tylko za paczkomat do siebie, to zapraszam. W zeszłym roku early access był 22 maja.
Ja na pewno!
to ja może też. A do kiedy jest czas, żeby się określić?
hmmm to może i ja 🤔
O kurde, myślałam, że będę jednak sama zamawiać. 😂 W zeszłym roku na koniec promocji było jeszcze dodatkowe 5%, ale nie sprawdzałam czy były wtedy dostępne jakieś sensowne rozmiary, więc chyba bez sensu ryzykować.
Matrix, no pewnie 20 zamówię, więc do wtedy.
Oki. To jeszcze mnie oświećcie w co celować na lato 🤣 bo zimowych bryczesow mam z 5 par, a letnich które faktycznie nadają się na takie gorętsze dni to nie bardzo. I jak wychodzi rozmiarówka jeśli mam 40/42? M?L? Bardzo są elastyczne? Bo nie wiem czy mi motywacji do wakacji wystarczy, żeby celować w rozmiar mniejsze. 😉
Bo jak patrzę na te panie z obrazków, to mam mindfuck. Sama szczupła nie jestem, ale mam wrażenie ze rozmiar L to już będzie dla mnie dużo za duży.
Matrix, ja mając 38 mam S Performance, które są na mnie spoko z odrobiną luzu. S Function były dość mocno opiekę. Performance są bardziej rozciągliwe i cieńsze, dlatego mam jeszcze trochę luzu, Function są grubsze i takie bardziej wyszcuplająco-podtrzymujące, dlatego wypadają bardziej obcisłe. Compression nie przymierzałam.
No dobra, a czym one się różnią? Function, Performance i Compression ?

Ja jestem wielką fanką PSOS, są jak druga skóra, ale Md ponoć lepsze. więc moze czas się skusić
Aga, post wyżej masz ode mnie. 🙂 Performance cieńsze, delikatniejsze trochę, ze szlufkami, Function są takie siłowniane - grubsze, trzymające, wysoki, wyszczuplający stan. Mniej elastyczne, bardziej opinające.
A idei odzieży kompresyjnej w ogóle nie rozumiem, ale jak Ty rozumiesz, to Compression takie są. 😆 Niby mają dawać jakiś ucisk tam, gdzie trzeba, żeby lepiej się mięśnie zachowywały, ale nie próbowałam i nie mam potrzeby. 😅
Sivrite, chętnie się dopisze do zamówienia z MD 🙂
Kayraa, poproszę info na PW, co chcesz. 🙂 20% będzie od ceny regularnej, ale jaki mi dokładnie kurs bank da, to się dowiem dopiero po 2-3 dniach i wtedy będę Was podliczać. 😀
Sivrite, Hahaha wygrałaś z kompresyjna odzieżą 🤣🤣
Dzięki za wyjaśnienie czyli powinnam brac dla siebie Performance
Jakiś kod do 4EQUINE ?
Sivrite a jak z długością tych bryczesów MD? Bo patrzę ze modelka ma prawie 180, a ja niecałe 160 i zastanawiam się czy nie będą na mnie za długie, czy to się jakoś sensownie rozkłada?
Jest ktoś niższy kto używa MD? 😉
Sivrite kiedy będziesz zamawiać konkretnie? Bo ja dopiero jak wejdzie zniżka to się zdecyduje co i ile chce. :P
kortina 165cm mam i bez problemu 🙂
Hej. 🙂 Od dziś przez weekend stacjonarnie i internetowo Dzień Jednorożca w GNL 🦄.
Z tego co widzę na stronie zrobili - 20%. 😃
Co do GNL, czy istenieje jakiś kod rabatowy, który łączy się z promkami na stronie? 😁
Flygirl, 21 będzie i jakoś późno wieczorem pewnie chciałabym zamówić, więc spoko, decyduj jak już będzie. Mogę też w poniedziałek, jak się nie wyrobi ktoś.

Kortina, mam 161. Muszę przypilnować, żeby je dobrze ułożyć zakładając buty i czapsy, no ale w każdych muszę, bo wszystkie są na mnie za długie. 😅 Ale nie muszę ich zawijać, a niektóre musiałam.
Dziewczyny, jest jakiś kod do horze?
Doniaa, szewcwbutach 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się