Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Fokusowa, dziękuję! 🙏
Fokusowa, a działa tylko na niektóre rzeczy? Bo wpisuje i nic się nie dzieje
xxagaxx, a nie wiem, ja zamawiałam kawecan i mi weszło jeszcze więcej rabatu od ceny promocyjnej. Na pewno jakieś produkty są wyłączone ze zniżek jak zwykle, ale nie wiem jakie.
xxagaxx, wyłączyli już kod całkowicie chyba 🙈 wczoraj mi wszedł na większość produktów, dziś chciałam domówić pare rzeczy i nie działa 😩
Może zna ktoś jakiś inny kod? 🤣
Do jutra nie działają żadne kody w GNL, jest napisane wyraźnie na stronie 😁
infantil, szewcwbutach łączył się z promkami na stronie 🙂 wczoraj zdąrzyłam się załapać, dziś chciałam domówić pare rzeczy i niestety, już się nie udało haha
Ja też zdążyłam się załapać na połączenie kodów 😁
Maya już wystartowała z promocją, 20% na bryczesy, 25% na górę i 30% na rzeczy dla konia i akcesoria. 3 osoby mam zgłoszone, złożę zamówienie jutro rano, jakby się ktoś jeszcze chciał namyślić. 🙂
Ja wrócę do domu z zawodów to ci napisze co biorę.🤠
Na www.horsetack.pl 20 % taniej z kodem rabatowym "MAMKE23", promocja trwa 24-28.05.

Dziewczyny, jest jakiś kod do horze?
kitty,

Podpinam się, jest obecnie jakiś kod?🙂
ciura,

Odradzam zakupy tam
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 maja 2023 14:30
Rolia, Jak cos maja na stanie to spoko, gorzej jeśli trzeba sprowadzić, to tego też nie polecam.
Jakiś kodzik do loft-hr? 🙏
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 maja 2023 11:23
A jest coś do happy-horses? Albo gdzie indziej, tak żeby na sieczki wchodziło? Albo wysyłka darmowa, czy coś?
zembria, napisz do nich na instagramie. Coś na pewno dostaniesz.
Happy horses odradzam… dajcie spokoj… trzy tygodnie pisze i żadnej odpowiedzi. Zamówienie poszło, opłacone i cisza..
Mi wysłali 90% i zamilkli. Także fajnie, nie wiem, mam zaczać ich straszyc rzeznikiem praw konsumenta?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 maja 2023 12:28
martrix, Ja poprzednie zamówienie dostałam bardzo sprawnie i załapałam się na fajną promkę na całość, a zamówienie na ponad 2 tys więc ten rabat to całkiem spor kwota była zaoszczędzona.
zembria, poprzednie zamówienie do mnie też dotarło, ale na raty i też nie do końca w terminie, no ale chociaż kontakt był, a teraz piszę chyba już piąty raz i nic.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 maja 2023 13:17
No to słabo :/ Muszę niedługo znów większe zakupy zrobić, a tam nie dość, że mam wszystko co potrzebuję to jeszcze promki i kody najczęściej pasze obejmują.
zembria, 1 czerwca (o ile dobrze pamiętam) mają otworzyć nową stronę internetową, ma być czyszczenie magazynu😅 może akurat coś z sieczek będzie na promce?
Doniaa, czyszczenie magazynu z tego, co do nas nie dotarło? 😜
zembria, do sklepu obiegły jest kod 'rabat' na -5% i wchodzi na sieczki. Ale niestety tylko -5% 😅
A wysyłka darmowa od 900zł 🙈
_Gaga, aj nie wiem, nie wiem 🤣 może tak być haha
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 07:53
Doniaa, Dzięki! Zaczekam może jeszcze te dwa dni to zobaczę co mają w Happyhorses w takim razie. W Obiegłym nigdy zakupów nie robiłam, ale widzę ze Nube mają w normalnych cenach wiec te 5% i darmowa wysyłka to już i tak spoko by było.
Rolia, wielokrotnie u nich zamawiałam i wszystko było ok. Raz tylko czekałam na podkładkę pod siodło miesiąc, ale byłam o tym poinformowana, że jest ściągana zza granicy i trzeba poczekać🙂
zembria, Koczwi daje -12% na pasze, mesze i sieczki w happyhorses 😁 kod działa tylko dziś😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 09:21
Doniaa, Dzięki! 12% brzmi lepiej niż 5% 😁
Doniaa, nie działa ten kod 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się