moda, ciuchy etc...

zembria, - medicine, dopiero co mierzyłam, ale jednak szersze nogawki zdecydowanie nie są korzystne dla mojej budowy ciała 😂
Te dokładnie - one były do połowy uda przy moim wzroście, więc na pewno nie będą krótkie dla Ciebie 😉 Mają też jeansowe i z innych materiałów, właśnie takie dłuższe, więc warto popatrzeć. Nie sugeruj się do końca fotami na modelkach, bo one są z reguły mega wysokie, przy fotach jest zwykle podpis jaki mają wzrost i rozmiar na sobie.

https://wearmedicine.com/p/szorty-damskie-gladkie-kolor-bezowy-1023221
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 maja 2023 11:31
keirashara, Dzięki! Ale mi właśnie o takie krótsze chodzi. Nie do połowy uda, ale nie zupełnie tuz za pośladki.
zembria, - ah, faktycznie, źle przeczytałam 😅 ale dalej polecam popatrzeć u nich, bo wybór mają spory i właśnie "nie jak majtki", a jakościowo to jedna z lepszych sieciówek.
Fajne też mam dwie pary z Pull&Bear, z wysokim stanem, takie właśnie krótsze, ale bez pośladka na widoku.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 maja 2023 12:02
keirashara, Przejrzałam już, ale nic mi w oko nie wpadło. Jak szukam po grafikach to mi się kurde najczęściej męskie bardziej podobają niż damskie 😉
Dzięki dziewczyny, zniszczyłyście moje marzenie o cyckonoszu na każde cycki 😂
A tak serio dzięki za opinie, teraz wiem że nie tylko ja mam wątpliwości co do tego modelu. No nic, czas się wybrać do brafitterki znowu.
Szukam kiecki na wesele - rola gość 😉 Raczje nie turbo sztywnej, bo impreza w wigwamach. Coś, co będzie dobrze wyglądało w rozmiarze M/L, nie z ceraty, raczej lekka ze względu na termin. Najchętniej nie za miliony monet, dostępne od ręki, bo impreza w połowie czerwca. Przestałam się oszukiwać, że zdążę schudnąć do jakiejś ze starych 😂
Super by było, jakby to była kiecka, którą potem da się wykorzystać, raczej klasyczna/ponadczasowa i bez miliona falbanek 🙈 Gdzie takich szukać?

