wrzody żołądka

Ossesmayer, na grupie na FB trzeba pytać, ludzie się publicznie nie chwalą, że sprzedają leki niedopuszczone do obrotu w Polsce. Chociaż wiem, że znajoma dostała nawet od swojego weta przy diagnozie.
Sivrite, a masz informację, w jakich krajach są dopuszczone?
czy w związku z wycofaniem się z polski eggersmana, będzie jeszcze dostęny w PL Ulsoothe z Omegi ?
xxagaxx, skąd informacja o wycofaniu Egg z Polski? Od lat wielokrotnie zmieniali dystrybutora, ale nie sądzę aby się wycofali z rynku...
_Gaga, znajoma która od lat zamawia to przekazała i przeniosła się już do zamówień bezpośrednio w de. Lekko mnie to przeraziło bo nie wiem czy omegę sklepy maja od ege czy same zamawiają skądś.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2023 07:40
Byłoby to bardzo niefortunne 😮 Oby nie.
Ja wracam z pytaniem o smakowitą sieczkę, bo odkąd jest trawa, to wciśnięcie w Jaśnie Blondasa sieczki przed jazdą to istna ekwilibrystyka 🙄 Mogę znów dokupić Glyxa i mieszać, ale wolałabym jednak gotowca. Bez lucerny absolutnie musi być.
xxagaxx, karmiłam Eggersmanem ze 20 lat. Co jakiś czas zmieniają dystrybucję na Polskę i tyle. Raz ich nie było ze 3 miesiące na rynku - posiłkowałam się wtedy zakupami w Niemczech. Omega Equine to bodaj brytyjska marka. Najwyżej będziemy ściągać bezpośrednio. To nadal Europa 😉 damy radę
_Gaga, tak wiem że są z UK, ale jak pisałam do sklepów. zanim eggersman miał w ofercie nie chcieli wysyłać poza UK, może się już zmieniło 😉
xxagaxx, ogarniemy jakoś. Ja też to podaję 🙂
BUCK   buttermilk buckskin
23 maja 2023 12:25
zembria może Baileys Ultra Grass
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2023 12:36
BUCK, Smaczne to to? Bo cena w zasadzie 2x jak za Agrobsa 😝
BUCK   buttermilk buckskin
23 maja 2023 12:51
zembria zapach na całą paszarnię 👍 ale mój akurat jada wszystko, może ktoś inny dołoży swoją obserwację 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2023 12:57
BUCK, ok, to wypróbuje.
BUCK, dla mojej z tego co pamiętam ze 3/4 worka było zjadliwe, to dobry wynik jak na nią 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 07:55
BUCK, Baileys Ultra Grass zostało obwąchane w obrzydzeniem i po pierwszej próbie wyplute 🙄🤦 Nawet wymieszane z meszem nie weszło.
zembria,na zdjęciu ładnie wygląda. Ale konisie lubią być tak fajnie wybredne... Chcę później dodawać olej i się właśnie zastanawiam nad lniany lub sojowym. Chociaż dostaje codziennie "swój" mesz z dużą ilością siemienia plus sieczka olejowana jest też lnianym.


Wczorajsza próba Hartoga Digest nawet przeszła. Jak dla mnie ładnie pachnie, jest bardziej miękka niz dengie. Trochę dużo słomy się wydaje.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 08:52
siwaaa, Dobrze, że mam jeszcze dwa inne odkurzacze, co wszystkie wzgardzone produkty zjedzą jakby co.
ja jestem zachwycona Hartogiem. własnie digest i grass mix, wciągają moje, nawet ta wybrzydzajca.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 08:57
xxagaxx, Ja Grass mix dawałam, ale mój przebiera, tak żeby tego granulatu nie ruszyć przypadkiem. Aczkolwiek żarł ją.
zembria, mój wyszystkożerny koń też zostawiał ten granulat xD
Ale sieczkę wcinał 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 09:02
Właśnie mi wpadło: https://allegro.pl/oferta/sieczka-z-traw-hartog-grass-mix-18kg-12974451110
Dobra promka, ze smatrem to już w ogóle, jakby ktoś potrzebował.
xxagaxx, zastanawiałam się też nad Grass Mix. Ale teraz mają trawy full, plus tych sieczek dostaje. I zostałam przy lucernach.
zembria, no wielkie dzięki dobra kobieto, wezmę sobie 2 worki bo zal nie skorzystać 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 09:14
xxagaxx, Też wzięłam 2 od razu 😀 Granulki służą za cuksy dla drugiego konia 😉
A ten hartog nie ma żadnego miału w sobie? Bo na fotce produktu to tak nie wiadomo :P
budyń, A o który pytasz? Digest nie jest jakiś pylacy.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2023 09:27
budyń, Ten Grass Mix nie, a przynajmniej bardzo mało.
No ten grass mix właśnie. Ale spoko, też już wzięłam 😂
Dzięki dziewczyny, poszłam tylko na przerwę w pracy i mi się klikneło parę supli i sieczka na próbę 🤣
Mam tego Hartoga Grass Mix już drugi raz bo kobyła uczulona na lucernę i mojej wybrednej babie ta sieczka bardzo smakuje, jest miękka nie pyli, także polecam.

Na Hippolita Seniorfaser się wypieła bo za bardzo pachnie ziołami - ale ta sieczka jest bardzo fajna nie pyli mimo że jest drobna jest olejowana i koleżanki starszy ogier ją wciąga bez problemu.

AGROBS GRÜNHAFER moja je, ale jest trochę twarda i pod koniec worka wybrzydza.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się