Bryczesy

Keirashara, no właśnie celem korzystania z kieszeni na telefon na udzie było pozbycie się wkurzających saszetek, więc się chrzanię z tym jednym cuksem. 😅
Poratujcie, jaki rozmiar wziąć bryczesów z Maya Dolorez z serii Performance? Standardowo noszę 38, w tym np. Pikeury (na szczupłą i długą nogę).
Ja mając 38 mam S. Dobrze leżą, tylko jak mam telefon w kieszeni na udzie, to jednak pasek muszę, bo są takie dobre z plusem. Więc w XS też raczej wejdziesz, tylko będą bardziej dopasowane.
Po waszych chwalących opiniach MD i ja się skusiłam na Addison Performance. Wzięłam rozmiar XS i z moim wzrostem 160cm niestety ale w ogóle nie trzymają mi się na biodrach, po dwóch krokach lej mam w połowie pośladków zamiast nad 😂 generalnie bardzo wygodne, jak druga skóra. No ale nie po to zamawiam leginsy, żeby pasek do nich zakładać, więc odsyłam jutro, a zamówiłam już 2XS.
A co do kieszonki to ona nie jest jakaś turbo pojemna.. Tzn na cukierki ok, ale na telefony, które w tych czasach są zazwyczaj cegłówkami to już tak średnio 😕
Mam leginsy z Maximilian Equestrian i jeszcze PSoS to będę miała porównanie w co najlepiej inwestować, bo wszystkie w podobnej półce cenowej jak się trafi promka na MD.
Mi się spokojnie telefon mieści 🙂
Hm to może następne wezmę tez Performance. W Function są tak głębokie kieszenie, że już przesada lekka. Nie mam jakiejś wielkiej cegły, ale najmniejszy też nie jest i ja muszę pół ręki włożyć, żeby go z tej kieszeni wyjąć.
Ta kieszeń jest na długość mojej dłoni, ale nie jest jakaś mega szeroka. Mieści mi się telefon, ale bez żadnego luzu 🙂
Słuchajcie- szukam bryczesów na "fitness tyłek".
Long story short- schudłam i się umięśniłam. I wszystko co mam jest za małe w tyłku nie tyle na szerokość co na, nie wiem ja to określić- wydatność w tył.
Mam ostatnio dupę jak z obrazka a wszystkie bryczesy,które mam zaczęły leżeć fatalnie i cholernie niewygodnie.Nie dość, że spłaszczają to jeszcze odstaja w pasie - i z przodu 9to załatwia pasek) i z tyłu. Tego z tyłu pasek już dobrze nie załatwia. jak siedzę na koniu to mi odstają tyłem, wyłazi koszulka itd.

Kupiłam ostatnio pikeur romy (tragedia). Spooksy- tragedia. Nie wiem w co celować.
Maya Delorez
kotbury, celuj w wyszy stan. Skoro masz fitness tylek to pewnie masz teraz bardziej kształt klepsydry. Wyzszy stan z reguly lepiej przylega na brzuchu wiec nic Ci nie będzie "wyło" z tylu. Swojego czasu Horze miało zacne bryczesy i legginsy wlasnie z wyzszym stanem, które super wygladaly na kobiecych figurach
flygirl, które konkretnie?

epikea ja to wiem, że musi być wyżej, ale na modele na strasznie "płaskie tyłki" trafiam ostatnio. Mistrzem spodni na płaski tyłek jest dla mnie Schocko. Pikury mi się wydawąły zawsze takie bardziej na kobiece ksztalty, a tu zonk.
Innych niż Function nie miałam, ale moim zdaniem byłyby idealne pod twoje potrzeby. Dopasowują się do ciała i podkreślają co trzeba.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 czerwca 2023 11:05
kotbury, Spróbuj znaleźć małe bryczesy, a najlepiej młodzieżowe rozmiary, na wąskie biodra i odstąjące w tył pośladki. To jest dopiero Gral 🤦 Łączę się w bólu, mam bardzo duży problem z dopasowaniem bryczesów na swoją sylwetkę.
zembria, mam to samo, bo mam rozmiar dziecięcy dość mocno, a kształt ciała niestety już nie... Na mnie pasują kingslandy, maya dolorez, ostatnio nawet te legginsy z decathlona 🙂 i z premier equine.
kotbury, - piekury, ale nie każde. Ja generalnie mam sylwetkę, że bioder brak, za to tyłek miałam fitnessowy before it was cool i zawsze z tym problem 😉 Jak już ktoś wspomniał wysoki stan zwykle pomaga, tak samo mocno elastyczny materiał. Tesia, Jeska spoko leżą, modele legginsowe też. Trzeba mierzyć, Pikeur nie trzyma rozmiarówki kompletnie. Schocko leży dobrze, PSoS Juliette leżą, legginsy True Ridera i JD Attack też. Horze Tara nawet nieźle, ale osobiście nienawidzę ich materiału. Decathlonowe fullgrip nienajgorzej. Możesz też patrzeć na młodzieżowe, jak byłam chuda to nosiłam głównie młodzieżowe na 170, bo one właśnie węższe w biodrach.
Spooksy niet, one są właśnie na szersze biodra.
Z zagramanicznych cavallo, euro-star, Maya Dolorez.
O! Jeszcze Cavaleria Toscana są sztos, ale mnie moje cebulowe serce boli jak patrzę na ich cenę 😂 Za to materiał, uszycie i dopasowanie to *chef kisses*. Świetne, gdyby nie czterocyfrowa cena miałabym pewnie głównie je.
Kurdę, patrzę na te maya... i patrze np. na ten filmik
https://www.mayadelorez.com/sv/product/hedvig-classic-breeches
i 200 eurusów za bryczesy gówanianie uszyte w zamku to tak trochę "nie po mojemu".