Mohito odpada, tam w większości ceraty.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 maja 2023 23:04
Orsay, jak ma być tanio 🙂
madmaddie, - a Orsay nie wycofał się z Polski? W sensie nie ma już sklepów stacjonarnych z tego co kojarzę, plus jakoś tam w ostatnich latach też bardzo spadła 🙁 Nie pamiętam, żebym w ostatnich 4/5 latach coś tam kupiła, a kiedyś to był jeden z moich ulubionych sklepów.
Generalnie nie musi być super tanio, ale raczej nie zamierzam wydawać 500zł na kiecke, którą założę raz 😅 Nie potrzebuję tam grać głównej roli, tylko czegoś, w czym będę się czuła w miarę komfortowo... najchętniej to bym nie szła, nie lubię takich imprez, ale jako, że to bliscy znajomi to totalnie nie wypada nam zwiać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 maja 2023 23:40
keirashara, Orsay niestety tylko online.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 maja 2023 05:27
keirashara, może zara? Np taka klik
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 maja 2023 08:18
keirashara, Właśnie wczoraj kupiłam kieckę na taka okazję dokładnie 😅 Idziemy na wesele w sierpniu, ale takie bardziej na luzie, w namiotach i na dworze. Zobaczę co to takiego jak przyjdzie, ale może coś w tym stylu Ci podejdzie link
Sorka za linka, ale nie wiem jak skrócić na "nowym forum" :/
Ja skróciłam 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 maja 2023 08:38
martrix, Dziękuję! 🙃
safie, - właśnie za sztywna i ja nie mam figury do takich, a już szczególnie teraz 😅
zembria, - ooooo, idealna, dzięki! 😁 Właśnie czegoś takiego szukam. Jak ona rozmiarowo wypada, brać mniejszą czy większą jak jestem tak pomiędzy? Stacjonarnie jej nie ma we Wro, ale za tą kwotę jestem w stanie zaryzykować i zamówić.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 maja 2023 09:12
keirashara, Jeszcze jej fizycznie nie mam, zamówiłam wczoraj. Jak przyjdzie i zmierzę to dam znać 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 maja 2023 09:25
keirashara, koleżanka upolowala super sukienkę w Mohito 🙂 mają dużo różnych modeli teraz
keirashara, tylko to też jest cerata, 100% poliester, ugotujesz się w niej jak będzie ciepło, bo w ogóle nie oddycha taki plastik 🙁
Pati2012, - no tylko mohito to 99% źle uszyta cerata.. tyle razy się tam odbiłam, że już nawet nie próbuje.
macbeth, - mam podobną, krótką i lekką i daje radę o dziwo, tylko jest czarna. Jak nic nie znajdę to ją wezmę, ale chciałam jednak inny kolor. 80zł mogę zaryzykować i odesłać, co innego zamówić z 2/3 kiecki po 300zł, to już się robi dziura w budżecie, a zdarzało mi się czekać po 3 tygodnie na zwrot kasy. No i często to taka sama cerata, tylko droższa 🙁 Tu mi bardzo pasuje kształt i typ.
zembria, - będę wdzięczna 🙂 bo nie wiem czy brać 38 czy 40.
keirashara, spoko, tylko mówię 🙂 Ja od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwagę na materiały, jakie nosze, dlatego od razu patrzę na składy 😀
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2023 11:05
keirashara, Naoko 🙂
macbeth, - ja od zawsze zwracam, bo babcia była kierowniczką działu jakości w fabryce włókienniczej i mamy rodzinnie wbudowanego świra 😅 przez którego lubię macać ciuchy na żywo, nienawidzę zamawiać, bo często dotykam i nawet nie biorę się za przymiarki. Dodatkowo widzę krzywe szwy i błędy w materiałach, zawsze. Mam problem kupić byleco. No, ale raz kupiłam taką poliestrową tanią powiewajkę "na fotki przy koniu" i o dziwo okazała się super kiecką na milion okazji, w której wcale nie jest tak źle 🙂
galopada_, - ale oni też tylko internetowo, nie?
keirashara, ja odpowiem co do Naoko, mają butiki stacjonarnie w Poznaniu i Warszawie, ale jeżeli zwracasz uwagę na jakość uszycia (krzywe szwy i błędy w materiałach), to nie polecam :P Mam parę rzeczy z Naoko, niektóre są fajne, niektóre no nie sa warte swojej ceny niestety 🙁

Jak wrócę do domu, to mogę porobić foty i pokazać o co mi chodzi 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2023 12:59
keirashara, chyba maja stacjonarny w Warszawie i/lub Poznaniu, także głównie internetowo. Ale wysyłka i zwrot ekspresowe 🙂

Tez mam kilka rzeczy i uszyte są dobrze. Koleżanka raz kupiła sukienkę z promocji rzeczywiście miała jakies tam nitki wystające
Tylko u nich tez trzeba patrzeć na składy, bo kochają się niestety w poliestrze 🙁
Kurcze, nie zdążyłam edytować:


Ogólnie to powiem tak, do dresówki od nich nie mam się do czego przyczepić, milusie i cieplusie 🙂
Spódnica z jednej kolekcji, która była w 2 kolorach zauważyłam, że w zależności od koloru ma zupełnie inny skład - złota miała fajny rayon + wiskoza (nie pamiętam z metki, a nie ma ich już na stronie, tę akurat kupiłam), a różowa już była 50% poliester + 50 % coś innego.
Koszula z kolekcji HP, kieszeń naszyta jest koszmarnie... To nie jest ciuch za 250 zł
Sukienka midi rozkloszowana - piękny print, niestety lubi się zaciągac i robią się takie białe kreski (jest czarna, więc no, widoczne), skład koszmarek (niestety kupiłam ją lecąc po wyglądzie, a nie po składzie) - 50% wiskoza 50% poliester - poci się w niej strasznie (a ja ogólnie jestem osobą, która się nie poci).
Sukienka bieliźniana - tu chyba skłąd jest jak wyżej, ale to nie przeszkadza, materiał jest fajnie lejący, print super, ale też się lubi zaciągać i robią się te kreseczki.
Jedna sukienka "mini" też się w niej można upocić (ją akurat kupiłam z drugiego obiegu, też patrząc po wyglądzie)
Gumki do włosów - również wsystające nitki i niteczki 🙁
Sweter - ma nawet mikro procent z alpaki, ale tak to u nich tez króluje akryl 🙁 Chociaż go akurat uwielbiam, mimo iż też można się upocić, a nie ogrzać, bo ma kaptur i jest ogromny 😀
Piżama - spodnie się mechacą z przodu w jakimś totalnie dziwnym miejscu 😀

O! Ale muślinowe szorty kocham miłością wielką i mam nawet 2 kolory z trzech dostępnych 😀 Miałabym wszystkie, ale ten trzeci kolor do mnie nie przemawia 😀

To tak z głowy, nie pamiętam co jeszcze od nich mam 😀

Z dostawami nigdy nie miałam problemu, ale też starałam się kupowac stacjonarnie w Poznaniu jednak, ale można było czytać na FCB że ludzie strasznie długo czekają na niektóre rzeczy i sklep jakoś nie informował dlaczego (ale to tylko z czytania, nie z mojego doświadczenia).


Zdecydowanie odkąd zaczęłam czytać na co patrzeć i zwracać uwagę, co jest dobre dla ciała itd, to skutecznie wyleczyłam się z tej firmy, a naprawdę miałam obsesję na ich punkcie 😀
Ja z Naoko mam 2 bluzy które uwielbiam ale jak już kupiłam płaszcz to się okazało że jeden wielki szajs, źle uszyty, głupawy patent z zamykaniem kieszeni na guziki które to guziki mi po tygodniu wszystkie odpadły. A i jeszcze zamek się zepsuł. Po skontaktowaniu się z nimi dostałam jakaś obcesowa odpowiedź że ogólnie maja to gdzieś i weź tu babo głowy nie zawracaj 🙃 wizualnie ładny ale jakościowo jak od chińczyka.
Także nic bardziej skomplikowanego niż dresy od nich nie kupię
Okej, to tak jest przyszyta kieszeń w koszuli, a zdjcie drugie to widoczne zaciągnięcia w materiale, tutaj akurat piżama, ale na sukiece też mam takie kreski 🙁
koszula.png koszula.png
zaciagniecia.jpg zaciagniecia.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 maja 2023 07:43
keirashara, Przyszła mi ta sukienka. Materiał nie jest jakiś mega "plastikowy" w odczuciu, fajnie się leje i układa. Rozmiar raczej typowy, ja noszę 34 i to tak wypada. W końskich firmach często 34 jest robione duże, w takich cywilnych częściej mi leży normalnie już. Jak wypadasz pomiędzy, to pomyśl tylko czy wolisz bardziej dopasowana ją mieć, czy luźniejszą i nieco pewnie też dłuższą. Tam w pasie jest gumka, łatwo się naciąga wiec i mniejszy rozmiar się dopasuje. Ja ją mierzyłam przed chwilą na szybko w kiblu w pracy wiec tak jeszcze nie do końca widzę jak leży, bo mam tylko małe lustro, ale ogólnie wygląda to spoko i jestem zadowolona że kupiłam 😀
zembria, - dzięki! W takim razie się skuszę 😁
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
12 września 2023 22:26
Gdzie można kupić fajne leginsy na siłownię w przyzwoitej cenie? Najlepiej online

Szukam czegoś nieskomplikowanego, najlepiej z wysokim stanem (szerokim ściągaczem w talii). Najlepiej żeby też ściągacz się nie lubił przekręcać bo szlag mnie trafia a takie sztuki mi się trafiły
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się