Czy jakieś sklepy w Pl stacjonarnie je mają? Bo ja jednak muszę przymierzyć.

W zasadzie żadna z tych modelek nie wygląda tak (nie ma takiej figury), o która mi chodzi.
Szczupłe są płaskie jak dzieci, a znów większe rozmiary są na po prostu grubej fatalnie babce pokazane. Tłuszcz na biodrach, a tyłek bez mięśni i płaski i tak.


To ja widzę co innego, mi się każda z nich w tych spodniach podoba. A mi samej te Function wypłaszczają brzuch i powiększają tyłek. :P I ogólnie są najwygodniejsze ever. Mogliby mi płacić za te reklamy. 🤣
To ja widzę co innego, mi się każda z nich w tych spodniach podoba.

Cienka granica pomiędzy tolerancją, a promocją chorób (anoreksjii i otyłości), wiadomo, każdy ma inne spojrzenie na to.

A mi samej te Function wypłaszczają brzuch i powiększają tyłek.

Ja się chyba nie dokładnie wyraziłam. Nie chcę nic wypłaszczać ani powiekszać. Chcę żeby mi spodnie nie odstawały i nie uciskały w zadek (bo wtedy wiadomo, że krok zjeżdża).
Szukam czegoś na klasyczną figurę 90-60-90.
Nie mówię, że maya się nie sprawdzi - po prostu na modelkach to słabo widać.

Mam wrażenie, że moje stare (bardzo stare, ponad 10letnie pikeury) zaczynają pasować z powrotem, niestety mają klasyczny stary lej i materiał już stary. Te stare są tak jakby mniej unisexowe, a takie bardziej właśnie na różnice pomiędzy zadkiem a talią.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 czerwca 2023 18:35
Ja mam różnice między pasem a biodrami 33-35 cm, rozmiar spodni ok 40, I MD Performance w rozmiarze M na mnie pasują, jedyne co, to ja mam stan mega wysoki, i dla mnie MD są stanem średnim, nie wysokim
Kotbury sprawdź sobie Pikeur Ivana jeans tylko rozmiar mniejsze trzeba brać. Powinny fajnie się dopasować do kształtów inie odstawać.
https://allegro.pl/oferta/leginsy-damskie-pikeur-ivana-jeans-pelny-lej-42-13094569234
kotbury, equiline , ale konkretny model shape up
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 czerwca 2023 08:38
malinowaa, Podziwiam za umiejętność oddychania w spodniach z wysokim stanem 🤣
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
06 czerwca 2023 14:45
zembria, co Ty, ja mam tak wysoki stan, że w bryczesach nierobionych z takiego materiału jak się robi te wszystkie leginsy jeździeckie, to nawet te turbo wysokie kończą mi się równo w pasie, a niektóre nawet odstają po zapięciu 🤣 całe życie w każdych spodniach paski z dorobionymi dziurkami
kotbury, equiline , ale konkretny model shape up
Perlica, Mierzyłam. W nie się nie mieści nawet połowa mojego tyłka. To są spodnie jak dla mnie na kobietę o bardzo "nastoletniej" sylwetce..
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 czerwca 2023 11:36
malinowaa, O łał 😅 Ja mam talię na "dwa palce" 🤣 serio, miedzy biodrami, a żebrami mam tyle miejsca, co pod nachrapnikiem. Jak bryczesy mają szerszy pasek to już mi żebra blokują, takie zwykłe, z wysokim stanem to bym nad biustem zapinała chyba 😂
kotbury, ja mam wymiary 90-60-90 , ważę 50 kg, mam 160cm. Noszę w tym modeli 40IT i są idealne.
Perlica, na mnie nie są. Mierzyłam je. Ja mam rozbudowane mięsnie pośladkowe- od góry od razu. Te bryczki są szersze w dole zadka i go "podnoszą" ale od góry jest mało miejsca - są na płaskie dupeczki jak dla mnie.

Ja mam mniej więcej 90-60-90 i 163cm ale ważę teraz przez mięśnie 66kg! Jestem dużo cięższa niż gdy byłam grubsza.
Mały update Maya Delorez.
Przysłali mi 2XS, ale nie skuszę się więcej nawet na promki. XS spadało mi z tyłka, a 2XS jest chyba skrojone na manekiny... Spłaszcza mi tyłek, a z przodu mogę sobie go pod same żebra zaciągnąć i wbija się w krocze 🙄
Normalnie noszę XS i 32/34, i o ile z bryczesami czasami mam przeboje, tak z leginsami nie mam problemów, bo to elastyczne i powinno leżeć fajnie, a tu klops. No trudno.

Edit: w pasie nie mają szerokiej gumki i nie trzymają się dobrze. A kieszonka jest jeszcze mniejsza 🙈
Który model może uściślij, to ma jednak znaczenie 🙂
faith, na górze strony jest mój post, w którym podałam nazwę - Addison Performance.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się